18-22 Mart Elif Dizisi 886.-890. Bölüm Özeti Fragmanı Yeni Tüyoları (Kanal 7)

18-22 Mart Elif Dizisi 886.-890. Bölüm Özeti Fragmanı Yeni Tüyoları (Kanal 7) ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisi 886. bölüm özeti ve fragmanı 18 Mart pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisi 887. bölüm özeti 19 Mart Salı günü, Elif dizisi 888. bölüm özeti 20 Mart çarşamba günü, Elif dizisi 889. bölüm özeti ise 21 Mart perşembe ve haftanın son günü Elif dizisi 890. bölüm 22 Mart cuma günü ekrana gelecek.

Elif dizisi 886. bölüm özeti ve fragmanı 18 Mart pazartesi

Elif dizisi 886. bölüm özeti ve fragmanı 18 Mart pazartesiElif dizisi 886. bölümde neler olacak neler yaşanacak.

Çiçek Melek için Fidandan telefon ister. Telefonu Meleğe verir. Melek hemen kızı Elifi ara ve onun sesini duyar. Fakat o anda Fidan gelip telefonu ondan alır. Oyunlarını farketmiştir. Fidan Elifi endişelendirecek ve korkutacak şeyler söyler. Annesine zarar vereceğini belirtir. Elif göz yazlarına boğularak annesiyle konuşabilmek için Fidana yalvarır. O sırada Kıymet odaya girer ve Elifi o halde görür. Telefonu Eliften alır ve onun kimi aradığını sorar.

Melek birden fenalaşmış ve bayılmıştır. Herkes Meleğin başına toplanmıştır. Melek gittikte kötüleşir. Forforlu bunun hesabını sormak için Fidanın yanına gider. Melek hastaneye gönderilir. Mahir durumu öğrenince hemen Meleğin yanına koşar. Melek komadadır. Hayati tehlikesi vardır. Aslı bu durumu öğrenince çok üzülür. Elifte onun başına bir şey geldiğini sezmiştir.

18-22 Mart Elif Dizisi 886.-890. Bölüm ÖzetiAslı daha fazla dayanamaz ve konağa gelip Kereme hesap sorar. O sırada Elif her şeyi duymuştur. Mahir Meleği görebilmek için doktor önlüğü giyer ve gizlice onun yanına gider. Ağlar ve ona içini döker. Bakalım Meleğin hayatı kurtulabilecek mi? Dizinin yeni bölümleri ve tüyoları sizlerle bu sayfada buluşacak hafta boyunca.. Elif dizisi 886. bölüm özeti fragmanı 18 Mart pazartesi Kanal 7 de..

Elif Dizisi 886. bölümde neler yaşanacak? Elif evden kaçar ve annesinin yanına gitmeye çalışır. Mahir Elif’i bulur ve hastaneye getirir. Elif annesinin yanına girince onunla ne konuşacak? Melek kendine gelebilecek mi?

Elif dizisi 887. bölüm özeti ve fragmanı 19 Mart Salı

Elif dizisi 888. bölüm özeti ve fragmanı 20 Mart çarşamba

Elif dizisi 888. bölümde Kıymet, Melek’i öldürmek için harekete geçer. Melek’i öldürdüğünü düşünen Kıymet’in foyası ortaya çıkacak mı? Kıymet Melek’i öldürme girişiminde bulunur. Durumu fark eden doktorlar, Melek’e gereken müdahaleyi yapar ve onu yaşama döndürür. Kerem Aslı ile Mahir’in arasında yoğunlaşan telefon trafiğinden şüphe duymaya başlar. İkisinin arasında gizli bir gündem olmasından rahatsız olur. Melek birilerinin kendisini öldürmeye çalıştığını hatırlar. Kendisini ziyarete gelen Fikret’e bu konudaki şüphelerini anlatır. Fikret doktorları sıkıştırır, hastanenin güvenlik kamerası görüntülerinin peşine düşer. Kıymet’ten şüphelenen Fikret onunla yüzleşmek ister. Melek’in öldüğünü düşünürken başarısız olduğunu öğrenen Kıymet’in foyası ortaya çıkacak mı?

