16 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor Mı Arka Sokaklar Mı?

16 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Mı Aşk ve Mavi Mi?… 16 Şubat cuma günü yayınlanacak olan dizi ve programlar arasındaki reyting savaşını bu hafta kim kazanacak? Reyting dizilerin ve programların izlenme oranlarını anlatıyor. Seyircinin beğenerek izlediği diziler veya programlar reytinglerde fazla oran alıyor. Buda o dizi ve programların devamını sağlıyor. Final yapmadan devam etmesi reyting başarısına bağlı yani. >> 23 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları

16 Şubat cuma günü yayınlanan dizi ve programlar Trt1 de Payitaht Abdülhamit, Show tv de Güldür Güldür, Startv de İstanbullu Gelin, Kanal D de Arka Sokaklar, Fox tv de Şevkat Yerimdar, Atv de Aşk ve Mavi dizileri yayınlanırken Tv8 de Survivor programı yayınlanıyor. Yayınlanan dizi ve programların yanı sıra artık haber programları da reytinglerde üst sıralarda yer alıyor. Başarılı haber programları arasında Fox tv Fatih Portakal Ana Haber, Show tv Ana Haber, Kanal D Ahmet Hakan Ana Haber, Atv Ana Haber programı da yer alıyor.

16 Şubat cuma 2018 İstanbullu Gelin yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi geçen hafta 6.40 reyting aldı. Aldığı bu reyting ile 3. sırada yer aldı. Bu hafta daha başarılı bir reyting alması bekleniyor. Çünkü dizide bu hafta Begüm’ün hastalığını Süreyya öğreniyor. Bu durum tüm anneleri de derinden etkileyecek. Star tv de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi geçen hafta Total de 3. sırada yer alsa da AB reytinglerinde 1. sırada yer almıştı.

Atv de 16 şubat 2018 cuma akşamı yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi geçen hafta 7.73 oranında reyting almıştı. Geçen hafta 2. sırada yer alan dizi bu hafta da benzer oranda reyting alabilir. Geçen haftanın birincisi olan Kanal D de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi geçen hafta 9.02 reyting almıştı. Bu hafta da yine en çok izlenen dizi olarak reytinglerde birinci olması bekleniyor.

Fox tv de yayınlanan 16 Şubat cuma Şevkat Yerimdar dizisi de geçen hafta 5.23 reyting almıştı. Bu reyting ile de 6. sırada yer almıştı. Şevkat Yerimdar dizisi diğer dizilerle karşılaştırıldığında sırası biraz düşük. Ama onca dizi ve program arasında 6. sırada olmak yine de iyi bir başarı.

Tv8 de yayınlanan Survivor programı da cuma akşamı yayınlanacak. Yayınlanan her dizi ve programı bir aşağı sıraya atabilir. Survivor yayınlandığı günlerde genelde 1. oluyor çünkü. 16 Şubat 2018 cuma reytinglerini ertesi gün saat 10:00 da güncel reytingleri ekleyeceğiz. Sizlerde 16 şubat cuma günü reytingleri hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

16 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları Survivor Mı Arka Sokaklar Mı? (2 Yorum)

  1. Bence Reyting göstergeleriniz doğru değil. İstanbul kadar Anadoluyu da dikkate almalısınız.
    Dizinin kralları TRT’de,
    Hangi kahveye girsem Salı akşamı ALIJA, Çarşamba Diriliş Ertuğrul, Perşembe Kutûl Amare, Cuma ise Payitaht Abdulhamid seyrediliyor.
    Anadolusuz reyting reyting değildir…

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018