17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika)

17 Ocak 2019 Perşembe Sivas, Kayseri, Niğde, Tokat, Gümüşhane ve Erzincan illerimizde yoğun kar yağışı bekleniyor, Okulları 17 Ocak Perşembe Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Güncel Liste) Son Dakika haberlerini burada sizlere sunacağız. Meteorolojik son verilere göre yarın bir çok ilimizde yoğun kar yağışı görülecek. Yarın (Çarşamba) gününden itibaren şiddetini artıracak olan kar yağışı nedeni ile okulları kar tatili olan illeri ve ilçeleri dakika dakika burada sizlere duyuracağız.

Saat 23.12 : Konya’da bir çok ilçede 17 Ocak Perşembe günü okullar tatil. Konya’da etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 12 ilçedeki okullarda eğitime bir gün ara verildiği açıklandı. Edinilen bilgiye göre, yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle Seydişehir, Ereğli, Taşkent, Ahırlı, Yalıhüyük, Doğanhisar, Derbent, Hadim, Güneysınır, Karapınar ve Emirgazi ilçeleri ile Halkapınar ilçesinin Delimahmutlu ve Çakıllar mahallelerinde ilk ve orta dereceli okullar bir gün (17 Ocak Perşembe) süreyle tatil edildi.

Saat 20.26 : Ordu’da 17 Ocak Perşembe okullar tatil. Ordu’nun bazı ilçelerinde kar dolayısıyla yarın eğitime ara verilecek. Ordu Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, meteorolojik verilerin kentte yoğun karın devam edeceğini gösterdiği belirtildi. Açıklamada, öğrenci ve vatandaşların mağdur olmaması için Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Gölköy, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kumru, Mesudiye ve Ulubey ilçelerinin tamamında 17 Ocak Perşembe eğitime ara verileceği aktarıldı.

Saat 19.59 : Aksaray’da 17 Ocak Perşembe okullar tatil. Aksaray’da yoğun kar, buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde yarın eğitime ara verildi. Aksaray Valiliğinden yapılan açıklamada, il genelinde etkili kar yağışının ardından buzlanma nedeniyle eğitime bir gün ara verilmesi kararının alındığı bildirildi. Açıklamada, “Kar yağışı, buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki eğitim kurumları 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi.

Saat 19.52 : Kırşehir ve tüm ilçeleri 17 Ocak Perşembe okullar tatil. Kırşehir merkez ve ilçelerinde, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın bir gün süre ile ara verilmesi kararlaştırıldı. Valilik’ten yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar ve yollarda oluşan buzlanma nedeniyle 17 Ocak Perşembe günü il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının tatil edildiği duyuruldu.

Saat 19.34 : Kayseri Yeşilhisar ilçesi 17 Ocak Perşembe okullar tatil.. Kaymakamlık duyurusu: Gün boyu devam eden aşırı kar yağışı, gece boyu devam edecek aşırı buzlanma nedenleri ile ilçemiz genelinde eğitim ve öğretime 1 gün (17.01.2019 Perşembe) ara verilmiştir.Aynı gün hamile ve engelli kamu personeli idari izinli sayılacaktır.

Saat 18.58 : Kahramanmaraş’ta bir çok ilçelerde 17 Ocak Perşembe okullar tatil.. Kahramanmaraş’ta kar yağışı ve soğuk hava sebebiyle 4 ilçede kar ve kırsal mahallerde yarın okullar tatil edildi. Afşin, Çağlayancerit, Ekinözü, Nurhak ilçelerinde okulların tamamında yarın okullar tatil edilirken, Elbistan’da bazı mahaller ile Göksun ilçe merkezi hariç tüm mahalleler, Türkoğlu İlçesinde 18 mahallede okullarda kar tatili bir gün daha uzatıldı.

Saat 18.25 : Adıyaman’da bazı ilçelerde 17 Ocak Perşembe okullar tatil.. Adıyaman’ın Sincik İlçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün (Perşembe) tatil edildi. Sincik Kaymakamlığı okulların tatil edilmesiyle ilgili, “İlçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle resmi, özel tüm eğitim kurumlarımızda eğitim öğretim faaliyetlerine 17.01.2019 Perşembe günü bir gün süreyle ara verilmiştir.

