16 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Kayıtdışı Siyah Beyaz Aşk Ne kadar İzlendi?

Pazartesi günleri hangi dizi ne kadar izleniyor elbette eski reytinglerden az çok tahmin ediyorsunuz. Ancak bu hafta çok önemli değişiklikler oldu pazartesi gününde. Öncelikle İsimsizler dizisi pazartesi gününden ayrıldı. Böyle olunca da herkes merakla 16 Ekim 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Kayıtdışı Siyah Beyaz Aşk Kırgın Çiçekler Ne kadar İzlendi? sorusunu sormaya başladı.

İsimsizler dizisinin pazartesiden ayrılıp cumartesiye gitmesi ile yerine gelen ve yeni başlayan Siyah Beyaz aşk ne kadar izlendi 16 ekim 2017 reytingi merak konusu oldu. Kanal D bakalım yeni dizisi ile reytinglerde daha da zorlanacak mı merak edilen en önemli husus bu. Bizim fikrimiz Kanal D İsimsizler dizisini pazartesiden kaldırdığına pişman olacak..

Geçen haftanın favori dizisi Söz 16 ekim pazartesi günü de reytinglerde favorimiz. Yine birinci olacaktır. O ses Türkiye ile Tv8 yeni bir ivme kazanacak ve 16 ekim pazartesi reytinglerine etki edecek ve ilk 3 sıraya gireceğini tahmin ediyoruz. Kayıtdışı artık erken final kararını alabilir çünkü oldukça az izleniyor, dizi için yapılan reklam masraflarının bile kurtulamayacağından dolayı erken final isteniyormuş son dedikodulara göre. Kırgın çiçekler ise ilk 3 sırada yer alacaktır kanaatimizce.

16 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçlarına etki edecek Hangi Programı izleyeceksiniz ?
1- Kayıtdışı – Fox TV
2- Söz – Star TV
3- O Ses Türkiye – Tv8
4- Kırgın Çiçekler – ATV
5- Koyverdin Gittin Beni – TRT 1
6- Siyah Beyaz Aşk (İlk Bölüm) – Kanal D

Lütfen sizlerde 16 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçlarından hangilerinin ilk sıralarda yer alacağını tahmin ve görüşlerinizle aşağı yazın. Şimdilik geçen haftanın sonuçlarını aşağı yazıyoruz. Salı saat 10.00 da yeni resmi sonuçlar buraya eklenip içerik güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

16 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Kayıtdışı Siyah Beyaz Aşk Ne kadar İzlendi? (5 Yorum)

  1. Kesinlikle siyah beyaz ask 1 ci olmaliydi biktik her kanalda savas filmi var iyi bi darbe buskurtuldu uzun zaman oldu ask filmi izlemeyeli bu azimle devam etmenizi istiyorum basarinizdan dolayi tebrikler

  2. Bence de kirgin çiçekler olabilirler bakiyorumaksam 8 de bakti’m heyecanliyim oyuncular beğeni yorum çok guzel

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017