17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor mı Yeni Gelin mi?

17 Şubat 2018 Cumartesi günü reyting sonuçlarında ön plana çıkan diziler şöyle.  Show TV’de yeni Gelin dizisi Fox TV’de Kalbimdeki Deniz dizisi TV8 de Survivor 2018 Star TV’de Fazilet Hanım ve Kızları TRT 1’de kalk gidelim dizisi Atv’de Bahtiyar Ölmez Kanal D’de Gülizar dizileri 17 Şubat 1018 cumartesi günü ekrana gelecek diziler arasında bulunuyor. 17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor mı birinci olacak Yeni Gelin mi?

17 Şubat 2018 Cumartesi Reytinglerine geçmeden önce geçtiğimiz haftanın reyting oranlarına baktığımızda 1. sırada TV8 de devam eden ve ilk bölümü ile ekrana gelen Survivor 2018 in olduğunu görüyoruz. Survivor geçen hafta almış olduğu 12.33 oranındaki reyting ile açık ara 1. olarak Yeni Gelin dizisini geride bıraktı. Survivor TV8 reyting oranlarına çok üst seviyelere çıkardığı gibi Geride kalan kanallara ve dizilere de şans tanımıyor.

Bu hafta da Survivor 2018 yine reytinglerde birim sırada yer alacaktır tv8de reklam pastasındaki payını daha da büyütmeye devam etmektedir. Survivor’dan hemen sonra 2. sırada yer alan Yeni Gelin dizisi Show TV ekranlarında devam ediyor Geçen hafta almış olduğu 6.21 oranındaki Total reyting ile 2. sıraya gerileyen Yeni Gelin dizisi bu hafta da büyük ihtimalle Yine 2. sırada yer alacaktır Çünkü Survivor favori olarak gösteriliyor ve cumartesi günleri artık Survivor sürekli 1. sıraya yerleşebilir.

17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor mı Yeni Gelin mi?

Survivor 1. sırayı alınca Yeni Gelin dizisi de çok sevmesine rağmen 2. sıradaki yerini koruyacak gibi görünüyor. geçtiğimiz hafta 3. sırada ise Atv’de ekrana gelen Sen anlat Karadeniz dizisine tekrar bölümü yer almıştı. çok sevilen sen anlat Karadeniz dizisinin tekrarları bile birçok bizden daha çok izleniyor Bu yüzden ATV sık sık Sen anlat Karadeniz’in tekrar bölümlerini ekrana getirecek hem reytinglerini üst seviyeye çıkarmak istiyor hem de diğer dizileri geride bırakarak reyting pastasındaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.  

4. sırada yer alan Show TV’deki ana haber bülteni bakalım bu hafta da gördüm hiç sırası sırayı koruyabilecek mi reytinglerde yine 4. olacak mı oldukça merak ediliyor 5. sırada yer alan Fox TV’deki Gülbin Tosun ile hafta sonu haberleri de bu hafta da benzer bir reyting oranı alması tahmin ediliyor. geçtiğimiz hafta yeni gelin dizisinin özeti 6. sırayı yer almıştı. bu hafta yeni gelin dizisinin özeti bakalım kaçıncı olacak.

Kalbimdeki Deniz dizisi de Aslında her hafta ikinci veya üçüncü olmasına rağmen Survivor’ın gelmesiyle birlikte büyük bir gerileme gösterecek 8. sıraya kadar düşmüştü bu hafta Kalbimdeki Deniz dizisi Fox TV ekranlarında Akalın ne kadarlık bir reyting olarak kaçıncı sırada yer alacak merak konusu oldu. Star TV’de ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi Geçen hafta dokuzuncu sıraya kadar gerilemiş Adeta Survivor’ın cumartesi günlerine darbe vurduğunu bu dizilerin büyük bir düşüş yaşadığını ve reyting olarak oranlarının da 4 ve 5 aralığında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

ATV’deki ana haber bülteni 10. sırada Bahtiyar Ölmez ATV de on 1. sırada yer almıştır.TRT 1’de ekrana gelen kalk gidelim dizisi de dizilerdeki düşüşten nasibini almış ve 19 sıraya kadar gerilemiştir. bakalım bu hafta TRT de ekrana gelen Kalk Gidelim kaçıncı sırada kendisine yer bulacak. 17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor mı Yeni Gelin mi? veya diğer diziler mi sizde görüşünüzü bizimle paylaşın lütfen.. 

17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Total

Survivor yine birinci, biraz reytingleri düşse de geçen haftaya göre, Yeni gelin ikinci ve reytingleri hemen hemen aynı.

17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab


17 ŞUBAT REYTİNG ANALİZİ: Survivor 9 oranına yaklaşan reytingi ile birinci olurken geçen haftaya göre biraz düşüş gösterdi ama o da normal, çünkü gecen hafta sezonun ilk günü idi. Yeni gelin 6.43 reyting oranı ile yerini korurken haftanın en göze çarpan yükselişi 2 haftadır yayınlanmayan Tolgshow oldu. 4 Oranındaki reyting ile beklenen den daha iyi bir reyting yakaladı. Kanal D de yayınlanan Gülizar ise beklentilerin aksine düşmeye başladı ve 2.75 reyting ile 19. sırada yer bulabildi. Sizlerde görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor mı Yeni Gelin mi? (14 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018