17 Kasım 2018 Kalk Gidelim Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Yeni Bölüm?

17 Kasım 2018 cumartesi günü Trt1 ekranlarında yayınlanması beklenen Kalk Gidelim dizisi Var mı Yok mu Neden yok niçin Yayınlanmıyor? diye meraklı sorular için şimdiden yazmak ve merak eden izleyicilere yanıt vermek istiyoruz. Cumartesi akşamları ekrana gelen TRT 1’in sevilen komedi dizisi olan Kalk Gidelim dizisinden izleyicilerine kötü bir haber var bu hafta 17 kasımda..

17 Kasım 2018 Cumartesi Kalk Gidelim Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor?

17 Kasım 2018 cumartesi günü ekrana gelmesini beklediğimiz Yapımcılığını Staff Film’in üstlendiği ve başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Füsun Kostak, Hayrettin Karaoğuz, Yıldız Kültür ve Beyazıt Gülercan’ın paylaştığı Kalk Gidelim dizisi 17 Kasım cumartesi günü saat 20.00 da yayınlanmayacak? Diziyi bekleyen izleyiciler o saatte diziyi göremeyince meraktan sormaya başlayacaklar neden Kalk Gidelim dizisi yok yeni bölüm olacak mı 17 kasımda diye.

Kalk Gidelim dizisi 17 Kasım Cumartesi neden yok ne zaman yayınlanacak?

Kalk Gidelim dizisi 17 Kasım günü geç başlayacak. 19.55’te ekrana gelecek olan Türkiye-İsveç maçı nedeniyle bu hafta 22.00’de ekrana gelecek. Yani Kalk Gidelim dizisi 17 kasımda olacak ama milli maç dolayısı ile biraz geç başlayacak ve dizinin tahminen 22.00 gibi başlaması bekleniyor. Ancak maçtaki gecikmeden dolayı dizide gecikebilir.

Son Dakika: Kalk Gidelim dizisi bu hafta cumartesi günü önce maç dolayısı ile 22.00 da yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak Fragman çıkınca gördük ki dizi bu hafta hiç yayınlanmayacak, Kalk Gidelim dizisi 46. Bölümü 24 Kasım öğretmenler gününde yeni bölümü ile ekrana gelecektir. Bu yeni bilgiyi sizlere duyuralım istedik..

17 Kasım 2018 Kalk Gidelim Var mı Yok mu

Kalk Gidelim dizisi Bitmedi, Milli maç sebebiyle 17 Kasımda Geç başlayacak

Kalk Gidelim dizisi 17 kasım cumartesi günü de ekrana gelecek ancak dizi milli maç nedeni ile yeni bölümüyle Cumartesi 22.00’de TRT 1’de yayınlanacak. Kalk Gidelim dizisi bitti mi neden yok 17 kasımda niçin yayınlanmıyor, Kalk Gidelim dizisi 17 Kasımda olacak mı olmayacak mı Türkiye İsveç maçından dolayı dizi ertelendi mi gibi sorulara net yanıtlar verdik. Bir kez daha yazalım:  Kalk Gidelim dizisi 17 Kasım cumartesi günü milli maç nedeniyle yaklaşık 2 saat geç başlayacak ve dizimiz saat 22.00 da başlayacak. Sizlerde Kalk Gidelim dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

TRT1’in cumartesi günleri yayınlanan sevilen komedi dizisi ”Kalk Gidelim” bu hafta yok! 26 Mayıs cumartesi günü neden yok niçin yayınlanmıyor diye merak edenler için hemen yazalım. Bu hafta dizi ekrana gelmeyecek çünkü Trt1 ekranlarında farklı bir program görecek izleyenler. Kalk Gidelim 26 Mayıs Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorularına verilecek cevap var elbette.

Yapımcılığını Staff Film’in yaptığı ve Trt1 ekranlarını renklendiren Kalk Gidelim Dizisinde 26 Mayıs cumartesi günü yayın olmayacak, çünkü 2018 yılı Şampiyonlar Ligi Final maçı yayınlanacak kanalda. Haliyle tüm dünyanın merak kesileceği ve izlemek için can atacağı büyük bir final maçını şifresiz de bulunca herkes o maçı bekliyor olacak. 26 Mayıs Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi final merakla beklenirken herkes oraya konsantre oldu.

Kalk Gidelim dizisi ise Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi final maçı nedeni ile gölgede kaldı ve merak edenler dışında kimse oralı olmadı. Dizi kadrosunda Erkan Sever, Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Yıldız Kültür ve Beyazıt Gülercan gibi isimlerin yer aldığı Kalk Gidelim dizisi, bu hafta 26 mayıs cumartesi günü yayınlanacak Şampiyonlar Ligi Final maçı sebebiyle ekranlara gelmeyecek.

17 Kasım 2018 Kalk Gidelim neden yayınlanmıyor

”Kalk Gidelim” yeni bölümüyle 2 Haziran Cumartesi 20.40’ta TRT1’de kaldığı yerden devam edecek. 26 Mayısta yayınlanmayan Kalk Gidelim dizisi yerine Trt1 ekranlarında Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi final maçı ekrana gelecek. Sizce bu doğru mu kanalın farklı bir program yayınlaması izleyici açısından doğru bir karar mı? YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.

