17 Eylül 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz, Çukur, Yasak Elma, Koca Koca Yalanlar

17 Eylül 2018 Pazartesi Reytingleri Söz, Çukur, Egenin Hamsisi, Yasak Elma, Koca Koca Yalanlar..Yeni sezon artık tam anlamı ile başladı. Sezon finali yapan diziler eski yerlerini aldı. Artık kıyasıya rekabet zamanı. Sezon finali yapan diziler eski günlerinde yeni bölümleriyle yayınlanmaya başladı. Bu da yaz sezonunda başlayan dizileri zorlayacağa benziyor.

17 Eylül Pazartesi günü dizi analizi yapmakla başlayalım.  Pazartesi günü yayınlanacak olan diziler Star TV Söz dizisi, Trt1 Egenin Hamsisi, Kanal D Koca Koca Yalanlar Dizisi, Show TV Çukur dizisi Fox TV Yasak Elma dizisi. Bu akşam reytingleri nasıl olacak dizilerin? Siz hangi diziyi izlemeyi düşünüyorsunuz?

Bu arada hemen ekleyelim ki Beni Affet ve Adını Sen Koy gibi dizilerin yeni sezonları başladı. Yeni sezonda nasıl reyting alacaklar ab ve total sıralamaları nasıl olacak merak ederseniz sizlere 17 Eylül pazartesi gününün tüm reyting sonuçlarını sıralayacağız.. İşte  17 Eylül 2018 Pazartesi Reyting sonuçlarında yarışacak diziler kanallar:

1- Çukur – Show TV
2- Söz – Star TV
3- Yasak Elma – Fox TV
4- Koca Koca Yalanlar – Kanal D
5- Egenin Hamsisi – TRT 1
6- Bir Zamanlar Çukurova (Tkr) – ATV

17 Eylül 2018 Pazartesi  TOTAL Reyting Sonuçları

 

17 Eylül 2018 pazartesi total Ab reytingleri

17 Eylül 2018 Pazartesi AB Reyting Sonuçları

17 Eylül 2018 pazartesi total reytingler

Söz Dizisi 3. Sezon: Dizi yine bomba gibi başladı yeni sezonuna. Zaten aldığı reytingler bunu gösteriyor. Çukur dizisi ile amansız mücadelesinde kazanan bu kez çukur dizisi oldu. Bu arada diziye yeni giren oyuncular olumlu katkı yapmış görünüyor, oldukça merak edildiler ilk günden. Özellikle Kasap dragon Söz dizisindeki etkisini gösterdi diyebiliriz..

Çukur Dizisi: Yeni Sezona oldukça sıkı bir başlangıç yaptı. İlk haftada Zirveye yerleşti. Karakuzular ile meraklı izleyicileri ekran başına kitleyen dizi Ab ve Total izlenme oranları ile göz doldurdu. Yeni Sezonda Çukur dizisi yine bomba gibi devam ediyor..

Adını Sen Koy: Yeni 3. Sezonuna 17 Eylülde başlayan ancak reytinglerde umduğunu bulamayan ve saati gereği çok izlenmeyen dizi umut vermedi..

Beni Affet: 8. Sezonu ile Star tv de ekrana gelmeye başlayan diziye yeni giren oyuncuların acemiliği göze çarpsa da ilerisi için umut verdi. Dizinin yeni saati de daha çok izleneceğini gösteriyor..

Geçen sezonun reyting rekortmeni dizileri olan söz ve çukur yeni sezon ilk bölümünde nasıl bir reyting oranı alacaklar?

 Geçen sezon Söz dizisi totalde 1. olurken Çukur dizisi AB ve ABC reytinglerinde 1. oluyordu.  İki başarılı dizi zirveyi kimseye bırakmıyordu. Geçen hafta yeni sezona başlayan Yasak Elma dizisi de Total’de 6-7 reyting alarak kendini ispatlamış bir dizi.

17 Eylül Pazartesi günü de yine favori diziler Çukur ve Söz olacak.  Çünkü Söz ve Çukur dizisi hayranları yaz sezonu başından beri dizinin yeni sezonunu bekliyor. Geçtiğimiz sezon Total birincisi olan Söz dizisi yeni sezonuna 1. olarak mı başlayacak yoksa bu birinciliği başka bir diziye mi kaptıracak? Hep birlikte göreceğiz bunu. Çukur dizisi yeni sezonu çok merak ediliyor. Yeni sezonunda diziye yeni oyuncularda katıldı. Çukur mahallesine gelen Karakuzular dizinin reytinglerini düşürecek mi yoksa dizinin heyecanına heyecan mı katacak göreceğiz?

