17 Ekim Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Nefes Öldü mü Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

17 Ekim Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Nefes Öldü mü Ölecek mi? Diziden Çıktı mı? 17 Ekim Sen Anlat Karadeniz Nefes Öldü mü Ölecek mi? İrem Helvacıoğlu Diziden Çıktı mı?  17 Ekim Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Nefes Öldü mü Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Sen Anlat Karadeniz Nefes Öldü mü Ölecek mi? İrem Helvacıoğlu Diziden Çıktı mı?

Vedatın asıl amacı Tahiri vurup kurtulmaktı ancak son anda Nefes onun önüne geçince kurşun Nefese geldi. Peki 17 Ekim 2018 çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak Nefes vuruldu ölecek mi sorusu oldu.. Elbette ölmeyecek sevgili izleyenler.. Ama yaralı olarak kurtulup Tahir intikamını çok sert alacak..

Yaralı şekilde Tahir tarafından hastaneye kaldırılan Nefes yoğun bakımda kalacak bir süre.. Tahir Nefesi kurtarmak için elinden geleni yaparken Nefes de hayatta kalabilmek için tüm içtenliği ile Tahire sarılacak. Vedat ise Nefesi vurmanın pişmanlığı ile ağlamaya başlayacak..İşte yeni fragman:

Atv de çarşamba akşamları ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Öldü mü Ölecek mi? İrem Helvacıoğlu Diziden Çıktı mı? sorusu haftanın en çok sorulan ve en merak edilen konusu oldu. Sen anlat Karadeniz dizisinde baş rolü oynayan nefes karakterinin ölüp ölmeyeceği Vedat tarafından türlü türlü işkencelere uğrayan nefesin hayatta kalıp kalmayacağı Tahir tarafından kurtarılıp kurtarmayacak olması oldukça merak ediyor.

Reyting rekorları kıran de Her bölümüyle nefesleri kesen Sen anlat Karadeniz dizisinde son olarak Rusya’ya kaçmak üzereyken Vedat tarafından yakalanan nefes ölümle burun buruna geldi. Yerini Söylemek için Tahir’i telefonla arayan ve ona sesleri dinleten Nefes Tahir’in yerini öğrenmesine neden oldu ve böylelikle Tahir onu bulmak için harekete geçmişti.

Ancak Vedat nefesi öldürmek için oldukça kararlıdır de ne yapıp edip onun evden kaçtığı için ve kendisinden uzaklaşıp Tahire sığındığı ve kabullenemediği için kaçtığı günkü elbisesi ile onu öldürmek istemektedir. herkesin Merak ettiği Bu soruya Biz de cevap vermek istedik. Sen anlat Karadeniz dizisinde nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu ölecek mi Diziden ayrılacak mı Vedattan çok çektiği için en sonunda kötü bir son mı bekliyor Yoksa mutlu günler gelecek mi? Merak edilen bu soru ile birlikte Vedat karakteri nefesi öldürecek mi nefes hayatta kalabilecek mi, Tahir onu kurtarabilecek mi oldukça merak ediliyor.

Hemen söylemek isteriz ki Sen Anlat Karadenizde nefes karekteri Tabii ki ölmeyecek. Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu Sen anlat Karadeniz dizisinin Tahir ile birlikte baş rolü oynuyor. Başrolü oynayan bir oyuncu ile Tahir birbirine çok yakıştıkları için dizide sevilip tutuldu. Bu yüzden de ne olursa olsun nefes asla Ölmeyecek belki dizinin finalinde ölebilir ancak Şimdilik ölmesi diziden çıkması ayrılması mümkün değil. Bu yüzden dolayı nefes karakteri Sen anlat Karadeniz dizisinden çıkacak mı ayrılacak mı ölecek mi gibi sorulara çok fazla kulak asmamanızı istiyoruz.

Bu arada sen anlat Karadeniz dizisi ile ilgili şu bilgiler vermek istiyoruz ki ileriki bölümlerde Nefes ve Tahir ölümün ucundan defalarca dönecekler ve bu heyecan kasırgası gittikçe artmaya devam edecek. Reytingleri oldukça iyi olan dizinin ilerleyen bölümlerinde de Tahir ve Nefes hem Vedat’la hem de başka kişiler ile ilgili bir çok kez ölümle burun buruna gelerek izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecekler. 

Ancak Nefes karakteri ölecek mi nefes rolünü oynayan oyuncu İrem Helvacıoğlu diziden çıkacak mı gibi sorulara Şimdilik olumlu cevap veremeyeceğiz, Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu şimdilik sapasağlam dizide devam ediyor. Vedat bir yerlerini gerçekten kırmazsa şimdilik sağlıklı 🙂  Daha önce de söylediğimiz gibi Eğer nefes karakteri ölürse zaten dizinin finalinde ölür. Sen Anlat KAradeniz dizisinin şimdilik final yapması mümkün değil. Sizde dizi hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. SEN ANLAT KARADENİZ NEFES ÖLMEDİ AMA EZAB CEKİR

  2. SEN ANLAT KARADENİZ ELLA

  3. Sen Anlat Karadeniz MÜKEMEL Batumi Gözel Nefes Ölmedi

  4. cok siddet icerikli …Vedat
    tipki ROTTWEILER KÖPEKLERI GIBI SALDIRGAN…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.