16 Mayıs Yemin Dizisi 59.Bölüm Tüyoları Analizi Fragmanı 58.Bölüm Özeti

16 Mayıs Yemin Dizisi 59.Bölüm Tüyoları Analizi Fragmanı 58. Bölüm özeti Yemin Dizisi Ne Zaman Final Verecek?

Hafta içi her gün saat 20.15 te ekranda sevenleriyle buluşan  Yemin Dizisi 16 Mayıs Perşembe akşamı 59. bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak, 59. bölümde neler olacak? Yemin Dizisi Ne Zaman Final Verecek ? Yaz Boyu Devam Edecek Mi ?

 Yemin Dizisi 58. Bölüm Özeti

Çarşamba gecesi 20.15′ 58.Bölümüyle ekranlara gelen Yemin disizinde dün akşam te erkranlara Emir yanlış anlaşılma sonucu Reyhan’a kötü davranırken Suna’nın yaptıklarıyla konaktak bütün dengeler değişir. Cavidan ise hala bambaşka biri gibi davranmaya devam etmektedir bu durum Cemre’nin gün geçrtikçe daha çok canını sıkmaya başlar. Leyla’nın Kemal’i babasına yardım edebilmek ikna etme çaları devam etmektedir ama ne yazıkki Leyla’nın işi çokta kolay olmayacaktır.

 

Yemin Dizisi Ne Zaman Final Veriyor ? Reytingleri

18 Şubat 2019 Pazartesi izleyiciyle buluşan Karamel Yapım’ın yeni dizilerinin arasında yer alan Yemin Dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Kendisi ile aynı dönemde başlayan ve iki yeni bölümü yayınlanan diğer dizilerin son dönemde aldığı izlenme oranlarını ikiye katladı.

Yemin dizisi için planlanmış herhangi bir final tarihi yoktur. Karamel Yapım  ve Kanal 7’de da izlendiği sürece Yemin gibi bir dizi için finali düşünülemez dizinin finalini belirleyecek olan konu ise yine dizinin senaryosu olacaktır.  Yemin dizisi daha uzun yıllar Kanal 7 ekranlarını süsleyecek gibi gözüküyor.

Yemin Dizisi 59.Bölüm Fragman Analizi

Çarşamba akşamı 20.15’te ekranlara gelen yeminli  bir aşkın öyküsü Yemin dizisi 58. Bölümde Suna evden ayrılmıştı Suna’nın evden ayrılması Reyhan’ı zor durumda bırakacaktır. Suçlamaların yönlendirildiği Reyhan bu durumla nasıl başa çıkacak? Cemrenin hırsını hepimiz biliyoruz konakta yaşananların karşısında Cemre bütün okların kendisine dönüceğinin farkında ve çoktan kendisine yeni çıkış planları yapmaya başladı. Bir diğer yanda ise Talaz’ı hapisten çıkarabilmek için Leyla Kemal’e karşı oyunlarına çoktan başlamış durumda. Talazın hapisten çıkması butün dengeleri değiştirecek mi ?

Yemin 60. bölüm fragmanı…

 

 

YORUMLAR

  1. Yeni sayfa verilmiş hadi oraya bir ustte

  2. HAYIRLI AKŞAMLAR TATLI HOŞ SOHBETLER YORUMLAR GÖNÜL DOSTLARIM TEK TEK İSİM YAZMADAMDA BENİM KALBİMDESİNİZ SEVGİMLE GÖNLÜNÜZCE MUSMUTLU ZAMANLAR BAŞARILARRRR…

  3. HAYIRLI AKŞAMLAR GÖNLÜNCE MUSMUTLU ZAMANLAR TEYZESİİİİ SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE DUYGULU KIZIM MUCKKKK

  4. Bu gün ki bölüm Cemren’in son sürat gaza basması.. Şimdi aşkını kaybetmiş olduğunu iyi anlarEmir Reyhan ‘ın peşinde dolsnıp gözlerine baksın sen ksç gün yoğun bakımda kslacsksın acaba yoğun bakımda Reyhan mı? Emir delirsin Cemre izlesin… Tabı ki Nazmiye hanım bilir… Talaz’ da kendini bilerek şişletmilştir Leyla eve dönsün diye.. Bir yerde okudum Cavidan yine pencelerin çıkaracakmış.. Allah korusum.. Ve dizide hayatta da inanlar iyi kalpli olasa ne güzel olurdum… Merek ediyorum Emir paçaları, kalbi nasıl tutuşacak ayyyy fragman bence arabadan indi saf mağrur kızımız.. Hızdan korkuyordu ya… Bakalım bu benim hissim… Sevgimle kalın.

  5. Bu filim çok guzel lutfn bitirmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.