16 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ?

16 Haziran 2019 akşamı tarihi buluşma yaşandı. Binali Bey ile Ekrem İmamoğlu canlı yayında Fox konuğu oldu. İsmail Küçükkaya’nın modere ettiği geceye reytingler damgasını vurdu. Reklamsız sadece 10 dakika ara verilerek canlı verilen program tarihin de reyting rekorlarını kırdı. İşte o merak edilen 16 haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi ?

16 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ?

Gece diğer kanallarda yeni bölüm dizi verilmedi. Birkaç kanal film verirken tek aktif yayında olan TV8 ile Survivor oldu. Siyasetten uzaklığı ile bilinen her kanal da reyting sonuçlarından nasibini aldı. Bölüm başı maliyetinin oldukça yüksek olduğu Survivor geceyi 7. tamamladı. 16 Haziran 2019 reyting sonuçları ile izlenme sayıları dibe vurdu. 3,31 share ile bu yılın en düşük reytinglerinden birisini hanesine yazdı. Ancak program sonrasında henüz bitmemiş olan Survivor yakaladığı reytingler ile sıralamada biraz yükselebildi.

Reyting Sonuçları

2019 Haziran 16 gecesi büyük buluşma reyting skorları açıklandığında ilk beş sıralamayı Fox Tv aldı. 39,55 share ile rekor kırarak Binali Bey ve Ekrem Bey’in tarihi buluşmasını yayınladı. İkinci sırada 28,35 share ile büyük tarihi buluşma öncesi verilen haber programı aldı. Üçüncü sırayı 22.81 share oranı ile Fox Tv ana haber bülteni aldı. Gecenin haberlerini Gülbin Tosun sundu. Gecenin dördüncü sıradaki reytingini yine tarihi buluşma sonrası haberleri aldı. Beşinci olarak reyting share sıralamasını Yasak Elma tekrar bölümü ile yine Fox Tv 18,28 oranı ile kazandı. İlk beşten sonra gelen reyting oranları ise çok düşük oldu.

Sıralamayı 4,18 oran ile Kanal D’nin Çok Güzel Hareketler Bunlar eğlence programının tekrarı takip etti. Survivor Yunanistan ise aldığı 3,31 share ile büyük hayal kırıklığı yaşadı. 16 Haziran 2019 reyting sonuçları tarihi buluşmayı işaret etti.

16 haziran 2019 reyting sonuçları tarihi buluşma
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2019