Saat 17.45 : NEVŞEHİR’de 17 Ocak Perşembe okullar tatil..Nevşehir’de yağan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İl genelinde okullar 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi. Nevşehir Valiliği tarafından il genelinde yağan yoğun kar yağışı ve yollardaki buzlanma nedeniyle okullar 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi. Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “İl genelinde yağan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 17 Ocak Perşembe günü il genelinde eğitim öğretime bir gün ara verilmiş olup, engelli ve hamile personellerimizde idari izinli sayılacaktır” denildi.

Saat 17.42 : Yozgat’ta 17 Ocak Perşembe okullar tatil..Yozgat’ta kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 17 Ocak Perşembe günü eğitime ara verildi. Yozgat Valiliğinden yapılan açıklamaya göre yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle il genelindeki Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm özel ve resmi kurumlarında 17 Ocak Perşembe günü de eğitime ara verildiği bildirildi.

Saat 16.42 : TOKATTA 17 Ocak Perşembe okullar tatil..Tokat’ta etkili olan kar yağışı nedeniyle yarın il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bölgede yoğun kar yağışının hayatı olumsuz etkilediği belirtildi..

Saat 16.42 : NİĞDE’de 17 Ocak Perşembe okullar tatil.. Niğde’de il genelinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. Niğde Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı, tipi ve olası buzlanma nedeniyle, 17.01.2019 Perşembe günü, ilimiz genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir (1) gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca hamile ve engelli personelimiz aynı gün idari izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verildi.

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçe17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Son Dakika kar tatili haberlerini buradan sizlere duyuracağız. Hangi il ve ilçeler 17 Ocak 2019 Perşembe tatil olacak, Sivas, Kayseri, Niğde, Tokat, Gümüşhane ve Erzincan çevrelerinde beklenen kar yağışlarının, bu gece saatlerinden sonra kuvvetli (10-20 cm.), yüksek kesimlerde ise yoğun (20 cm ve üzeri) olacağı tahmin edildiğinden meydana gelebilecek buzlanma ve don olayı, kuvvetli rüzgarla birlikte tipi şeklinde kar yağışı ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Son Dakika kar tatil haberlerini ve özellikle yoğun kar yağışı beklenen Sivas, Kayseri, Niğde, Tokat, Gümüşhane ve Erzincan illerimizde kar tatili oldu mu 16 ocakta hangi iller tatil olacak haberlerini buradan ilk olarak sizlere sunacağız.

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili beklenen iller ilçeler: Yarın (Salı) öğle saatlerinden itibaren; Batı Karadeniz’in iç kesimleri (Bolu, Düzce, Kastamonu, Karabük ile Zonguldak ve Bartın’ın iç kesimleri), Marmara’nın doğusu (Bilecik, Balıkesir’in doğusu ile Sakarya, Bursa illerinin yüksekleri) ile Afyon,Uşak, Kütahya, Eskişehir, Çankırı ile Ankara’nın kuzey ilçelerinde kuvvetli (10-20 cm), Batı Karadeniz’in yükseklerinde yer yer yoğun (20 cm üzeri) kar yağışı bekleniyor. Çarşamba günü sabah saatlerinden itibaren etkisini kaybetmesi beklenen kar yağışlarıyla birlikte ulaşımda aksamalar, kuvvetli rüzgarla birlikte tipi, buzlanma ve don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Güncel Liste) ile sizlere son dakika da tatil olan tüm şehirlerimizin son haberlerini ve tatil olup olmadıklarını buradan duyuracağız. 17 Ocak 2019 Perşembe günü bir çok ilimiz kar ve soğuk ile mücadele ederken Valilikler tarafından 17 Ocak Perşembe günü Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler var mı hangi illerde okullar kar soğuk veya buzlanma nedeni ile tatil edildi burada sizlere son dakika gelişmesi olarak tatil haberlerini duyuracağız.

