18-22 Mart Yemin Dizisi 21.-25. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı

Yemin Dizisi 21.-25. Bölüm Tüyoları Özetleri (18-22 Mart) tarihleri arasında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Vuralın Reyhanı silah zoruyla arabaya bindirip kaçırmasıyla Emirin üzerine düşen yeni görev bakalım nasıl ilerleyecek. Emir kendisini affettirmek için bir fırsat yakalamıştır bakalım değerlendirebilecek mi? Yemin dizisi yeni bölüm tüyolarında bakalım Emir karısını kurtarmak için neler yapacak.

18-22 Mart Yemin Dizisi 21.-25. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı

Yemin dizisi 21. bölümde Vural Emiri yaralamış ama içi parçalanan Reyhan olmuştur. Emirin kendisini kurtarmaya gelip üstüne birde vurulması Emiri çok başka biri yapmıştır gözünde. Çünkü kendisi için ölüme meydan okumuştur Emir. Cavidan kimseye haber vermeden Vuralın Reyhanı götürmesini saklamaya çalışmış olsa da hiç beklemediği bir sonuç ortaya çıkmıştır ve Emir ile Reyhan arasındaki buzlar erimeye birbirine karşı minnet duymaya başlamışlardır.

Diğer yandan Cemre ile Cavidan arası da iyice bozulmaya başlamıştır ama yine de kötülük konusunda işbirliği devam edecektir. Leyla ise Masala annesinin gelmeyeceğini söyleyince Masal bu durumdan çok olumsuz etkilenecek diye Kemal beyden fırçayı yemiştir Leyla. Ancak Kemal beyi uyarma görevini de yerine getirmiştir ve Masalı annesiz bırakmasından dolayı onu suçlamıştır.

Yemin Dizisi 21.-25. Bölüm Tüyoları Özetleri (18-22 Mart)Yemin Dizisi 21.-25. Bölüm Tüyoları Özetleri (18-22 Mart)

GELECEK HAFTANIN (18-22 Mart) TÜYOLARI:
Yemin Dizisi Tüyo 1– Cavidan ne pahasına olursa olsun Emir’in Reyhanı korumasından ve onu şefkat göstermesinden usanmıştır ve oğlunun Reyhana teslim olmaması için yeni bir plan kurgular. Bu plan kusursuz olmalı ve Cemrenin bile haberi olmamalıdır. Cavidan’ın planında bu kez kendi rızası ile köyüne döneceği bir oyun vardır. Sizce Cavidan bunu başarabilecek mi?

Yemin Dizisi Tüyo 2– Emir kızarak bağırarak bir yere varamayacağını anlar ve artık Reyhanı ciddiye almaya ve onunla gerçekten ilgilenmeye başlar. Reyhan için vurulması yaralanması artık aralarının yavaş yavaş düzelmesine yol açar. İlk başlarda nefret ettiği bu kıza yavaş yavaş alıştığını hisseder ve hatta ondan hoşlanmaya başlar. Her ne kadar annesi Cavidan bu durumu büyük bir kin ve nefretle takip etse de Emir vicdanının sesini dinler. Yeni haftada birlikte gidecekleri küçük bir gezinti ile Reyhanın gönlünü almaya çalışır. Sizce Reyhan Emir’i affedecek mi?

Yemin Dizisi Tüyo 3– Cemre Emir’i kaybetmek ömür boyu ondan uzak kalmak üzere olduğunun farkındadır. Ama henüz her şey bitmemiştir. Reyhan Emir’in karısı olsa da aralarında duygusal bir bağ olmadığının ve Emir’in Reyhanı sevmediğinin farkındadır. Bu açığı kapatmak ve Emir’i elde etmek için olmadık bahaneler ile Emire yakın olmaya ve her defasında Reyhana laf sokuşturmaya devam etse de Sunanın söyleyecekleri çok zoruna gidecek. Suna abisinin evli olduğunu ve onun çevresinde dolaşmasının gerçek sebebini sorunca Cemre çok bozulacak ve bir şey diyemeden çekim gidecek.

Yemin Dizisi 21.-22. Bölüm Özetleri (18-19 Mart)

Yemin Dizisi Tüyo 4– Leyla artık kendini daha güçlü hisseder. Sadece Masalın bakıcısı değil aynı zamanda onun ablası gibi olmuştur. Gerektiğinde Kemal beyin yüzüne tüm yanlışlarını vurmayı da ihmal etmez. Masalın annesiz büyümesi Leylayı da olumsuz etkilemiştir. Ama yine de keyiflidir Leyla Masalla ilgilenmekten. Bu durumdan keyif alan Kemal beyi ise yeni dertler bekliyordur. Soner olayını daha yeni atlatmışken yeni belalar onu beklemektedir. Bu kez ondan para koparmak isteyen mafya peşine düşer, sadece kendini değil Masal ve Leylayı da korumak zorundadır ve bu kez oldukça sert bir mafya lideri vardır karşısında.

