17-18 Mart Şule ile Vitrindekiler Program Konukları Fettah Can Aslıhan Güner İdo Tatlıses Perihan Ünlücan

Kanal D ekranlarında hafta sonları ekrana gelen Şule ile Vitrindekiler Programı yine birbirinden ilgi çekici konu ve konukları ile adından çok söz ettirecek gibi görünüyor. Bu haftada birbirinden ünlü isimler geliyor programa. 17-18 Mart Şule ile Vitrindekiler Program Konukları Fettah Can Aslıhan Güner İdo Tatlıses Perihan Ünlücan gibi isimler cumartesi ve pazar günleri ekranda olacak ve keyifli bir sohbet yapacaklar.

17 Mart cumartesi günü Şule ile Vitrindekiler Programının Konukları Fettah Can ve Aslıhan Güner olacaklar. Haklarında bilinmeyenleri anlatacakları tatlı ve keyifli bir program bekliyor. Cumartesi günü saat 13.00 da başlayacak olan program Kanal d ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. 18 Mart pazar günü de Şule ile Vitrindekiler Programının Konukları arasında İbrahim tatlısesin oğlu İdo Tatlıses ile Perihan Ünlücan olacaklar.

Perihan Ünlücan Kimdir: Perihan Ünlücan, 1984 yılında İstanbul’da doğmuş, Kocaeli Üniversitesi Fizik Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Üniversitede iken tesadüfen Pepsi reklamlarında oynamış, daha sonra ise diziler de farklı rollerde rol almıştır. Perihan Ünlücan İlk olarak Kış Masalı dizisinde rol almış ve tanınmıştır; ardından Hatırla Gönül, Karadayı, 20 Dakika, Keskin Bıçak gibi dizilerde rol alarak kendini göstermiştir. Son olarak Kırlangıç Fırtınası dizisinde Reyhan karakterini canlandırmıştır.

Şule ile Vitrindekiler 17 – 18 Mart Fragmanı yayınlandı. Şule ile Vitrindekiler programına 17 mart cumartesi günü Fettah Can ve Aslıhan Güner konuk olacaklar, 18 mart pazar ise İdo Tatlıses ile Perihan Ünlücan konuk olacaklar. Vitrindeki ünlüler oldukça tanıdık bildik kişiler bu hafta. Onları tanıdığınızı sanıyorsanız bu programda çok şaşıracaksınız… Hiç bilmediğiniz yönleri ile Şule ile Vitrindekiler hafta sonu saat 13.00’de Kanal D’de olacak.

17-18 Mart Şule ile Vitrindekiler Program Fragmanı Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2018