18-19 Haziran Yemekteyiz Var mı Yok mu Neden Yeni Bölüm Yok? Tv8

TV8’in sevilen ve beğenilen yemek programı Yemekteyiz bu hafta ekrana gelmeyecek. Sevilen ve bayanların ilgi gösterdiği gündüz kuşağı programı Yemekteyiz tatile girdi. 15 Haziran cuma günü sezon finali yaparak tatile giren Yemekteyiz programında yaz tatili başladı ve bir süre devam edecek.

Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun üstlendiği hanımların severek takip ettikleri; 4 Eylül 2017’de yeni kanalı olan Tv8 de ekrana gelen ve yayın hayatına başlayan, kısa zamanda reytinglerde üst sıraları zorlayarak adından söz ettiren yarışma, 15 haziran cuma günü yani ramazan bayramının ilk günü ekrana gelen 205. bölümüyle ekranlara kısa bir ara verdi.

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz programı ile oldukça sevildi ve ilgi gördü, Yemekteyiz programı yeni bölümleriyle yakında tv8’de kaldığı yerden devam edecek. 18-19-20 Haziran Yemekteyiz Var mı Yok mu Neden yok niçin yayınlanmıyor sorularını soran ziyaretçilerimiz için nedenini tekrar edelim. Program yaz tatiline girdi ve sezon finali yaptı..

 

18-19 Haziran Yemekteyiz Var mı Yok mu Neden Yeni Bölüm Yok? Tv8 ekranlarındaki sevilen yarışma formatı oldukça zevkli ve çekişmeli bölümlerin ardından 15 haziran günü 205. bölümü ile ekrana ara vermiş ve sezon finali yapmıştır. Bu nedenle 18-19-20-21-22 Haziran tarihlerinde Yemekteyiz Var mı Yok mu Neden Yeni Bölüm Yok? sorularına cevap vermiş olduk. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2018