Yemin Dizisi 21.-22.-25. Bölüm NELER OLACAK

Yemin Dizisi Tüyo 5– Vural paraya karşı oldukça düşkündür ancak sınırları çok zorlayınca hem polisin hemde Emir’in hedefi olmaktan kurtulamaz. Gözünü para hırsı kaplamış olan Vural her fırsatı değerlendirmek ister. Reyhanı kaçırıp Emiri vuran ve gözü dönen Vural pimi çekilmiş bomba gibidir. Vural silahı oyuncak gibi kullanmanın bedelini bu kez ağır ödeyecek ve yaptıklarından pişmanlık duyacaktır. Ancak kolay para onu bu kez farklı bir delilik yapmaya itecektir.

Yemin Dizisi Tüyo 6– Reyhan kendisini kurtaran kendisi için ölümü göze alan Emir ile artık arasını düzeltmiş ancak Cemre ve Cavidan’ın baskısından kendisini bir türlü kurtaramamıştır. Ona yardım eden Melike ablası ve Suna da olmasa bu koca konakta çıldırıp hasta düşecektir. Ama teslimiyetçi duaları ile Allah’a yalvarmaya devam eder ve her duasında huzur dilemeye başlar. Sizce Hikmet bey Reyhanın huzuru için hangi adımı atacak? Kimsenin beklemediği bir adım atacak olan Hikmet beye eşi Cavidan nasıl bir tepki verecek?

Yemin Dizisi Yeni Tüyolar 7: Masalın annesi Sevil karakteri ile ilerleyen bölümlerde Yemin dizisine dahil olacak. Bakalım Masalın annesi Sevil rolünde hangi oyuncu dizimize girecek. Masal annesi Sevili görünce ne yapacak konuşacak mı? Kemal Bey ile Sevil hanımın ayrılığına neden olan gerçekler neler? Bu sorular gelecek hafta yanıt bulacak..

Yeni haftada yemin dizisi sizleri çok şaşırtmaya devam edecek.. Yemin Dizisi Tüyoları için lütfen sayfamızı takip edin. Yeni Yemin Dizisi Tüyolarını buraya eklemeye devam edeceğiz. Sizlerde yeni haftada Yemin dizisindeki gelişmeler hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden yorum yazar izleyicilerimize teşekkür ediyoruz.Yemin dizisi Emir ölecek mi

Yemin dizisi Son Bölümde (20. Bölüm) Neler Olmuştu? : Reyhan Emirin yarasını sarmış ve iyileşmesi için elinden geleni yapmaya başlamıştır. Emir iyileştikçe Reyhana minnet duyar..
Reyhandan özür dilerken Reyhan daha fazla ezilmesini istemez ve kendisine iyi davranmasa da üzse de sonuçta eşidir ve yeminine sadık kalmak zorundadır. Leyla ise Masalın Annesi Sevil hakkında bilgilere ulaşır ve Sevilin nasıl küçücük kızı terkedip gittiğini anlatır komşusu. Sonuçta Masal annesinden büyük bir travma yaşayarak ayrılmıştır. Masalın annesi Sevil yurt dışına gitmiştir ama ilerleyen bölümlerde diziye giriş yapacaktır.
Emir hastaneye zor bela yetiştirilir ama o kadar kan kaybetmiştir ki sonunda baygın düşer. Reyhan ise yoğun bakımda elleri düşen Emiri öldü sanıp ağlamaya başlar.. Emir ölür mü? Elbette ölmez 🙂 İşte izleyemeyenler için son bölüm videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18-22 Mart Yemin Dizisi 21.-25. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı (39 Yorum)

 1. Allah rahatlık versin tatlı uykular rüyalar seni seviyorum teyzesiii kıyamam sana sağlık, sıhhat senin gölgen olsun Allah’a emanet ol baldillim ❤

 2. Oyyyyyy sevsinler seni cicikızım Allah rahatlık versin tatlı uykular rüyalar muckkkk gülümsettin beni Allah cc seni güldürsün âminnnn ❤

  • Hayırlı geceler teyzelerin en güzeli. Teşekkür ederim Allah razı olsun. Allah rahatlık versin

 3. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE GÜZEL BİR PAZAR GÜNÜ BULUŞMAK UMUDU İLE GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ DAİMA HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SEVGİMLE ❤

