16 Mayıs Avlu 42. Bölüm Fragmanı Tüyoları Zerrin Öldü mü?

16 Mayıs Avlu 42. Bölüm Fragmanı Tüyoları Zerrin Öldü mü?

16 Mayıs Avlu yok mu? dizide Zerrin müdür öldümü? 42. bölümde neler olacak 42. bölüm önizleme ve fragmanı 09 Mayıs taki 41. bölümde olanlar ve 42. bölümde neler olacak sorularına bu yazımızda cevap vereceğiz, 09 Mayıs Perşembe günü yayınlanan 41. bölüm biter bitmez hemen dizi resmi sayfasında bir önizleme izledik.

Azra tünelden çıkabilecek mi yoksa 42. bölümde Azrayı bekleyen bir bela daha mı var hep beraber izleyip göreceğiz, son bölümde ve 42. bölüm önizlemesinde Zerrin ile alakalı bir sahne gösterilmedi kilit nokta bizce Zerrin’in ölüp ölmeyeceğidir.

Önizleme sahnesinde dizinin 41. bölümünde tünel açan Azra ve ekibi tünelin sonuna ulaşıyor gibi gözüküyor. 41. bölümün asıl bombası dizinin tüm sezonunda tüm olayların içinde olan ve her sahnesi ile izleyicileri ekrana kitleyen Nergis Öztürk’ün diziden basit bir ölüm sahnesiyle ayrılması oldu yani Zerrin müdürün ölümü. 41. Bölümde patlayan arabanın içinde kalan Zerrin Müdür eğer o hızla arabadan uçup gitmediyse kesinlikle öldü işte o sahne;

Bir önceki Zerrin müdür öldü mü yazımız da da bu sahne hakkında bir çok analiz yaptık o konuyada buradan bakabilirsiniz, ancak Zerrin müdür’ün sezon finali öncesi bir kaza ve sonrasında bir patlama ile diziden ayrılıyor olması açıkçası bize çokta mantıklı gelmedi. Dizide bir çok olayda parmağı bulunan Zerrin müdür takip eden motorlular kimin adamları bu da bir soru işareti.

16 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak 42. bölümde 2 soru işareti var.

  1. Soru : Zerrin’i takip edenler kimin adamlarıydı ve Zerrin’i neden öldürmek istiyorlardı. Bizce Zerrin’in bu sezon finali öncesi ani ölümü ve basit bir kaza süsü ile ölüm sahnesi bizce Zerrin gibi kötülükler ve şizofrenliklerle dolu bir karaktere yakışmadı.
  2. Zerrin müdür öldü mü? herkes şuan bunu merak etse de 09 Mayıs perşembe akşamı yayınlanan 41. bölümde arabanın uçurumdan yuvarlanması, onu takip eden motorlular ve arabanın patlama sahnesini izledik. Zerrin’in öldüğüne dair herhangi bir sahne gösterilmedi. 

Zerrin müdür arabadan atladı mı? eğer arabadan atlama gibi bir hamle yapmış olsa onu takip eden motorlular acaba Zerrin’i görmezler miydi? 42. bölüm bu soruların hepsine cevap verecektir.

16 Mayıs 42. Bölüm Önizleme Sahnesi ve Fragmanı

YORUMLAR

  1. Ölmez bence zerrin gibi bi karı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.