Yeni sezona geçen hafta başlayan Yasak Elma dizisi de yeni sezonun ilk bölümü ile güzel bir reyting oranı yakaladı. Geçen hafta 5 reytingin üzerinde bir reytin oranı alan Yasak Elma dizisi bu hafta da reyting oranını artıracağını tahmin ediyoruz.

Yaz sezonunda başlayan Hakan Yılmaz’ın ve Evrim Alasya’nın başrollerinde oynadığı Koca Koca Yalanlar dizisi reytinglerde başarı sağlamıştı. Konusu yüzünden Türk aile yapısına uygun olmadığı ve aile yapısını bozduğu gerekçesi ile RTÜK’ten ceza alan Koca Koca Yalanlar dizisi yeni sezonda bu başarısını koruyabilecek mi? Yoksa pazartesinin efsane dizileri olan Çukur ve Söz’e yenilecekmi? Kanal D yeni dizilere pek şans tanımıyor. Önceki sezon kaç dizinin fişini çektiğini biliyoruz.  Koca Koca Yalanlar dizisinin reyting yerinde büyük bir düşüş olursa Kanal D diziye hiç acımadan 1- 2 bölüm içinde final kararı alabilir. Koca Koca Yalanlar dizisinin konusu aldatılma olsa da bu konuyu eğlenceli bir dille ele almayı biliyorlar. Üstelik dizi de aldatan erkek pişman olup eşinin ve ailesinin kıymetini anlayacak. Bu yüzden de Koca Koca  yalanlar dizisinin dizisinin uzun soluklu olur reytinglerde başarı sağlaması istiyoruz.

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda yayınlanmaya başlanan Ege’nin hamsisi dizisi TRT 1 için ideal oranlar alıyor. Reytinglerde genel olarak 4 oranı alan başarılı dizi yeni sezonda aynı başarıyı gösterebilecek mi?  TRT 1 yeni dizileri hemen final yapmayan ve onlara şans veren bir kanal. Ege’nin hamsisi dizisinin hemen final yapmayacağını tahmin ediyoruz. Reytinglerinde çok yüksek bir düşüş olmazsa Ege’nin hamsisi dizisi yayınlanmaya devam edecektir.

Yaz sezonu dizileri için yeni sezonun başlaması gerçekten çok riskli. Önceki sezondan kendini kanıtlamış ve yüksek reyting oranına sahip diziler yayınlanmaya başlıyor. Bu da yaz sezonunda yayına başlayan dizilerin reytinglerinin düşmesi anlamına geliyor. 17 eylül pazartesi 2018 akşamında siz hangi diziyi izleyeceksiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. İşte son pazartesi günü reytingleri

1. ISVEC-TURKIYE  TRT 1  9,13 25,72
2. YASAK ELMA FOX TV 5,54 15,73
3. KOCA KOCA YALANLAR KANAL D  3,95 11,14
4. KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 3,57 10
5. FOX ANA HABER FOX TV  3,54 13,61
6. YASAK ELMA (OZET)FOX TV  3,49 10,41
7. SEN SAG BEN SELAMET (T.S) STAR TV  3,26 9,32
8. MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV  3,07 19,73
9. KOCA KOCA YALANLAR (OZET)KANAL D  3,04 9,23
10. ATV ANA HABER ATV  2,76 10,59

17 Eylül 2018 Pazartesi Reyting
1. Söz (Yeni Sezon) / Star TV
2. Çukur (Yeni Sezon) / Show TV
3. Yasak Elma / Fox TV
4. Koca Koca Yalanlar / Kanal D
5. Egenin Hamsisi / TRT 1
6. Bir Zamanlar Çukurova TKR / ATV
7. Elif / Kanal 7
8. Hükümet Kadın / TV 8

Pazartesi akşamı yayınlanan ve zirve yarışı içinde olan iki dizi SÖZ ve ÇUKUR bu aksam başlıyor.
Söz 3.sezonu Çukur ise 2.sezonu ile bu aksam izleyici karşısına çıkacak.
Sizce reytingler nasıl olur?
Pazartesi reyting sonuçları

Söz Dizisi 3. Sezon: Dizi yine bomba gibi başladı yeni sezonuna. Zaten aldığı reytingler bunu gösteriyor. Çukur dizisi ile amansız mücadelesinde kazanan bu kez Çukur dizisi oldu. Bu arada diziye yeni giren oyuncular olumlu katkı yapmış görünüyor, oldukça merak edildiler ilk günden. Özellikle Kasap dragon Söz dizisindeki etkisini gösterdi diyebiliriz..