14 Ocak Pazartesi Tatil olan il ve ilçeler

Güncelleme – Saat 18.15: kar ve soğuk tatili haberleri genellikle valilikler tarafından saat 19.00 dan sonra alınmaktadır. Valilerin verdiği tatil kararları anında sitemizde yerini alıyor.. Anadolu ajansına teşekkür ederiz..

17 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili varmı hangi iller ilçelerÖğrencilerin merakla ekledikleri 17 Ocak 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili mi? Hangi İl ve İlçeler (Son Dakika) Tatil Haberleri burada sizlere sunulacak.. Ankara 14 Ocak kar tatili mi, İstanbul’da 14 Ocak 2019 günü Pazartesi okullar tatil mi çok merak ediliyor. Denizli 17 Ocak 2019 Perşembe okullar tatil mi İstanbul’da 17 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil mi kar tatili olan il ve ilçeler hangileri Bolu Düzce 17 Ocak Perşembe’ta tatil mi 17 Ocak Perşembe günü Ankara Eskişehir Kırıkkale’de kar tatili var mı, 17 Ocak 2019 Perşembe günü Kayseri Nevşehir Niğde kar tatili mi, Yozgat Sivas Çorum 17 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili yapacak mı, Çankırı Kastamonu Zonguldak Afyonkarahisar Denizli Balıkesir Bursa 17 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili, Bilecik Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ 17 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili olacak mı, hangi illerde 17 Ocak Perşembe günü kar tatili olacak il ve ilçeler belli mi gibi sorulara buradan yanıt vereceğiz. İşte 17 Ocak Perşembe günü kar tatili olan il ve ilçeler: İşte son hava durumu:17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Ttail olan il ilçeler

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Güncel Liste)

17 Ocak 2019 Perşembe Okulların Kar Tatili Olduğu İller İlçelerin son dakika haberlerini buradan dakika dakika sizlerle buluşturuyoruz. Önceki günlerde yazdığımız dakika dakika haberler çok ilgi gördü ve 17 Ocak 2019 Perşembe günü Okulların Kar Tatili Olduğu bütün İl ve İlçeleri buradan anında sizlere yazıp ulaştıracağız. 11 Ocak 2019 cuma gününden sonra 17 Ocak Perşembe günü de bir çok il ve ilçede okulların kar tatili olması bekleniyor. 17 Ocak 2019 Perşembe Okullar tatil mi hangi il ilçelerde Kar Tatili? diye merak edenler için bu sayfada tüm detayları ile yazacağız sizlere..

17 Ocak 2019 Perşembe Okullara kar soğuk tatili olan şehirler17 Ocak 2019 Perşembe Okullar tatil mi hangi il ilçelerde Kar Tatili var? Dakika Dakika Tatil olan il ve ilçeler burada: (Lütfen Yeni haberler için Sayfayı yenileyin)

17 Ocak 2019 Perşembe günü Okulların kar tatili olduğu il ilçeler hangileri?

Afyonkarahisar’da kar tatili var mı 17 Ocak Perşembe
Ağrı kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Aksaray kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)
Amasya kar tatili var mı Okullar 17 Ocak 2019 Perşembe
Ankara’da kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe Ankara Okullar tatil mi
Ardahan kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe Okulları tatil var mı
Artvin kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Aydın tatil var mı 17 Ocak 2019 Perşembe

Balıkesir kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe günü okullar tatil mi
Bartın’da Okullar kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Batman okullara kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Bayburt kar tatili var mı 17 Ocak Perşembe günü
Bilecik kar tatili mi 17 Ocak Perşembe günü
Bingöl’de okullara kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe

17 Ocak 2019 Perşembe Okulların Kar Tatili olduğu şehirler

Bitlis’te Okullar 17 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Bolu kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe okullarda son durum
Burdur kar tatili mi 17 Ocak Perşembe
Bursa kar tatili mi 17 Ocak Perşembe okullara tatil var mı
Çanakkale kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe

