16 Mayıs Bizim Hikaye Final Neden Yok Ne Zaman Yayınlanacak ?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye Final bölümü 16 mayıs neden yok, ne zaman yayınlanacak tekrarı ne zaman verilecek ? Reyting rekortmeni dizi 16 mayıs günü Fox Tv’de yayınlanmayacak. Bizim Hikaye yerine Nadide Hayat filmi yayında olacak.

16 Mayıs akşamı yayınlanmayacak dizinin yeni tarihi belli oldu. Bizim Hikaye final bölümü ne zaman yayınlanacak sizin için araştırdık. 23 Mayıs perşembe günü akşamı Fox Tv’de yayınlanacak. Final fragmanında bile eski bölümlerden ilk aşkın doğuşunu yayınlayan yapımcı asıl nedenini bölümün yetişmemesi olarak söyledi.

16 Mayıs Bizim Hikaye Final Neden Yok

İlk bölümünden beri romantik bir aşkı anlatan renkli dizi. Final bölümünü açıklaması ile takipçilerini üzmüştü. Şimdi ise final bölümü yayın tarihi ile tekrar üzdü. Burak Deniz’in Hazal Kaya ile yaşadığı gençlik aşkını anlatıyordu. Hazal Kaya’nın yeni sezondaki projesi ne olacak merak konusu. Burak Deniz ise bu yıl yeni projede yer almayı düşünmüyor. Son bölümün çekimleri devam ediyor. Henüz final fragmanı niteliğinde video yayınlanmadı. Bizim Hikaye final fragmanı yayınlandımı diye aratanlar ikilinin aşkını özetleyen konumuzun sonunda yayınladığımız videoya erişti. Sosyal medya hesaplarında ise çok iyi bir final bölümü hazırlama amacı ile 1 hafta ertelendiği açıklandı.

16 Mayıs Bizim Hikaye Final Ne Zaman

Fox Tv 16 mayıs Bizim Hikaye neden yok ? Bu sezon ekranlara veda edecek dizi Bizim Hikaye Final ne zaman yayınlanacak ? Yeni tarihi 23 Mayıs akşamı 20:00 itibari ile muhteşem final bölümünden sonra ekranlara veda edecek dizi gelecek sezon yayınlanmayacak.

YENİ HABER >>>  Kuaförüm Sensin Sıla Kimdir ? Nerede Çalışıyor


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019