 4. Bence şu çemreyi alev modundan çıkarıp farklı bir istikamete yoneltseler daha iyi olmazmi yani birde onuru hiç kimseye vermediği düşünülürse birde o vuraldaki nasıl bir cesaretti reyhani kocasının elinden almaya kalkıştı sanki kırk yıldır tanışıyorumusta reyhani almaya sözü varmış gibi yada kızın parmağında yüzüğü kalmış gibi allah kimseyi arsız etmesin korku sahnesimi komedi sahnesimi çözemedim çözen varsa aşk olsun

  • Anonim bende senin gibi düşünüyorum ve yıldızın yorumlarınada katılıyorum ve ilaveten cavidan gibi reyhanin karşısında çok sert duran bir annenin de bir şekilde reyhanin cavidanin kalbine fark ettirmeden sızmasını istiyorum birde zafer suna askki filizlense iyi olur zaferin sahnesi emirle sınırlı kalmaz internet aşk saçmalığı da ne hem sunanın iyileşmesine yardımı olur ve genelde kızların sevdiği ya komşu oğludur ya abisinin arkadaşı olur bence reyhan yengesi bir el atsın bu işe

 5. Herkese iyi günler iyi hafta sonları dilerim evet bu hafta diziyi beğendiğim sahnelerde oldu eleştirdiğim sahnelerde reyhanin parti sahnesindeki performansı çok güzeldi ayrıca tokat sahnesinin enerjisi çok iyidi cemrenin emir reyhan evlilik sorgulaması nasıl yoruluyacagimi bilemiyorum ama şuradan başlayım bir genç kızın bir erkekle bir kadının ilişkisini bu kadar avam ve utanmazca yorumlaması bana ters geldi ayrıca diğer dizilerde evlilik dışı bir ilişkiyi bir dizi karakteri sorgulayacak olursa o karakter banaz mahalle baskısı yada özel yaşama saygı duymayan bir cahil olarak yorumlanıyor ve bunu seyirci yorumlarından önce dizideki karakterler keskin sınırları çiziyor bu o kadar sert bir bir dille anlatılıyordu o sulara girmek mümkün değil ben yemin dizisinde bu konun tekrar dile getirilip evligin kutsalliginin vurgulanmasını istiyorum ve diğer dizilerdeki bu çarpık düşünce gönderme yapılmasını istiyorum mümkün olan en iyi anlatımla herkese sevdikleriy mutlu güzel günler dilerim

  • Hayırlı Günler❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Yıldız Abla Nasılsınız İyi İstirahetler Arzu Ediriz Size Yorumlarınız Cok Gözeldi Yıldız Abla Evlilikin Kutsalığın Erkekler Yapmalıdı Kadınlar Zaten Evliliyin Kutsal Bağıdı Kadın Olmayan Yerlerde Çiçek Açmaz Erkekler Zerif Çiçekleri Üzmemelidiler Hayatda Bezen Kadınların Üzerine Cok Gediler Ama İsti Yuvadan Hec Kim Uzaklaşmır Kadınlar Yuvanı Koruyur Kuşlara Bakırsan Yuvada Balaların Kanadların Altında İsidiler Soyuğdan Koruyular Hayatımızı İnsanlar Cok Deyişdirip Bezen Neyin İyi Neyin Kötü Olduğun Anlamaz Oluruk Rabbim İnsanları Her Zaman İyilerle Karşılaşdısın Yemin Dizisi İyi Hekayede Anlamlı Sehneler Cok Bunlara Bakdıkça Ders Almalıyığ Dizilerde Olan Hekaye Hayatımızda Davam Edir Evliliki Korumak Erkeklere Bağlı Kadınlar Cok Ezap Cekiler Onların Her Dekikesi Yuvaya Gözelik Getirir Yemin Dizisinde Çavidanın Bir Kaynana Kimi Yapdığların İndiki Vaktıda Yapılar Cemre Lüks Hayatda Yaşayan Birisi Çavidan Lüks Hayatda Yaşadığı Ücün Emire Layığ Görür Rabbim Bütün Yuvalara Işığ Sacsın Kadınlar Her Zaman Sevilsin Hayatda Kadınların Karşısına Aşkla Para Koysan Kadınlar❤️Aşkı❤️Kebul Edeler Kadınlar Zaten Aşk Sevgi Sayılır Para Hayatımızda İşlenir Zaten Aşkı Sevgini Her Zaman Göremirik Bize Hayatda Aşk Sevgi Lazım Melekler Sizi Korusun❤️Dizi Ailesin Cok Sevirem❤️Sizin Kimi Gözel Sözlü Yorumcunu Görmeye Mutluyam