Çukur Dizisi: Yeni Sezona oldukça sıkı bir başlangıç yaptı. Karakuzular ile meraklı izleyicileri ekran başına kitleyen dizi Ab ve Total izlenme oranları ile göz doldurdu. Yeni Sezonda Çukur dizisi yine bomba gibi devam ediyor..

Adını Sen Koy: Yeni 3. Sezonuna 17 Eylülde başlayan ancak reytinglerde umduğunu bulamayan ve saati gereği çok izlenmeyen dizi umut vermedi..

Beni Affet: 8. Sezonu ile Star tv de ekrana gelmeye başlayan diziye yeni giren oyuncuların acemiliği göze çarpsa da ilerisi için umut verdi. Dizinin yeni saati de daha çok izleneceğini gösteriyor..

17 Eylül 2018 Pazartesi AB VE TOTAL Reyting Sonuçları

17 Eylül 2018 pazartesi total reytingler

17 Eylül 2018 Pazartesi AB Reyting Sonuçları

17 Eylül 2018 pazartesi total Ab reytingleri

Pazartesi Gününün Reyting Analizleri yorumları değerlendirmesi:

Çukur
Çukur Dün Akşam Başarılı Bir Şekilde 2. Sezonuna Merhaba Dedi. AB ve ABC’de En Yakın Rakibine 3.5-4 Oranlarında Bir Fark Attı ve Ordaki Hükümdarlığını Bize Kanıtlamış Oldu Birkez Daha. Total Grubunda Ise Bu Sezon Söz Ile Rekabet Içinde Olacaktır.
Dün Total’de 8.68 AB’de 10.63 ve ABC’de 11.18 Reyting Aldı!

Söz
Söz Dün Akşam Aslında Star Tv Içın Beklentileri Karşıladı, Sonuçta Sezon Finalinde Alınan Reytingler 2-3 Reyting Üstünde Bir Oran Aldı. Önümüzdeki Haftalarda Söz ve Çukur Kesinlikle Dahada Yükselecektir ve Rekabetin Ateşi Dahada Alevlenecektir.
Dün Total’de 7.24 AB’de 6.94 ve ABC’de 6.75 Reyting Aldı!

Yasak Elma
2 Güçlü Rakibin Gelmesiyle Düşüş Yaşayan Dizi, Bu Sezon 4.5 – 5 Oranlarında Gidip Geleceğini Bize Gösterdi Dün Akşam Aslında. Hangi Dizi Gelirse Gelsin Pazartesi Aksamlari Yasak Elma, Çukur ve Söz Dışında Çok Büyük Bir Reyting Pastası Almayacaktır.
Dün Total’de 4.62 AB’de 5.12 ve ABC’de 5.01 Reyting Aldı!

Koca Koca Yalanlar
KanalD’nin Beklentileri Yine Suya Düştü, Bir Kaç Hafta Üst Üste 4.5 – 5 Reyting Alınca KanalD Bir Umut Belki Söz ve Çukur Gelincede Bu Oranları Alacağını Düşünmüştü Fakat Beklenen Olmadı. En Kısa Sürede Final Kararı Gelme Ihtimali Var Bence.
Dün Total’de 2.75 AB’de 2.61 ve ABC’de 3.23 Reyting Aldı!

Egenin Hamsisi
Dizinin En Büyük Avantajı TRT 1’de Olması, Zaten Kanalı Bu Yaz Memnun Etti ve Eğer Pazartesi Akşamları 3 Üstünde Oran Alırsa Kesinlikle Ocak Ayına Kadar Garanti Yayında Olacaktır.
Ama Şöyle Bir Dipnot Düşeyim: TRT 1’de Artık Yüksek Reyting Beklediği Içın, Final Yapma Ihtimalide Var.
Dün Total’de 2.64 AB’de 2.74 ve ABC’de 3.12 Reyting Aldı!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018