17 Temmuz Çarkıfelek Konukları Aydilge Şarkıları Tekrarı Video izle

Kanal D ekranlarında devam eden ve Emre Karayel’in sunuculuğunu üstlendiği, Emel Özkızıltaş’ın da hostesliğini yaptığı sevilen yarışma programı ‘Çarkıfelek’ 17 temmuz salı günü yeni bölümüyle ekrana geliyor. 17 Temmuz Çarkıfelek Konukları Aydilge Şarkıları Tekrarı Video izlemek için sitemize hoş geldiniz tekrardan.

17 Temmuz salı akşamı kanal D de ekrana gelecek olan Çarkıfelek yarışmasının 15. bölümünde yarışmacıların yanı sıra çocuklar da yarışıyor. Oldukça eğlenceli bir yarışma izleyenleri beklerken çocukların yarışmada söyledikleri oldukça esprili ve komik olacak. Erkenci Kuş ile aynı saatte yayınlanacak olan 17 Temmuz Çarkıfelek de şarkıcı Aydilge güzel şarkılarını seslendirecek.

17 Temmuz 2018 salı akşamı Çarkıfelek yarışmasında Konukların kimler olduğunu ve özellikle de eğlencenin ve müziğin hiç bitmeyeceği ‘Çarkıfelek’e 17 temmuz akşamında sevilen şarkıcı Aydilge konuk oluyor. Aydilge seslendirmiş olduğu çarkıfelek şarkıları ile herkes bolca eğlendirecek.

17 Temmuz Çarkıfelek Konukları Tekrarı Video izle

17 Temmuz akşamı Çarkıfelek’te en yüksek puanı kim toplayacak? Kimler kredi kartı borcunu sıfırlayacak? Çarşıdan en çok alışverişi kim yapacak? 0 km otomobili kazanma şansını kim yakalayacak? 17 Temmuz Çarkıfelek Konukları ve Aydilgenin güzel yorumları ile oldukça eğlenceli olacak görünüyor.

17 Temmuz Çarkıfelek Konukları Aydilge Şarkıları Tekrarı Video izlemek için sitemizi takip edin lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2018