Kalk Gidelim dizisi 17 Kasım Cumartesi neden yok ne zaman yayınlanacak?

Kalk Gidelim dizisi 17 Kasım günü geç başlayacak. 19.55’te ekrana gelecek olan Türkiye-İsveç maçı nedeniyle bu hafta 22.00’de ekrana gelecek. Yani Kalk Gidelim dizisi 17 kasımda olacak ama milli maç dolayısı ile biraz geç başlayacak ve dizinin tahminen 22.00 gibi başlaması bekleniyor. Ancak maçtaki gecikmeden dolayı dizide gecikebilir.

Son Dakika: Kalk Gidelim dizisi bu hafta cumartesi günü önce maç dolayısı ile 22.00 da yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak Fragman çıkınca gördük ki dizi bu hafta hiç yayınlanmayacak, Kalk Gidelim dizisi 46. Bölümü 24 Kasım öğretmenler gününde yeni bölümü ile ekrana gelecektir. Bu yeni bilgiyi sizlere duyuralım istedik..

Yapımcılığını STAFF Film’in, yönetmenliğini Özgür Pak’ın üstlendiği başrollerini ise Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Aslı Omağ, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Can Kıran, Alper Saylık, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Erdi Ünver, Nalan Yavuz ve Füsun Kostak’ın paylaştığı dizi bu akşam ekrana gelecek olan Türkiye- İsveç maçı sebebiyle yayınlanmayacak..Dizinin yeni bölümü 24 kasımda..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Kasım 2018 Kalk Gidelim Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Yeni Bölüm? (41 Yorum)

 1. kalk gidelim dizisini izliyorum bir hafta ara verilmesini anlamıyorum cumartesi günü TRT 2 de yayinlanabilirdi.birdaha ara verilmesin lütfen saygılar.

 2. Böyle bir saçmalık olamaz ,hem ne alaka yayınlanmayacak bir durummu var. Hastalikmi var ,çekim hatasimi var vs vs insanları bir hafta bekletin sonra yayın saati gelince son dk, diye açıklama yapın..ne reyting az gelir diyemi düşünüyorsunuz

 3. cok güzel bir dizi seyfettin ve halime hayranım mükemmel aynı hayal kırıklığını yaşıyorum su an ufuk özkan her aldı rol gibi burdaki rolunude dokturmus mükemmel oynadığı bütün dizilerde oyuncular arasında favorim ufuk özkan

 4. Hayalkırıklığı die buna derim hafta sonu gelsin sevdiğimiz bir dizimiz var. öğreniyoruz ki dizi yayınlanmıyor saçmalık kardeşim hiç yayınlamayın daha iyi olur bari beklenti içinde olmayız

 5. Şampiyonlar ligi maçını bilmem kaç tane olan kanallarınızdan birinde de yayınlayabilirsiniz. Sürekliliği olan bir diziyi eğlence sebebiyle ara vermek benim gözümde rant işidir. İzlemek için. Ya biz zaten parasını veriyoruz faturalarda. Benim ödediğim parayı geri verin o zaman. Para almaya gelince nereden vergi alacak yazacağınız karıştırıyorsunuz!..

  • Cok dogru benim yazacaklarimi yazmissin evet malesef mac izleyenlerden prim yapmak icin izlemeyenleri yok saymislar macin oncesi yada sonrasinda da verebilirlerdi bizleri hice saymışlar

 6. Yanlış bir karar sevdiğim bir diziydi Keşke bir hafta ara vermeseler de bunu şiddetle kınıyorum şimdi bir hafta daha mı bekleyeceğiz

 7. Bence filmin bu hafta verilmemesi çok saçma filmi sevenler zaten filmi her hafta bekliyor ben de dahil olmak üzere film yayınlamayarak bu diziyi sevenlerin olumsuz tepkisine kazanıyorsunuz maç varsa var bizim suçumuz ne

 8. Öncelikle iyi aksamlar her havta severek izledigimiz dizimizin bu akşam yayında olmaması açıkça üzücü sahsem ben doğru ulmuyorum bu maç ta milli takımımız ‘ın olsaydı severek izlerdik tabi

 9. Oğlum çok üzüldü tabi bizlerde Çok üzüldük severek ailecek izlediğimiz bir dizi.yarin çıksa keşke

 10. inanın dört gözle bekliyordum. o müthiş kadro hepsi birbirinden özel oyuncular. umarım uzun yıllar sürer.Aile özlemi duyduğumuz şu günlerde ilaç gibi geldi bu dizi baba aileyi bir kale gibi koruyup gözlüyo. yazacak çok şey var harika süper ötesi hepsine sonsuz teşekkürler.

  • Bizde dört gözle bekliyorduk çok eylendirici aynı zamanda anlamlı güzel bir aile dizisi başarısının devamını diliyorum

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018