18-19-22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Gelinlerin Puanları Birinci Kim?

18-19-22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Gelinlerin Puanları Birinci Kim? Zuhal Topalla Sofrada programı 18 Mart pazartesi yeni hafta ile yayına başlıyor. Yeni gelin ve kayınvalideler ile  Zuhal Topalla Sfrada yeni haftaya yen, heyecanlarla başlıyor.

Reyhan hanım Pazartesi gününü 22 Puan ile kapattı.
Merve hanım Salı gününü 25 Puan ile kapattı.
Gülşah hanım Çarşamba gününü 22 Puan ile kapattı
Ceren hanım Perşembe gününü 18 Puan ile kapattı.
Pınar hanım Cuma gününü 30 Puan ile kapattı. ve haftanın birincisi oldu.
HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU: 22 MART CUMA YARIŞAN VE TOPLAMDA 30 PUAN ALAN PINAR HANIM OLDU. TEBRİK EDERİZ.

Pazartesi Gülden Hanım ve gelini Reyhan Hanım.. Zuhal Topal kapıyı çalınca müzik sesleri geldi ve parti yapıyorlar içeride. Eğlenceli bir şekilde karşıladılar Zuhal Topal’i. Reyhan Hanım 35 yaşında 2 çocuğu var. 14 yıldır evliyim diyor. Yarışmaya katılmak istedim ve kayınvalidem beni kırmadı dedi. Gülden Yılmaz kayınvalidesi. Kendime güveniyorum birinci olacağım diyor. Kayınvalide Gülden Hanım Tokatlı.

Zuhal Topal 18 Mart pazartesi Gülden Hanım ve gelini Reyhan Hanım yarışıyor. Reyhan Hanım mutfağa girdi ve birbirinden güzel yemekler yaptı. Kayınvalideler arasında kıyasıya rekabet başlıyor. Reyhan Hanım kayınvalidelere güzel  yemekler hazırlıyor ve kayınvalidelerden en yüksek puanı almak için çabalıyorlar.

Zuhal Topalla Sofrada programında 18-22 Mart arası yeni hafta da yarışacak diğer gelinleri de tanıtalım. Bakalım hangi gelin en yüksek puanı aldı kayınvalideleden. Gelinler yemekleri hazırlıyor ancak kayınvalideler hiç bir zaman emeklerinin karşılığı olan puanı vermediler. Bu yüzden de Zuhal Topal’dan hep tepki alıyorlar.

18-19-20-21-22 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları

18 Mart Pazartesi günü Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Reyhan Yılmaz ve kaynanası Gülden Yılmaz yarışacaklar. 18 Martta haftanın ilk günü yarışmacısı Reyhan Hanım 35 yaşında olduğunu söyledi, 14 yıllık evli olan Reyhan hanım 2 çocuk annesi. Reyhan hanım 18 martta mutfağa girince fırtınalar estireceğini iddia ederek iddialı olduğunu gösterdi, heyecanlı ve bir o kadar da havalı olan Reyhan hanımın kaynanası Gülden Hanım ise sosyal yaşamında sürekli bir rekabet içinde olduğu gelinine yemek konusunda çok güveniyor ve Reyhanın üstüne asla rakip tanımadığını belirtiyor. Bakalım 18 Mart pazartesi günü Reyhan hanım kaynanalardan nasıl puanlar alacak?Zuhal Topal 18 mart 2019

Reyhan hanıma Altun hanım 4 Puan verdi
Reyhan hanıma Fatma Gül hanım 4 Puan verdi
Reyhan hanıma Kevser hanım 3 Puan verdi
Reyhan hanıma Saime hanım 4 Puan verdi
Reyhan hanıma ZUHAL TOPAL 7 Puan verdi. Reyhan hanım Pazartesi gününü 22 Puan ile kapattı.

19 MArt Salı günü Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Merve Elmalı ve Altun Elmalı yarışacaklar. Merve Hanım 26 yaşında ve henüz çok yeni bir evliliği var, 9 aylık evli olan Merve hanım mutfakta çok iyi olduğunu söylüyor. El lezzetine çok güveniyor. Merve gelin, benzersiz menüsü ile haftanın kraliçesi olmaya çok kararlı. Zuhal Topalla Sofrada 19 Mart salı günü yarışacak olan Merve hanımın Kaynanası Altun Hanım ise neşeli, heyecanlı ve büyük ödülü kazanmakta çok kararlı.

