16 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Ab Total Sıralaması

16 mart Cuma günü reytingler nasıl sonuçlanacak en çok hangi dizi izlenecek, Survivor Arka Sokaklar Şevkat Yerimdar aşk ve mavi İstanbullu gelin gibi dizilerden hangisi reytinglerde ön plana çıkacak, payitaht Abdülhamit dizisi ne kadar izlenecek merak edenler için detaylı reytingleri sitemizde sizlere sunacağız.

Öncelikle 16 Mart 2018 Cuma günü dizilere kısa bir analiz yapalım. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 programı her gün olduğu gibi Cuma günü de oldukça meraklı gözlerle Takip ediliyor ve reytinglerde oldukça iyi bir sıralamaya kalıyor. ikinci veya üçüncü sırada tahmin ettiğimiz Survivor 2018 Bakalım 16 Mart Cuma günü kaçıncı sırada yer alacak.

Kanal D ekranlarında devam eden Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü ile 16 Mart Cuma günü ekrana geldi Her hafta birinci olmaya devam eden Arka Sokaklar 16 mart Cuma günü de yine 1. olmasını bekliyoruz Kanal D ekranlarında. Atv’de yayınlanan aşk ve mavi geçen hafta 2.sırada yer almıştı. Bu hafta da yani 16 Mart Cuma günü de aşk ve mavi 2. sırada yer almasını tahmin ediyoruz.

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi geçen haftayı dördüncü sırada kapatmıştı yine yakın bir reyting oranı ile İstanbullu Gelin dizisi 16 Mart reyting sonuçlarındaki yerini alacaktır. FOX TV’de yayınlanan ve erken final iddialarıyla gündeme gelen Şevkat Yerimdar ise önümüzdeki hafta ekrana veda edeceğini öğrendik.

Dizi ekibinin paralarını alamadığı için Önümüzdeki hafta veda edecek olan dizi bu hafta biraz gerileyecek. İzleyici kitlesi de Diziden umudunu kesmiş durumda. 16 Mart 2018 reytinglerinde Şevkat Yerimdar geçen haftaya göre daha da gerileyecektir. Son haftaların Parlayan Yıldızı ise TRT ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid dizisi. 5 oranındaki Total reyting sonuçları ile payitaht Abdülhamid 16 Mart Cuma günü de iyi bir reyting alarak yoluna devam edecektir.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Beyaz Showun ilk 15 içerisinde yer alması tahmin ediliyor. Günlük dizilerden Beni Affet Adını Sen Koy Beni bırakma gibi diziler beklentiler doğrultusunda reyting alacaktır 16 Mart Cuma günü.
16 Mart Cuma Reyting sonuçlarına 17 Mart Cumartesi günü saat onda sizlere buradan sunacağız. Resmi sonuçlar gelinceye kadar Önceki haftanın reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde 16 Mart Cuma reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

16 Mart 2018 cuma reyting sonuçları Total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2018