17 Mayıs İstanbullu Gelin Garip öldü mü ? Fragmanı Özeti Tamer Levent Diziden Ayrıldı Mı

17 Mayıs İstanbullu Gelin Garip öldü mü ? Fragmanı Özeti Tamer Levent Diziden Ayrıldı Mı

14 Mayıs salı akşamı yayınlanan yeni bölüm fragmanında Garip öldü mü? yazımıza karşılık gelen bir sahne gördük, İstanbullu gelin 17 mayıs yeni bölümünde Garip karakterine hayat veren Tamer Levent Diziden ayrılıyor.. Naif karakteriyle diziye renk getiren Garip dizi finaline son 3 bölüm kala yatakta sessiz sedasız ölüyor..

İstanbullu Gelin Garip in Öldüğü Duygusal Son Fragman

İstanbullu Gelin 4 bölüm sonda final yapacağını açıklaması üzerine olaylar çok hızlı gelişmeye başladı. Peki İstanbullu Gelin Garip öldü mü? Dizinin oyuncusu Tamer Levent diziden ayrıldı mı? Boran’ın ailesel sorunları Esma’nın hastalığı derken dramın son zamanlarda arttığı İstanbullu Gelin Garip ölecek mi açıklamadan diğer bölüme bırakmıştı. Biz sizin için Tamer Levent’in durumunu araştırdık.

İstanbullu Gelin 84. bölümde Esma için uzun uğraşlar veren Garip bunu bir kutlama ile taçlandırmak istedi. Mutluluk veren dizide yapımcı herkesi şaşırttı. Konağın bahçesinde anneler günü kutlaması düzenlendi. Boran ailesi Esma Sultan’ı mutlu etmişti. Asıl olay ise Faruk’tan geldi. Faruk, Garip’e gelerek ” biz sana abi diyelim sen baba oku” sözü ile tüm ortam değişti. Garip duydukları karşısında kendisini konağın üst katındaki odasına zor attı. Kalbi sıkışan garip eli ile kalbini tutarak hayata tutunmaya çalışsa da duyduklarını kalbi kaldıramadı. İzleyici ise İstanbullu Gelin dizisindeki Garip öldü mü? sorularını sormaya başladı

Tamer Levent Diziden Ayrıldı Mı

Tamer Levent’i araştırdığımızda diziden ayrıldığı haberini aldık. Ancak ayrılmadan önce son bir uğurlama sahnesi çektiğini de biliyoruz. Bunu henüz izlemedik. İstanbullu Gelin 85. bölüm içerisinde Garip’i son yolculuğuna uğurlayacağız. Bunun yanında Sema ve Boran’ın ailesindeki gelişmeler hızla devam edecek. Finale son 4 bölüm kalması dolayısı ile konular çok hızlı ilerleyecek. Nerede ise dizinin son 4 bölümü dramatik sahnelerden arınmış özet şeklinde gibi hızlandırılmış olarak çekimlerin sonuna geldi.

İstanbullu Gelin Garip diziden ayrıldı mı?

Son bölümde Faruk’un söyledikleri karşısında kalbi tutan Garip odasına zor vardı ve yatağındaki son nefesini almak üzere uzandı. Daha fazla kalbi dayanmayan Garip ise diziden erken ayrılan oyuncu oldu. 4 bölüm sonra final yapacak diziye erken veda etti.

Faruk’tan duydukları ile yatağına yatıp gençliği ile konak içerisinde gezdiği o anların kesitini sizin için derledik.

Tamer Levent Kimdir ?

İzmir’de 1950 yılında dünyaya gelen Tamer Levent hayatını tiyatro alanına atamıştır. 1971 yılında girdiği devlet konservatuar sınavını kazanarak 1977 yılında Ankara Devlet Konservatuar bölümünü tamamladı. Kısa sürede kazandığı büyük deneyimler onu yönetmen koltuğuna oturttu. Devlet tiyatrolarından daha çok yönetici vasfı üstlenmeye başlayan oyuncu kısa süre sonra Devlet Tiyatroları genel müdür yardımcısı ardından da genel müdürü olarak atanmayı başardı. Başarısı ve yeteneği sayesinde Rusya, Kanada, Güney Kore, İran ve Kuzey Kıbrıs gibi ülkelerde festivallere özel davetli olarak katıldı. Halen Devlet Tiyatroları içerisinde rejisör konumunu korumaktadır. Son olarak ise aldığı İstanbullu Gelin Garip rolü ile ününe ün katmayı başarmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019