17 Aralık Çocuktan Al Haberi Ünlüler Gülşen Ozan Çolakoğlu Ezgi Mola Videosu

Show TV’nin sevilerek izlenen ve her bölümü ile hem konukların hemde çocukların çok eğlendiği çok sevdiği program ‘Çocuktan Al Haberi Ünlüler’in bu haftaki 17 aralık pazar konukları belli oldu! Show tv ekranlarında yayınlanan Evrim Akının sunduğu Çocuktan Al Haberi Ünlülerin 17 Aralık konukları Gülşen Ozan Çolakoğlu Ezgi Mola oldu..

Evrim Akın’ın sunumuyla hafta sonları birbirinden güzel programların gerçekleştiği hem çocukların hemde ruhu çocuk kalanların severek izlediği show tv de ekrana gelen programa bu hafta ünlü şarkıcı Gülşen ile Ozan Çolakoğlu ile ünlü oyuncu Ezgi Mola konuk olacaklar. Bu şenlikli ve canlı bölümü kaçırmamanızı öneririm.

17 Aralık 2017 pazar günü Çocuktan Al Haberi programı Show tv de yayınlanacak ve oldukça ünlü oyuncuların katılımı ile devam edecek. Gülşen Ozan Çolakoğlu Ezgi Mola gibi ünlü isimleri konuk edecek olan Evrim Akın program boyunca oldukça renkli ve zevkli dakikalar yaşayacak izleyenlere.  ‘Çocuktan Al Haberi Ünlüler’ yeni bölümüyle pazar 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

17 Aralık 2017 pazar Çocuktan Al Haberi Ünlüler Gülşen Ozan Çolakoğlu Ezgi Mola Videosunun tekrarı buradan sizlere sunulacak.. Sizde merak ettiklerinizi buraya yazabilir soru veya görüşlerinizi iletebilirsiniz..

17 Aralık 2017 pazar Çocuktan Al Haberi Ünlüler fragmanı videosu tekrarı

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.