Elif dizisi 889. bölüm özeti ve fragmanı 21 Mart perşembe

Elif Dizisi 889. bölümde neler yaşanacak? Melek kendisinin canına kast etmeye çalışan kişinin kim olduğunu tahmin eder. Elif zarar görmesin diye Kıymet’e hiçbir şey söyleyemez. Avukat Fikret o kişinin kim olduğunu bulabilecek mi?

Elif dizisi 887. bölüm özeti ve fragmanı 19 Mart Salı

Elif dizisi 890. bölüm özeti ve fragmanı 22 Mart cuma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18-22 Mart Elif Dizisi 886.-890. Bölüm Özeti Fragmanı Yeni Tüyoları (Kanal 7) (12 Yorum)

 1. REYTİNG, MEYTİNG YOK KARDEŞİM…
  NE REYTİNGİ…
  SIRALAMADA BİLE GÖZÜKMÜYORLAR…
  BAZAN 60.CI SIRADA…

 2. Hiç dizi olmakdan çıktı tama kötülük hayinlik yalan dolana dönüştü izlemeye gerek kalmadı ne haliniz varısa görün bu elifin annesi babası nerde dizide olsa her şey para deyil eziyet ediliyor çocuğa çocuklar izliyor brnce tüm bölümletde kıymet şeytanın uynatın çok hoşunuza gidiyor kötülük hayinlik yalan dolan

 3. Yeter artık su elif dizisini bitirin iyice saçmaladılar. Kötülük eziyet hiç bitmiyor kötü örnek oluyorsunuz. Seyretmek istemiyoruz. Insanlarla resmen dalga geçiyorsunuz. Yeter artikkkkkkk. Bitsin.

 4. artık sıkılmaya başladık kıymetin yapmış olduğu bütün kötülüklerin bir an önce ortaya çıkarak melek gibi cezaevine girmesini ve melek’in yaşadıklarını onunda daha kötülerini yaşamasını istiyoruz.

 5. Seyretmek istemiyoruz artık çünkü sinir sistemlerimiz bozuldu kiymet fidan cezalandırılsın çok uzadı kötülükleri flmin başından beri elif melek acı çeker böyle hikayeler yazmayın yeter artık ya insanlar artık seyretmek istemiyor

  • Anonim; Size hak veriyorum yeterince vahset var, insanlarin hersey’den etkilendigini ve örnek aldigini söylüyorlar, ama konu reyting kazanmaya gelince kendileri saçma sapan konular veya hep eziyet yazip cizip çekiyorlar. o neden’den bizde artik izlemiyoruz

 6. ❤️Elif❤️Hekaye Getdikçen Daha Üzüçü Olur Kiymetin Kötülükleri Bitmez Elif Cok Açı Çekir Tarikin Yerin Kiymet Aldı Humeyra Sirlerin Tamamın Bilmez Mahir Anesin Bütün Kötülüyün Bilsede Susaçağ Gizli Meleke Kömek Edeçek Mahir Hebshanede Kiymetin Kötülükün Melekden Duyarağ Bir Daha Üzüldü Elif Hekayesi Mutlu Sonluğla Final Yapsın Kiymet Çezasın Ceksin Melek Elif Yusifin Mirasın Kebul Etsin Umarım Melek Yusifin Mirasın Kebul Etmeyeçek Bu Keder Açıdan Sonra Kimse Miras Kebul Etmez Miras Onlara Mutluluğ Yok Ayrılığ Getirdi Göz Yaşı Getirdi❤️Elif Kücük❤️Melek Obrazında Mutluluğ Başarı Arzu Ediriz Başarın Geleçek İllerine Işığ Sacsın

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019