Çankırı kar tatili mi 17 Ocak Perşembe
17 Ocak 2019 Perşembe Çorum kar tatili mi
Denizli kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Düzce kar tatili mi 17 Ocak Perşembe okullar
Edirne kar tatili mi 17 Ocak 2019 Perşembe günü
17 Ocak 2019 Perşembe Elazığ kar tatili var mı
Erzincan 17 Ocak 2019 Perşembe okullar kar tatili olacak mı
Erzurum kar tatili var mı 17 Ocak Perşembe
Eskişehir kar tatili mi 17 Ocak 2019 Perşembe
Giresun kar tatili 17 Ocak 2019 Perşembe
Gümüşhane kar tatili 17 Ocak Perşembe
Hakkari kar tatili 17 Ocak Perşembe günü
Iğdır Okullara kar tatili var mı 17 Ocak Perşembe
Isparta’da Okullara kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
İstanbul Okullar kar tatili mi 17 Ocak 2019 Perşembe17 Ocak 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili mi hangi illerİzmir kar tatili var mı 17 Ocak Perşembe

Kahramanmaraş 17 Ocak 2019 Perşembe kar tatili mi
Karabük kar tatili olacak mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Karaman kar tatili mi 17 Ocak Perşembe

Kastamonu kar tatili olacak mı 17 Ocak Perşembe günü okullarda
Kayseri kar tatili mi 17 Ocak 2019 Perşembe günü
Kırıkkale’de Okullar kar tatili yapacak mı 17 Ocak Perşembe günü
Kırklareli kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
17 Ocak Perşembe Kırşehir Okulları kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de kar tatili yapacak mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Konya kar tatili mi 17 Ocak Perşembe
17 Ocak 2019 Perşembe Kütahya kar tatili mi
Malatya 17 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Manisa’da 17 Ocak 2019 Perşembe kar tatili var mı
Muş kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Nevşehir 17 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Niğde kar tatili mi 17 Ocak Perşembe günü
17 Ocak Perşembe Ordu okullar kar tatili mi
Rize kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Sakarya kar tatili 17 Ocak 2019 Perşembe günü
Samsun kar tatili mi 17 Ocak Perşembe günü
17 Ocak 2019 Perşembe Siirt’te kar tatili var mı
Sinop kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Sivas’ta 17 Ocak Perşembe kar tatili var mı
Şanlıurfa kar tatili var mı

Şırnak kar tatili mi 17 Ocak 2019 Perşembe
17 Ocak Perşembe Tekirdağ kar tatili var mı
Tokat kar tatili yapacak mı 17 Ocak Perşembe
Trabzon kar tatili olur mu 17 Ocak 2019 Perşembe
Tunceli kar tatili mi 17 Ocak Perşembe
17 Ocak 2019 Perşembe Uşak ilinde kar tatili var mı
Van ve ilçeleri kar tatili mi 17 Ocak Perşembe
Yalova’da kar tatili var mı 17 Ocak 2019 Perşembe
Yozgat kar tatili olacak mı 17 Ocak Perşembe
17 Ocak Perşembe Zonguldak kar tatili olur mu?

Yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeni ile bir çok ilimizde okullar dün tatil edilmişti, Çarşamba günü de tatil beklentisi Özellikle İstanbul ilimizde yeniden başlayan kar yağışı ile yeniden gündeme geldi.. 17 Ocak Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberler) burada merak eden öğrencilerimize ve velilerimize anında iletilecektir. Aşağıda dün hangi illerde tatil olduysa anında yazmaya çalıştığımız haberler var. Valilik ve kaymakamlıkların kar ve soğuk tatil haberlerini anında buraya yazacağız 17 Ocak Perşembe günü nerelerde tatil var

Sizlerde il ve ilçenizde 17 Ocak 2019 Perşembe günü kar tatili var mı yorum kısmına bulunduğunuz il ve ilçeyi yazarak güzel bir cümle ile tarih belirterek tatil olup olmadığını sorabilirsiniz.

