16 Mayıs Bizim Hikaye Neden Yok Final Tarihi Değişti! Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak?

16 Mayıs Bizim Hikaye Neden Yok Final Tarihi Değişti! Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak?

Ekranların sevilen dizisi Bizim Hikaye perşembe akşamları normalde izleyicileri ile buluşuyordu, daha önce dizinin final tarihi olan 16 Mayıs akşamı dizi ekranlarda olmayacak, dizinin final tarihi 1 hafta ertelenerek 23 Mayıs Perşembe gününe kaydırıldı. Bu akşam 16 Mayıs Perşembe akşamı Bizim Hikaye neden yok diye soran izleyicilere final tarihinin çekimlerden dolayı ertelendiğini üzülerek bildiriyoruz. Bizim Hikaye dizisi bu hafta yok.

FOX TV’de bazen güldüren bazen de hüzünlendiren dizi Bizim Hikaye final iddiaları ile gündeme geldi. Sadece iddia olduğu düşünülen haberlerin ardından Bizim Hikaye final tarihi kesinleşti. Peki, sevilen dizi Bizim Hikaye ne zaman final yapacak? Bizim Hikaye dizisi neden final kararı aldı?

FOX TV’de Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın başrollerini paylaştığı, Elibol ailesinin Maceraları ile bazen güldüren bazen de hüzünlendiren Bizim Hikaye dizisi final kararı aldı. Yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin final yapacağı haberleri sevenlerini üzdü. “Bizim Hikaye ne zaman final yapacak” sorusunun yanıtı araştırılmaya başlanırken, izleyiciler dizinin neden final yapacağını da merak ediyor.

Bizim Hikaye Neden Final Yapıyor?

2017 yılının Eylül ayında ekran macerasına başlayan, Alışılmışın dışında konusu ile dikkatleri bir anda üzerine toplayan uyarlama dizi Bizim Hikaye, final haberleri ile hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Bizim Hikaye dizisi ilk 2 sezonu ile izlenme rekorları kırarken yeni sezonda güçlü rakipleri karşısında reytinglerde çok fazla dayanamadı. Dizinin reyting başarısı gitgide düştüğü için yapımcılar final kararı aldı.

Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak?

Elibolu ailesinin maceralarını takip etmekten son derece memnun olan izleyiciler ise Bizim Hikaye dizisinin final kararından son derece üzgün. Bilmecelerin tepkilerine rağmen dizinin final tarihi kesinleşti. Yapım şirketi tarafından Bizim Hikaye Dizisi final tarihi 30 Mayıs 2019 olarak açıklanmıştı ancak final tarihi 16 mayısa alındı Bizim Hikaye Dizisi 16 mayısda final yapacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019