18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Global TV Canlı izle Youtube Videosu

Artık izdivaçlar hayatımıza yeniden giriyor. Hırsıza kilit olmaz hesabı bu yolun yolcuları da yasağı nasıl deleceklerini buldular. 18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Global TV Canlı izle Youtube Videosunu buradan sizlere iletiyoruz ancak şerh koyarak. Edepe ahlaka uymayan yayınları tespit ettiğimizde sayfayı kaldırabiliriz.

Geçtiğimiz sezonla birlikte Rtük kararı ve Kanun Hükmündeki kararnameler ile kaldırılan izdivaç programları geri dönüyor! Bu kez tv ekranlarında değil internet üzerinden youtube kanalı üzerinden izleyicilerle buluşmak üzere yeniden başlıyor 18 Aralık pazartesi günü Evleneceksen gel programı. Solmaz ve Kaanı şimdiden transfer edip kanalı canlandırma telaşında..

18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Canlı Yayın videosu: RTÜK’ün ekranlardan kaldırdığı ‘izdivaç’ programları geri dönüyor. Fakat bu sefer izdivaç programları ekranlarda değil, internet üzerinden izlenecek. Başlangıcı ise Seda Sayan ve Uğur Arslan‘ın sunumuyla ‘Evleneceksen Gel’ yapacak. Eğer bu tutarsa diğer yayıncıların da bir bir ekranı internete taşıyacağı belirtiliyor..

18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Canlı Yayın son bölüm videosu ve SÜREKLİ YENİ BÖLÜMLERİ SİZLERE BURADAN SUNACAĞIZ..

5. BÖLÜM İZLE

4. BÖLÜM İZLE

3. BÖLÜM İZLE

18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Global TV Canlı izle Program Global TV’nin Youtube hesabından yayınlanacak. İşte ilk fragmanı buradan sizlere sunuyoruz ancak videonun tamamı 18 ve 19 Aralık günlerinde buradan izlenebilir.

18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Global TV Canlı izle Youtube Videosu

Canlı yayın çıktığı anda ayrıca sizlere sunulacaktır.. Seda Sayan ve Uğur Arslan 18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Global TV Canlı izle Youtube Videosu ile kaldığı yerden devam edecekler. Solmaz ve Kaan başta olmak üzere tüm ekibi toplayacaklarını açıkladılar..

Gelin adayı Solmaz +18’lik görüntüleriyle ilgili ilk kez konuştu
Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya müstehcen görüntüleri düşen gelin adayı Solmaz’ın o görüntüleri olay olmuştu. Herkes gelin adayı Solmaz’ın o görüntülerle ilgili ne diyeceğini merak etmişti. Ve beklenen açıklama geldi. “BU KIZ SÜREKLİ BÖYLE VİDEOLAR ATIYOR”

Solmaz, “Konuya açıklık getirmek istiyorum. O görüntüdeki kişi kesinlikle ben değilim. Bu kız bir kere daha benzer bir şey yaptı. Ailesine ulaştım. Delinin tekiymiş. Madde bağımlısıymış. Bu kız sürekli böyle videolar atıyor. Bu kızın kolları falan da kesik” dedi.

Sürekli yeni bölümleri sizlere bu sayfadan sunmaya devam edeceğiz Sizde isteklerinizi ve programla ilgili görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18-19 Aralık 2017 Evleneceksen Gel Global TV Canlı izle Youtube Videosu (18 Yorum)

 1. Zaten Wienada Kanna yeni Ask baslandi be simdi zaten beraber íz ikisede haaa Solmaz efendi Ranga RangaKann hep senin yaninda has oyle soyledin Sen simdi nie Burda kann benim kiz kardesim Beraber ve nika coktan Yaptirdiler Ranga Ranga

 2. evleneceksen başladıgı için çok sevinçliyiz canı istemeyen izlemesin sedatla uguruda severek izliyoruz

 3. BUNDA KOTU BIR DURUM YOK HER KESIN UYGULADIGI BIR POZIZYONU GOSTERIYOR BUNU YAPMAYAN HERHANGI KADIN VARMI KIZ CESURMUS

 4. Valla bu sayfayi seda ablaya..ve uģur abiye ait
  Zannettim..biraz sinirlendim..
  Sayın yőneticimiz kusura..
  Bakmayín..

 5. Yazının tamamını..
  Okuyamadım..
  Konu belli..
  Şimdi sorarım? size..
  Nerde?sizin..televizyonculuk..anlayışınız…

  Eeyyy RTŮk…
  Demek istiyorum

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017