16 Ocak 2019 Çarşamba günü Tatil olan il ve ilçeler Son Dakika

Kar Tatili – Saat 01.42 : Manisa’da 11 ilçede 16 Ocak Çarşamba okullar tatil  Manisa’nın 11 ilçesinde ve mahallelerinde eğitime bir gün süreyle ara verildiği bildirildi. Manisa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, 11 ilçede gün boyu etkili olan kar yağışı sonrası olumsuz hava şartları ve buzlanma tehlikesi nedeniyle yarın eğitime ara verildi.

Kar Tatili – Saat 00.29 : KAYSERİ 16 OCAKTA TATİL..  Kayseri’de beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Kayseri Valiliğinden yapılan açıklamada, “Meteoroloji Bölge Müdürlüğü tahminlerine göre ilimizde 16.01.2019 Çarşamba günü beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir.

Saat 00.15 : İZMİR’DE OKULLAR TATİL OLUR MU DEMEYİN, OLDU BİLE.. Tire’de Eğitime Kar Engeli İzmir’in Tire ilçesinde, etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Kar Tatili – Saat 23.59 :   Ardahan’ın Göle ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle okullar yarın tatil edildi. Göle Kaymakamlığından yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ilçe merkezi ve taşımalı eğitim kapsamındaki tüm okulların 16 Ocak Çarşamba günü tatil edildiği bildirildi.

Kar Tatili – Saat 23.47 :  Gümüşhane’de Taşımalı Okullar Tatil Edildi. Gümüşhane Valiliği, kuvvetli kar yağışı nedeniyle il genelinde taşıma yoluyla eğitime erişimi sağlanan öğrencilerin eğitim-öğretimine 1 gün süreyle 16 Ocak 2019 da ara verildiğini duyurdu.

Kar Tatili – Saat 23.43 : Nevşehir’de 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili. Nevşehir’de yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle okullar yarın tatil edildi. Nevşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “16 Ocak Çarşamba günü yoğun kar yağışı ve fırtına beklentisi nedeniyle il genelinde okullar bir gün süreyle tatil edilmiştir” denildi.

Kar Tatili – Saat 23.20 : ÇANKIRI’DA EĞİTİME KAR ENGELİ.. Çankırı Valiliği‘nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yoğun kar yağışı ve buzlanma riski ile buna bağlı muhtemel sağlık vakalarının önüne geçmek maksadıyla Çankırı ili genelinde tüm resmi ve özel okullarımızda yarın eğitime bir gün ara verilmiştir.

Kar Tatili – Saat 23.12 : Manisa’da bazı ilçelerde 16 Ocak Çarşamba okullar tatil Balıkesir’in 3 ilçesinde kar yağışı dolayısı ile eğitime 1 gün ara verildi. Balıkesir’in Sındırgı, Kepsut ve Dursunbey ilçesinde taşımalı eğitime kar yağışı dolayısı ile 1 gün ara verildi. Ayrıca, Dursunbey’in Akbaşlar, Kavacık, Hamzacık, Süleler, Şabanlar, Odaköy, Mıcırlar, Gökçedağ ve Durabeyler kırsal mahalle okulları ile Kepsut ilçesinin Keçidere, İsaalan, Bükdere ve Serceören ilkokulları tatil edildi.

Kar Tatili – Saat 22.55 : Sakarya’da bazı ilçelerde 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Sakarya’da olumsuz hava koşulları nedeniyle iki ilçedeki taşımalı okullarda eğitime ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, kent genelinde etkisini devam ettiren kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitimin tatil edilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi. Bu kapsamda, Akyazı ve Hendek ilçelerinde taşımalı eğitim öğrencileri için eğitime yarın ara verildiği kaydedildi.

Kar Tatili – Saat 22.52 : Sivas’ta 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili. Sivas’ta etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar Çarşamba günü bir gün süre ile tatil edildi. Sivas Valiliği tarafından yapılan açıklamada etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde okulların Çarşamba günü bir gün süre ile tatil edildiği duyuruldu.

Kar Tatili – Saat 22.13 : Kastamonu’da 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili. -Kastamonu’da Yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezindeki tüm okullar, 16 Ocak Çarşamba günü 1 gün süreyle tatil edildi.

