18-19-22 Şubat Elif Dizisi 866.-870. Bölüm Özetleri ve Fragmanı Tüyoları

Elif dizisinin 866. bölümü 18 şubat 2019 Pazartesi günü, Elif dizisinin 867. bölümü 19 Şubat Salı günü, Elif dizisinin 868. yeni bölüm özeti ve fragmanı 20 Şubat çarşamba günü, Elif dizisinin 869. bölümü özeti ve fragmanı ile 21 Şubat Perşembe günü ve haftanın finalinde Elif dizisi 22 Şubat cuma günü 870. bölüm ile Kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir. 18-19-22 Şubat Elif Dizisi 866.-870. Bölüm Özetleri ve Fragmanı Tüyoları konumuz başlıyor:

18-19-20-21-22 Şubat Elif Dizisi 866.-870. Bölüm Özetleri ve Fragmanı Tüyoları

Elif dizisi 866. bölümü 18 şubat 2019 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinin yeni bölümünde neler olacak neler yaşanacak 18 Şubat Kıymet Macideye Meleğin kendisine başka ilaçlar verdi iftirasında bulununca ortalık oldukça gerilmiştir. Gerçekte Kıymet Macideyi öldürmek ve onun yerini alabilmek için elinden geleni yapmakta ancak bu yaptıklarının meleğin üzerine atarak iftira etmektedir. Hümeyra ise bunu duyunca oldukça şaşırmış ve Melek’in annesinin yanına gitmesini istememiştir. Çünkü Melek’in annesini öldürmek istediğini düşünmüştür. Elif her ne kadar ısrar etse de Melek artık bu Konak’ta yaşamayacağını anlamış ve ayrılmıştır.

Elif dizisi 866. bölüm Özeti 18 şubat 2019 Pazartesi

Elif dizisi 866. bölümde Melek, Kıymet’in attığı iftira yüzünden nezarete atılır. Mahir ise Kıymet’in oynadığı oyunu öğrenince ondan hesap sorar. Mahir annesinin oyunlarını bozabilecek mi? Kıymet’in dolduruşuna gelen Haktanır ailesi polisle birlikte Melek’in kapısına dayanır. Bir anda polisi karşısında gören Melek neye uğradığını şaşırır. Annesinin tutuklanacağını öğrenen Elif ise yıkılır.

Aslı Elif’in annesini görmesi için Mahir’den yardım ister. Mahir ise Melek’in başına gelenleri duyunca soluğu nezarethanede alır. Melek başına gelenlerden Kıymet’in sorumlu tutunca Mahir çıldırır ve konağa annesinin yanına gidip Kıymet’ten hesap sorar. Suçsuz birinin boşuna cezalandırılmasına dayanamayan Mahir annesine yaptığı her şeyi gidip polise anlatacağını söyler. Bunun üzerine Kıymet beyninden vurulmuşa döner ve Mahir’i durdurmak için yola koyulur. Mahir Kıymet’in yaptığı bütün planları polise anlatabilecek mi?

Melek ayrıldıktan sonra Konak Elif için çekilmez bir çileye dönüşmüştür. Çünkü annesi Melek olmadan Elif için burası bir zindandan farksızdır diye düşünmeye başlamıştır. Bu yüzden Ne yapıp edip Kendisi de Konak’tan ayrılmayı düşünüyor ve Elif bir yolunu bularak Konak’tan çıkar. Macide ise olan bir tane bir türlü anlam veremez Çünkü kendisine kimin kuyu kazdığını kimin kötülük yaptığını bir türlü kavrayamamıştır. Hümeyra ve kıymet ise olan bitenden tamamen meleği sorumlu tutmuşlar ve onu tutmuşlardır.

Elif dizisi 866. bölüm fragmanı Özeti 18 şubat 2019 Pazartesi

Elif dizisi 866. bölüm özeti 18 şubat 2019 Pazartesi
Mahir ise Melek’in yanına gelerek ona destek olmaya karar verir ve Mahir meleğin her istediğini yapmaya başlar. Çünkü Melek’in yaptıklarından dolayı annesine karşı mahcubiyet duymak da annesinin yaptıklarından dolayı utanmaktadır. Melek ne yapıp edip kıymetten uzak durmayı istemiş bunun içinde kıymetin yaptıklarını bir bir Mahire anlatmıştır. Mahir annesinin yaptıklarını duyunca gerçekten çok utanır ve meleğin yüzüne nasıl bakacağını şaşırır..

