16 Mayıs Güldür Güldür Show Var mı Yok mu neden yayınlanmıyor Bitti mi?

Çarşamba akşamları Show tv ekranlarını süsleyen ve oldukça eğlenceli bir vakit geçirmek isteyenler için güzel bir alternatif olan Güldür güldür show bu akşam (16 Mayıs çarşamba) ekrana gelmeyecek. Show TV’nin ilgiyle izlenilen çarşamba akşamları yayınlanan ve Sen Anlat Karadeniz ile Diriliş Ertuğrul gibi önemli dizilere güzel bir alternatif olan program ”Güldür Güldür Show”dan flaş bir karar geldi ve 16 mayıs çarşamba akşamı ekrana gelmeyeceğini duyurdu.

Show tv ekranlarında BKM Film’in yapımcılığıyla ekranlara gelen bu güzel eğlence programının 16 mayıs çarşamba akşamı yayınlanması beklenen yeni bölümü bir hafta ertelenerek haftaya çarşamba ekrana gelecek. Aslında bu kararın verilmesinde Filistinde yaşanan ve 3 günlük milli yas ilan edilmesine neden olan İsrail saldırıları yer alıyor. Hatırlanacağı üzere Filistin’de yaşanan olaylar üzerine ülkemizde 3 günlük milli yas ilan edilmişti.

Çarşamba akşamı yani 16 Mayıs günü Güldür Güldür Show Var mı Yok mu neden yayınlanmıyor Bitti mi? gibi meraklı soruları soranlar için şimdiden tekrar edelim. Milli yas ilan edildiği için eğlence içerikli programlar yayınlanmıyor. Bu nedenle ”Güldür Güldür Show” yeni bölümüyle 23 Mayıs Çarşamba 20.45’te Show TV’de! Böylelikle 16 mayıs Güldür Güldür Show neden yok niçin yayınlanmıyor sorusuna cevap vermiş olduk. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

16 Mayıs Güldür Güldür Show Var mı Yok mu neden yayınlanmıyor Bitti mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018