Kar Tatili – Saat 22.06 : Çankırı’da 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili. – Yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle Çankırı İli genelinde tüm resmî ve özel okullarımızda yarın (16.01.2019) eğitime 1 (bir) gün ara verilmiştir. – Hamile ve engelli kamu personeli de aynı süre zarfında idari izinli sayılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.Çankırı'da 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili

Kar Tatili – Saat 22.03 : Ankara’da Nallıhan ilçesinde 16 Ocak Çarşamba okullar tatil..Nallıhan ilçesinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle taşımalı eğitime yarın ara verildiği bildirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Çayırhan ve Sarıyar mahallesinin dışındaki taşra mahallelerden ilçe merkezine taşımalı eğitim öğretim gören öğrenciler için yarın eğitime ara verildiği belirtildi.

Kar Tatili – Saat 21.58 : Manisa’da bazı ilçelerde 16 Ocak Çarşamba okullar tatil..  Manisa’nın Selendi ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Demirci’de Eğitime 1 Gün Ara Verildi Manisa’nın Demirci ilçesinde kar yağışı ve buzlanma nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

Kar Tatili – Saat 21.36 : Bursa’da bir çok ilçede 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Bursa’nın dağ ilçelerinden Büyükorhan ve Harmancık’da eğitime bir gün ara verildi. Büyükorhan Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “Kar yağışı ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle 16.01.2019 Çarşamba günü Büyükorhan merkez ve mahallelerinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmiştir. Aynı tarihte hamile ve engelli kamu görevlileri de idari izinli sayılacaktır” denildi.

Kar Tatili – Saat 21.30 : Bayburt’ta 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili. Bayburt’ta Okullara Kar Tatili Bayburt il genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle Milli Eğitime bağlı ilk, orta ve liseler 16 Ocak Çarşamba günü bir günlüğüne tatil edildi.

Kar Tatili – Saat 21.16 : Karabük’te 16 Ocak 2019 Çarşamba okullara kar tatili.. Karabük’te kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Karabük Valiliğinden yapılan açıklamada, “İlimizde etkili olan kar yağışı nedeniyle Karabük merkez ve ilçelerimizdeki örgün ve yaygın eğitim kurumları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren özel kreş ve gündüz bakım evleri ile çocuk kulüpleri, 16.01.2019 Çarşamba günü (1 gün) tatil edilmiştir.

Kar Tatili – Saat 21.10 : Kahramanmaraş’ta bir çok ilçede 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Kahramanmaraş’ta yoğun kar yağışı nedeniyle 4 ilçede okullar yarın tatil edildi. Kahramanmaraş’ın kuzey ilçelerinde etkisini artıran kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kar yağışı nedeniyle Kahramanmaraş’ın kuzey ilçelerinden Göksun, Ekinözü, Çağlayancerit ve Nurhak’ta eğitime 1 gün ara verildiği öğrenildi.

Kar Tatili – Saat 20.11 : Bolu ve Düzce’de 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Düzce ve Bolu’da yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi. Düzce Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte akşam saatlerinde yoğun kar yağışının başladığı belirtildi. Açıklamada, “Yoğun kar yağışı sonrasında ulaşımda yaşanabilecek aksaklıklar göz önünde bulundurularak 16 Ocak Çarşamba günü Düzce genelinde okullarımızda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamuda çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır.” denildi.

Kar Tatili – Saat 20.06 : Bitlis ve Bilgöl’de 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Bingöl’de olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde eğitime 16 Ocak Çarşamba günü ara verildiği bildirildi.. Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları ve yoğun kar nedeniyle il merkezi ve bağlı köylerdeki okullarda eğitime 16 Ocak Çarşamba ara verildiği bildirildi.

Kar Tatili – Saat 20.01 :  Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde kar nedeniyle yarın okullar tatil edildi. Tufanbeyli Kaymakamı Ferhat Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışı ve şiddetli rüzgar nedeniyle ilçedeki okullarda 16 Ocak Çarşamba günü eğitime ara verildiğini belirtti.