Diğer taraftan Elif Macide ile konuşarak annesinin kesinlikle kendisine ihanet etmeyeceğini ve kötü bir insan olmadığını söyler. zaten Macide meleğin öyle bir insan olmadığını kesinlikle temiz kalpli birisi olduğunu bilmektedir. Elif bir not yazarak eşyalarını toplayarak Konak’tan kaçmaya karar verir ve tüm eşyalarını alıp çantalarında alarak Konak’tan ayrılır. Elif’in bırakmış olduğu notu okuyan Kerem ve Hümeyra gerçekten şok yaşamışlardır. Elif neler yazdı bu kağıda hangi konudan bahsetti.

Daha sonra Elif annesi Meleğin yanına gelmiş Melek kızı Elif’i görünce çok sevinmiştir ve onu bağrına basar ve kucaklar. Elif Konak’ta neler yaşandığını bir bir annesi Meleğe anlatmış ve gelişmelerden haberdar etmiştir. Melek ve Elif akşam evde otururlarken oldukça kötü bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. 2 polis meleği ifade vermesi için karakola götürmek zorunda olduklarını söyleyerek Melek’i karakola götürürler. Ne olduğunu anlamayan Melek kendisine yöneltilen suçlamalar öğrenmek için karakola gider ancak Elif ne yapacak şimdi en çok merak edilen konu Elif’le Melek tekrardan ne zaman buluşacak Melek hapis yatacak mı ilerleyen bölümlerde bunun cevabı arayacağız.

Elif dizisi 867. bölüm Özeti 19 şubat 2019 Salı

Elif Dizisi 867. bölümde neler yaşanacak? Kıymet Mahir’in gerçekleri söylemesini engellemek için yola çıkar. Trafik kazası geçirir. Kıymet’in hayatı kurtulacak mı? Mahir ne yapacak?

Elif dizisi 867. bölüm özeti 19 şubat 2019 Salı

Elif dizisi 868. bölüm Özeti 20 şubat 2019 Çarşamba

Elif dizisi 868. bölümde Kerem, Melek’in gerçek kimliğini sakladığını öğrenir ve çok sinirlenir. Mahir ise annesinin durumunu öğrenmeye gider. Macide ve Hümeyra Mahir’le karşılaşacak mı? Elif dizisi 868. bölümde Kerem, Melek’in gerçek kimliğini sakladığını öğrenir ve çok sinirlenir. Mahir ise annesinin durumunu öğrenmeye gider. Macide ve Hümeyra Mahir’le karşılaşacak mı? Kerem’in avukatı Melek’in sahte isim kullandığı bilgisine ulaşır ve bu bilgiyi hemen Kerem’le paylaşır. Duyduklarına inanamayan Kerem kendini iyice kandırılmış hisseder ve öfkelenir. Bunun üzerine Melek’le yüzleşmek ister ve nezarethaneye gider. Kerem Melek’e ağır sözler sarf edince Fosforlu dayanamaz ve müdahale eder.

Aslı, Melek’in yokluğunda Elif’le yeteri kadar ilgilenemediğini fark eder ve üzülür. Bunun üzerine gidip Melek’le konuşur. Melek ise Elif’i konağa götürmenin en doğru adım olacağını söyler. Öte yandan Macide hastanede olan Kıymet’in durumu için endişelenir. Mahir ise herkesten gizli Kıymet’in odasına girmeyi başarır. Kıymet kendini acındırdıkça Mahir vicdan azabı çeker. Hemşire, Macide’ye Kıymet’i görmeye gelen gizemli adamın tekrar geldiğini haber verir. Macide ve Hümeyra, Kıymet’in odasındaki Mahir’i görecekler mi?

Elif dizisi 868. bölüm özeti 20 şubat 2019 Çarşamba

Elif dizisi 869. bölüm Özeti 21 şubat 2019 Perşembe

Elif Dizisi 869. bölümde neler yaşanacak? Macide Melek’i ziyaret etmeye karar verir. Melek onu görünce çok sevinir ve sırrını daha fazla saklayamaz. Melek Macide’ye gerçek adını söyler. Gerçekleri öğrenen Macide ne yapacak? Elif Dizisi 869. bölümde.

Elif dizisi 869. bölüm özeti 21 şubat 2019 Perşembe

Elif dizisi 870. bölüm Özeti 22 şubat 2019 Cuma

Elif dizisi 870. bölüm özeti 22 şubat 2019 Cuma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18-19-22 Şubat Elif Dizisi 866.-870. Bölüm Özetleri ve Fragmanı Tüyoları (4 Yorum)

  1. OLMUYOR YANİ KİMSE REYHAN KADAR GÜZEL OYNAMİYOR BUNU HERKES GÖRÜYOR HELE ASLI YAKIŞMİYOR AYNEN SÜREYYA GİBİ REYHAN BİR BAŞKA DİZİYE Bİ DÖNSE REYTİNGLER FIRLAR

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2019