17 Ekim 2017 Salı Reyting Sonuçları Edho Klavye Dolunay Beşiktaş Maçı Tutsak

Evet zorlu bir reyting günü ile daha beraberiz. 17 Ekim Salı Reyting Sonuçları Edho Klavye Delikanlıları Beşiktaş Maçı Tutsak Dolunay gibi dizilerin yer aldığı oldukça çekişmeli bir günü reyting olarak değerlendireceğiz. 17 Ekim Salı Reyting Sonuçlarına göz atmadan önce diziler hakkında yorumlarımızı yapalım öncelikle.

Dolunay dizisi gün değişikliği öncesindeki son bölümü ile ekrana geliyor salı günleri. Bir sonraki bölümden sonra Doluna dizisi gün değiştirecek ve salı gününden ayrılacak. 17 Ekim Dolunay dizisi reytingleri bu konuda çok önemli dizi için. Bakalım nasıl gelecek dolunay dizi reytingler 17 ekim salı günü..

Atv de ekrana gelen Edhoya diyecek bir söz bulamıyoruz. Zaten her hafta birinciliği garanti gibi birşey. Bu yüzden 17 Ekim 2017 reyting sonuçlarında Edho ilk sırada çıkabilir. Çıkabilir diyoruz çünkü Trt1 ekranlarında Beşiktaş maçı var şifresiz maçlar hemde şampiyonlar ligi olunca çok ilgi görüyor. Ve muhtemelen Beşiktaş maçı Trt1 kanalını 17 ekim reyting birincisi yapacak.

Show tv de ekrana gelen Klavye Delikanlıları ise sıradışı komedisi ile oldukça ilgi görüyor. 17 Ekim salı reytinglerinde Kalavye delikanlıları bakalım kaçıncı olacak göreceğiz. Bir diğer merak edilen dizi de Kanal D de yayınlanan Tutsak dizisi. Tutsak beklenen reytinglerden daha fazlasını alırken iddiasını devam ettiriyor salı günleri.

17 Ekim Salı Reyting Sonuçları Edho Klavye Delikanlıları Beşiktaş Maçı Tutsak dizisi Dolunay dizisi gibi mücadelenin yüksek olduğu bu gün bakalım birinci kim çıkacak.. Sizden de yorumlarınızı bekliyoruz..

17 Ekim Salı Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Tutsak – Kanal D
2- Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV
3- Klavye Delikanlıları – Show TV
4- Dolunay – Star TV
5- Monaco – Beşiktaş (UEFA) – TRT 1
6- Milyonluk Resim – Fox TV

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Ekim 2017 Salı Reyting Sonuçları Edho Klavye Dolunay Beşiktaş Maçı Tutsak (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017