Kar Tatili – Saat 19.56 :  Kocaeli’de 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Kocaeli’de, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle, Kocaeli genelinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime yarın ara verildiğini ifade etti.

Kar Tatili – Saat 19.51 :  Eskişehir’de 16 Ocak Çarşamba okullar tatil.. Eskişehir’de etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verilecek. Valilik’ten yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle kent genelinde ilk ve orta dereceli okullar ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde 16 Ocak Çarşamba günü eğitime ara verildiği belirtildi.

Kar Tatili – Saat 19.44 :  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, yoğun kar yağışı sebebi ile ilçe genelinde eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildi.. Yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerin ulaşımında yaşanabilecek olumsuzlukları önlemek amacıyla yarın 16 Ocak 2019 Çarşamba günü okulların bir gün süreyle tatil edildiği açıklandı.

Kar Tatili – Saat 19.20 : Uşak’ta, etkili olan kar ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın 16 Ocak Çarşamba ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, akşam saatlerinde başlayan ve il genelinde etkili olan kar ve olumsuz hava koşulları dolayısıyla Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitime yarın ara verileceği bildirildi.

Kar Tatili – Saat 18.50 : KOCAELİ

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy yarın beklenen kar yağışı nedeniyle, ilkokul, ortaokul ve liseleri yarın 16 Ocak Çarşamba için tatil ederken, hamile ve engellileri de idari izinli olduklarını açıkladı.

Kar Tatili – Saat 18.40 : BİLECİK

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde eğitime bir gün ara verildi. Pazaryeri Kaymakamlığından yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle yarın ilçe merkezi ve taşımalı eğitim kapsamındaki tüm okulların 16 Ocak Çarşamba tatil edildiği bildirildi. Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin de aynı gün idari izinli sayılacağı belirtildi.

Kar Tatili – Saat 18.33 :  KÜTAHYA

Kütahya’da, etkili olan yoğun kar yağışının ardından yarın (16 Ocak 2019 Çarşamba günü) eğitime ara verildiği açıklandı.Sabah saatlerinde başlayan ve etkisini artıran yoğun kar yağışı Kütahya etkili oldu.  Valilikten gelen açıklamada; “Hava şartları ve en son meteorolojik veriler değerlendirildiğinde, öğrencilerimizin sağlığı ve ulaşım güvenliği için; İlimiz merkez ve ilçelerinde Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı her tür ve derecedeki resmî ve özel örgün ve yaygın eğitim kurumları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, özel öğretim kursları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına ait kreş ve okul öncesi eğitim kurumlarının 16.01.2019 Çarşamba günü 1 (bir) gün süre ile tatil edilmesine karar verilmiştir.

Kar Tatili – Saat 18.27 :  ADIYAMAN

Adıyaman’ın Sincik ilçesinde, kar yağışı nedeniyle okullar yarın 16 Ocak Çarşamba için bir gün tatil edildi. Sincik’te etkili olan ve günlük yaşamı olumsuz etkileyen kar yağışı sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yarın tüm okulların tatil edildiğini duyurdu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Ocak 2019 Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl ve İlçeler (Son Dakika) (64 Yorum)

    • İleriki saatlerde açıklama olacaktır, sürekli yeni tatil haberleri geliyor, sayfayı yenileyin..

  1. 17 Ocak Perşembe Günü Niğde OKullar tatil mi Cevap verirseniz sevirnim.Teşekkürler ..

    • Şimdilik tatil yok ama gece boyu kar yağışlı olduğu için ileriki saatlerde tatil olabilir..

  2. Afyon valisi vali degil sanki vali bey cik disari bir bak kar evini kapladi daha sen kar tatili yapayimi yapmayayimmi dusunuyorsun helal sana.

  3. 16 ocak niğde de okullar tatil mi daha yeni hava durumuna baktım 23 ten sonra karlı diyor

    • 🙂 Meraklı kar yağdığını gördün geldin hemen 🙂 Kırıkkalede hafif kar bekleniyor tatil olmasını bekleme 14 Ocak pazartesi günü..

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2019