17 Haziran Çarkıfelek Konukları Fatih Ürek, Özge Ulusoy Şule Zeybek Video izle

Ekranların fenomen programı olan ”Çarkıfelek”in yeni bölümü 17 haziran pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek. Çarkıfelek yarışmasının 17 haziran pazar akşamki konukları da belli oldu! 17 Haziran Çarkıfelek Konukları Fatih Ürek, Özge Ulusoy Şule Zeybek olarak kesinleşti. Özellikle güzelliği ile dikkat çeken Özge Ulusoyun yarışma performansı merakla bekleniyor..

17 Haziran pazar Çarkıfelek Konukları Fatih Ürek, Özge Ulusoy Şule Zeybek oldu. 17 Haziran Çarkıfelek Konukları tekrar Videosunu buradan takip edebilirsiniz ve bu konuda bizlere de yazabilirsiniz.. Yarışmada birbirinden güzel hediyeler var ve büyük ödül bir araba her zamanki gibi. 17 Haziran Çarkıfelek yarışmacıları Videosunu buradan takip edebilir ve yarışmacı olmak istiyorsanız başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Emre Karayel’in sunumuyla ekranlara gelen programa Bayramın 3. günü 17 haziran pazar akşamı kaldığı yerden devam ederken programa katılacak olan ünlüler de belirlendi. İlk olarak ‘Gelinim Mutfakta’ programının sunucusu Fatih Ürek, ‘Magazin D’ sunucusu Özge Ulusoy ve ‘Şule ile Vitrindekiler’ sunucusu Şule Zeybek 17 haziran pazar akşamı yarışmaya konuk olacak.

”Çarkıfelek” yeni bölümüyle yarın 20.00’de Kanal D’de! Fatih Ürek, Özge Ulusoy Şule Zeybek ile oldukça sıradışı bir yarışma programı sizleri bekliyor. Sizlerde Çarkıfelek yarışmasına katılmak ve şansınızı denemek isterseniz aşağı yazabilirsiniz. Ayrıca programın neden Mehmet Ali Erbilsiz devam ettiğini öğrenmek için:

Çarkıfelek Sunucusu Neden Değişti, Mehmet Ali Erbil Neden Sunmuyor

2018 Çarkıfelek Yarışması Başvuru Katılım Formu (Kanal D)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Haziran Çarkıfelek Konukları Fatih Ürek, Özge Ulusoy Şule Zeybek Video izle (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2018