17 Nisan 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın EDHO Ufak Tefek Cinayetler

17 Nisan 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın EDHO Ufak Tefek Cinayetler…  Salı günleri yaşanan reyting yarışınının detaylarını sizlerle bu konuda tartışalım istedik. Salı günleri yayınlanan diziler şu şekilde Kanald Mehmed Bir Cihan Fatihi, Atv Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Show tv Güldür Güldür Show Tekrarı, Foxtv de Kadın, Star tv de Ufak Tefek Cinayetler dizileri yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Salı akşamı haftanın en kıyasıya geçen reyting yarışına sahne oluyor. Salı günleri Kadın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ufak Tefek Cinayetler dizileri arasında zirve yarışı oluyor. Zirve yarışını bu haftalar genel olarak Kadın dizisi kazanıyor. Çünkü Kadın dizisinde Sarp ortaya çıktı. Yaşıyor ancak Baharı ve çocuklarını öldü zannediyor. Bu yüzdende Bahar’la ne zaman karşılaşacak? Ne zaman gerçekler ortaya çıkacak? Herkes bu soruların cevaplarını bekleyerek yeni bölümü merakla takip ediyorlar.

Atv de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de geçen hafta total de 2. olsa da Ab reyting oranında 3. oldu. Başarılı bir reyting sergileyen EDHO yeni sezonda da yayınlanmayı garantiledi diyebiliriz. Star tv de yayınlanan ve diğer reyting savaşçısı olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi de total de bu hafta 5. sıraya gerilese de ab reytinglerinde 2. sırada yer alıyor. Sezon sonuna yaklaşırken bu reyting başarıları yeni sezonda devam etmek anlamına geliyor.

Fatih Portakal’ın Fox tv de sunduğu haber programı da reytinglerde diğer haber kanallarını sollayarak dizilerin reytinglerine yaklaşarak total reytinglerinde 4. sırayı alıyor. Bu başarıyla devam ederse Fatih Portakal daha uzun süre haber spikerliği yapar.

Kanald de yayınlanmaya başlayan ve büyük umutlar bağlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi de total reytinglerinde geçen hafta 6. sırada yer alırken ab de 4. sırada yer almış. Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor gibi başarılı isimlerin oyunculuğu yaptığı tarih dizisinin ilk 3 reytingte olmasını isterdik açıkçası. Umarız ilerleyen haftalarda başarısını yakalar ve hep zirveye göz kırpar.

Salı akşamı yaşanan reyting rekabeti bu şekilde. 17 Nisan salı reytingleri ertesi gün yani 18 nisan çarşamba saat 10:00 dan sonra yayınlanacak. Sizce bu hafta reyting sıralaması değişir mi? Biz çok değişiklik olacağını düşünmüyoruz. Net güncel bilgileri sizlerle buluşturmaya gayret ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Nisan 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın EDHO Ufak Tefek Cinayetler (2 Yorum)

  1. Hayırlı Sabahlar Dizi Sevenler ÇALIKUŞU Abla Haklısınız Dizinin Dördüde Berbad Baxanda Anlamırsan Neden Gedir Yönetmenler Dizi Çekende Senaryonu Ağılarına Yazsınlar Sonra Ekrana Daşısınlar Senaryonu Ağılınızda Yoxlamağı Unutmayın Eger Senaryo İyi Deyilse Ağlınızda Döne Döne Yazın Pozun Umarım Senaryonun Biri İyi Olaçak Sonra Diziye Daşıyın Dizi Çekmek Asandı Ama Gözel Senaryo Yazmak Cetindi İndiki Dövrümüzde Aşka Ve Vetene Aid Dizilere Geniş Yer Verilir Dizilere Gözeliyi Yönetmenlerden Cox Perestişkarlar Bexş Edir

Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2018