16 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Eşkıya

16 Ocak 2018 Salı günü reytinglerde hangi diziler var yeni dizilerin reytingler ile olan mücadelesi nasıl olacak? Kızlarım için dizisi 6.bölümü ile bakalım nasıl bir reyting alacak. Fox tv de devam eden Kadın dizisi ile Star tv de devam eden Ufak Tefek Cinayetler dizileri ne kadar izlendi 16 Ocak 2018 salı, Show tv de ise Resimdeki sevgili isimli Türk filmi var. Edho Yine birinci mi yaptı Atv yi? reytinglerin sıralaması nasıl oldu diye merak edenler için bu sayfayı hazırladık. 16 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları sizce nasıl olacak?

27 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları TIKLAYIN Kadın Ufak Tefek Cinayetler

16 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Edho Kızlarım İçin gibi dizilerin yarışı içinde.. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi salı günlerinin favori dizisi idi ancak öyle çok rakibi var ki bu hafta nasıl bir sonuç çıkacak herkes merak ediyor. Star tv de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile son haftalarda iddialı olmaya başladı, 16 Ocak 2018 salı nasıl bir sonuca ulaşacak reytinglerde yüzü gülecek mi merak konusu oldu.

Kızlarım için dizisi 16 Ocak 2018 salı günü reytingi merak edilen ilk dizi. Geçen hafta aldığı sonuçlarla hayal kırıklığı yaşatmıştı. Eğer kötü gidiş devam ederse yakında erken finale gidebilir. Kadın dizisi daha önceki haftalarda iyi başladı ve 11. bölümü yayınlanacak.. Kadın dizisi 16 Ocak 2018 salı reyting mücadelesinde ne kadar izlenecek sevilecek mi reytinglerde fox tv salı günleri çok zorlanıyordu. Bakalım bu hafta neler olacak. 16 Ocak 2018 salı Kanal D de ekrana gelen Kızlarım için bu haftada çok kötü reyting alırsa erken final tehlikesi yaşayabilir.

Kızlarım için dizisi 8. bölüm ile Kanal D bakalım ne kadar izlenecek... . Show tv de ne var Resimdeki sevgili isimli Türk filmi yayınlanıyor… Kanalların dizi ve reyting mücadelesinin çok zorlaştığı şu haftalarda Tv8 de ise Son Umut isimli film var bakalım 16 Ocak 2018 ne kadar reyting alabilecek. 16 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab ve Total reytingleri sizlerle paylaşacağız. Sizlerde tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

16 Ocak 2018 Salı Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Son Umut Filmi- Tv8
2- Resimdeki Sevgili – Show TV
3- Kadın – Fox TV
4- Kızlarım İçin – Kanal D
5- Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV
6- Ufak Tefek Cinayetler – Star TV

Bugün 16 Ocak 2018 Salı günü Hangi Programı izleyeceksiniz ? Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak reytingler hakkında bize yazın..

16 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Eşkıya

16 Ocak 2018 Salı Reytinglerinde Ön plana çıkan dizi yine Edho oldu. Edhoya en zorlu rakip ise Kadın dizisi. Kadın dizisinin iyi başlamasına rağmen diğer yani dizi Ufak Tefek cinayetler yinede son zamanlardaki atakla onu izlendi.. Son haftalar ise resmen kıran kırana mücadele başladı.
16 Ocak 2018 Salı Reytingleri sıralı sonuçları güncellendi. GÜNCEL REYTİNG…

16 Ocak 2018 salı Total Reyting Sonuçları

 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları TIKLAYIN Kadın Ufak Tefek Cinayetler

16 Ocak 2018 salı Ab reytingleri de güncellendi.

 

DEĞERLENDİRME: Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başarısını alkışlıyorum, tahminleri de aşarak Kadın dizisinin yerine geçti, eğer böyle devam ederse yakında Edho yu da zorlamaya başlayacaktır. Haftalık olarak da son bölüm olarak da yükselişini sürdürdü. Kadın dizisi birazcık düşerken Kızlarım için hemen hemen aynı seviyelerde kalmaya devam ediyor.. 16 Ocak 2018 reyting sonuçları 17 ocak çarşamba açıklanınca buraya güncellenecektir..

16 Ocak DEĞERLENDİRME: Kadın Dizisi Rekor Kırdı, hemen ardından Ufak Tefek cinayetler dizisi geliyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

16 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Ufak Tefek Cinayetler Eşkıya (40 Yorum)

  1. Kadin dizisi bir numara ve muhtesem. Tek gecerim. Senaryo ve oyunculyklar olaganustu, bilhassa Enver dede ve Arif…Tebrik ediyorum.

  2. Tabikide kadın dizisi çok güzel bir dizi salı günlerini çook seviyorum dizi çok güzel senaryosu güzel yazılmış yani dizide kadının zorluklarını anlatıyor bence dizi çok güzel

  3. Tabiki ufak tefek cinayetler..kadın dizisinin ilk bölümünü izledim sadece.insanin başına hiç mi iyi birşey gelmez ya..resmen izleyenin psikolojisini bozuyor.. ufak tefek cinayetler süper dizi..her salıyı iple çekiyorum..

  4. tabikide kadın dizisi benim şu ana kadar seyrettğim en güzel en anlamlı dizi ayrıca dizide en sevdiğim karaktter arif gerçekten çok güzel bir oyunculuğu var sert bakan kahveci rolunu cok güzel oynuyor ismi feyyaz dumandır ve feyyaz beyi gerçekten alkışlıyorum bence başrol kadrosuna o geçmeli

  5. Ufak tefek cinayetler o kadar güzel ki her Salı’yı iple çekiyorum resmen umarım hiç bozmaz ve böyle devam eder ❤️

  6. ufak tefek cinayetler pek ilgimi görmüyor ab de kadın dizisini geçmiş sacmalamayin lütfen çok değişik ve güzel bir dizi

        • Kadın dizidini severek izliyorum tv yi genelde eşim izler ben kitap okurdum. Kadın dizisini izledikten sonra tv kumandası Salı günleri bende duygusal acıklı filmleri yüreğim kaldırmazdı ama bu dizi müthiş ötesi beğenerek izliyorum tüm ekibe başarılar diliyorum

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018