Merve hanıma Gülden hanım 4 Puan verdi
Merve hanıma Fatma Gül hanım 4 Puan verdi
Merve hanıma Kevser hanım 5 Puan verdi
Merve hanıma Saime hanım 5 Puan verdi
Merve hanıma ZUHAL TOPAL 7 Puan verdi. Reyhan hanım Salı gününü 25 Puan ile kapattı.

Zuhal Topal 19 mart 2019 salı yarışmacıları

20 Mart Çarşamba günü Zuhal Topalla Sofrada yarışmacı gelini Gülşah Gül ve kaynanası Fatma Gül hanım yarışacaklar. 20 Mart çarşamba yarışacak olan Gülşah Hanım 34 yaşında ve 14 yıllık evli, oldukça tecrübe sahibi olan gelinimiz Süslü ve püslü kayın validesini çılgına çeviren Gülşah gelin, şimdi kendisini lezzet konusunda kanıtlama peşinde. Zuhal Topalla Sofrada 20 MArt yarışmacı gelin Gülşah hanımın Kayınvalidesi Fatma Hanım ise yılların deneyimiyle diğer kayın valideleri alt etmenin derdine düştü şimdiden. Gülşah ve Fatma Hanım, artık büyük ödülü alıp hayallerini gerçekleştirmenin hesaplarını yapıyor.

Zuhal Topal 20 mart 2019 çarşamba yarışmacıları

Gülşah hanıma Gülden hanım 4 Puan verdi
Gülşah hanıma Altun hanım 3 Puan verdi
Gülşah hanıma Kevser hanım 5 Puan verdi
Gülşah hanıma Saime hanım 4 Puan verdi
Gülşah hanıma ZUHAL TOPAL 6 Puan verdi. Gülşah hanım Çarşamba gününü 22 Puan ile kapattı.

21 MArt Perşembe günü Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Ceren Yerlikaya ve kayınvalidesi Kevser Yerlikaya. Ceren Hanım 30 yaşında olduğunu ve 9 yıllık evlilik hayatı olduğunu söyledi. 21 Mart perşembe yarışmacısı Ceren hanım ve kaynanası Kevser hanım oldukça iddialılar. Ceren hanım çocukluğundan beri büyük bir lezzet tutkunu olduğunu söylüyor ve bu yeteneğini bütün Türkiye’ye ispatlamak istiyor. Ceren hanımın Kayın validesi Kevser Hanım ise 22 mart cuma günü büyük ödülü kazandıklarında ‘İşte benim gelinim’ diye haykıracağı günün hesaplarını yapıyor.

Ceren hanıma Gülden hanım 1 Puan verdi
Ceren hanıma Altun hanım 2 Puan verdi
Ceren hanıma Fatma hanım 6 Puan verdi
Ceren hanıma Saime hanım 4 Puan verdi
Ceren hanıma ZUHAL TOPAL 5 Puan verdi. Ceren hanım Çarşamba gününü 18 Puan ile kapattı.

Zuhal Topal 21 mart 2019 perşembe yarışmacıları

22 Mart Cuma günü Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Pınar Güneri ve kaynanası Saime Dönmez. Kendisi Kocaeli’de, Pınar hanımın kayın validesi ise Afyon’da yaşıyor. Farklı şehirlerden yarışma için İstanbul’a gelen ikili oldukça iddialılar ve yarışma için birlikte hareket ediyorlar. 22 Mart cuma günü hafta finalinde yapacakları yemeklerle rakiplerine şans tanımıyor. Pınar hanımın Kayın valide Saime Hanım şimdiden “Büyük ödül bizim, kimse heveslenmesin” diyor.

Zuhal Topal 22 mart 2019 cuma yarışmacıları

Pınar hanıma Gülden hanım  4 Puan verdi
Pınar hanıma Altun hanım  3 Puan verdi
Pınar hanıma Fatma hanım  7 Puan verdi
Pınar hanıma Kevser hanım  8 Puan verdi
Pınar hanıma ZUHAL TOPAL  8 Puan verdi. Pınar hanım Cuma gününü 30 Puan ile kapattı. ve haftanın birincisi oldu.

Reyhan hanım Pazartesi gününü 22 Puan ile kapattı.
Merve hanım Salı gününü 25 Puan ile kapattı.
Gülşah hanım Çarşamba gününü 22 Puan ile kapattı
Ceren hanım Perşembe gününü 18 Puan ile kapattı.
Pınar hanım Cuma gününü 30 Puan ile kapattı. ve haftanın birincisi oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU: 22 MART CUMA YARIŞAN VE TOPLAMDA 30 PUAN ALAN PINAR HANIM OLDU. TEBRİK EDERİZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2019