16 Temmuz Gelinim Mutfakta 91. Bölüm Reyhan Hanım ve Gelini Kimdir Bilgileri

Gelinim Mutfakta 91. Bölüm Reyhan Hanım ve Gelini Kimdir Bilgileri.. Gelinim Mutfakta yarışması Kanald ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler mutfağa giriyor ve kayınvalidelerinin anlatımına göre yemeği yapmaya çalışıyorlar. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler ve kayınvalideler sürekli yarış ve atışma halindeler.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 19. haftasına giriyor. 16 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni hafta başlıyor ve yeni bir gelin kaynana katılıyor yarışmaya. Yeni gelen gelin ve kaynana çok iddaalı. Kaynananın odada kaynanalara söyledikleri şaşkınlık yaratıyor. Benim gelinim öyle yapamaz. Otoriter bir gelin olsa yuvaları yıkılırdı gibi sözler söylüyor. Gelini de onun hakkında hiç iyi konuşmuyor.

Reyhan Kaynananın gelini de yemek yaparken kaprislidir kaynanam küser diyor. Varsa yoksa kendi doğruları kendi bildikleridir, kaynanasını çekiştiriyor. Bakalım bu gelin kaynana bu programda nasıl tartışmalar yaşayacaklar göreceğiz.

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz haftanın elenen ismi Şebnem ve Suzan Hanım oldular. Yerlerine gelen Reyhan Hanım ve gelini de yarışmadaki yerlerini aldılar. Gelinim Mutfakta yarışmasında geçen haftanın birincisi de Elif ve Çiğdem Hanım oldular.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Nurten-Özlem Argün, Çiğdem-Elif Akçam, Sevgül Kıroğlu-Cansu Şöhret ve Reyhan Hanım ve Gelini çiftleri yarışmaya devam ediyor. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler tadarak puan veriyor. Hangi yemek için yarışacaklar ve kaynanalar 5 puanı kendi gelinlerine verebilecekler mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2018