   • Günelcim çok teşekkür ederim evet yorumuma katılıyorum kadın lar yuvalarına daha çok emek verir hz adem ve havva yer yüzüne gonderildiklerinde allah ikisini işledikleri günahdan dolayı ayrı ayrı yerlere atmış ve ademe dünya hayatına uyum sağlaması için suhuf sahifeleri göndermiş bunlarda toprağı nasıl işleyeceği hayvanları nasıl evcillestirecegi vs yazıyormuş adem rivayete göre adem önce toprağı işlemiş sonra buğdayı yetiştirmiş ugutmus ekmek yapmış tabi bir sürü zamandan sonra ekmek yapmış tam yiyecekken allahım budan havvayada verelim mi demiş allah verdemis ve işte o günden sonra erkekler kadınların ihtiyaçlarından sorumlu olmuş tabi bu bir rivayet ben tam anlatamamista ola bilirim kadın ve erkeğim bu dünyada yapacağı sorumluluklar farklı farklı herkes görevini az yada çok yerine getiriyor bunu yarış haline sokmak doğru değil

 6. Coook coook iyi bir dizi yapimcilara cok tessekkur ederim! Özge tatli kiz cok sevdim bu dizini heycanla bekliyorum yeni bolumlere her agsam

 7. Hayırlı Günler❤️Sema Abla❤️Ferize Abla❤️Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Gözel İstirahetler Arzu Ediriz Her Dekikenize Gözel Anılar Bekş Olsun Teror Korxunç Bir Hedefdi Kecmişden Bu Güne Keder Davam Edir☀️Türk Halkı☀️Her Zaman Terora Siper Olur Bu Yetmyor Tek Elden Ses Cıkmaz Bütün❤️Müselman❤️Halkları Terora Çavab Vermeli Anlayıram Rabbimde Tekdi Ama Ne Yapmağ Olar Teroris Yapdığına Sevinir Hetda Türküye Halkın Hedefliyir Hecne Anlamıram Mesum Müselman Halkları Kimi Öldürür Ki Onlar Bu Keder Kötülük Yapılar Rabbim Onların Belasın Versin Hiristianlara Karşı Nifterim Her Kecen Gün Daha Artır ❤️Müselmanların❤️Gözel Günler Görmek Ümüdüyle Bütün Müselman Halkların Başı Sağ Olsun

  • Gùnelim sağol bitanem..geçen gūnū insanlar.şu tv deki kaçırılma.kaybolma programlarını izlediklerini sőylediler.yaa gidin Allah aşkına yanıbaşınızda biri derdini anlatınca dinlemiyosunuz.komşum açmı tokmu bilmiyosunuz.bu programlara ağlıyosunuz.dedim.kőyūn muhtarı seni tebrik ediyorum.kardeşim.valla çok doğru sőyledin dedi.. komşumuzu akrabımızı őnemsiyomuyuz.yoksa hep kendimizimi dūşūnūyoruz..
   Ben değil biz olmayı hedeflersek onlarda amacına ulaşamaz..

 8. HAYIRLI GÜNLER VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE İŞLERİN SAĞLIĞIN BEREKETİN UMUTLARIN GÖNLÜNCE OLSUN DUYGULU KIZIM SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR

   • HAYIRLI AKŞAMLAR KARDEŞİM MELİS ‘İM ÜÇE GİDİYOR BENİ MENNUN ETMEK İÇİN BİLMECE, FIKRA OKUDU SORDU DERKEN GÜN GEÇTİ ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE NE GÜZEL DUA HER ZAMAN SÖYLERİM ÇOCUKLARIM İÇİNDE EMANETLERİN SANA EMANET RABB’IM DERİM HELEDE ŞU GURBETTE HER AN ALLAH CCYAR VE YARDIMCINIZ OLSUN TÜM MUSLUMANLARIN… ÂMİNNNNNNN ❤

    • Ne güzel geçmiş gününüz.Her gününüz böyle huzurla geçsin canım ablam.Ablacığım öğleye doğru adıma yazdığınız mesaja cevap yazdım ama benim cevap çıkmadığı gibi sizin yazdığınız da kayboldu.Başka sayfada mı okudum,bilemedim ablam.Ben de bugün gelinime gittim.Perşembe doğum günüydü,bugün gidebildik.Seneye Nisan ayında düğünümüz var Allah kısmet ederse.Ama önce oğlum ameliyatını selametle atlatır inşallah.Mayısın 8 inde ameliyat olacak.Of o günün gelmesini hiç istemiyorum.Başınızı ağrıttım,kusuruma bakmayın.Geceniz hayırlı olsun.Allaha emanet olun güzel ablam benim❤️

      • İnşallah Gülay hanım,inşallah..Allah hepimize evlatlarımızın güzel günlerini görmeyi nasip etsin.Desteğiniz için teşekkür ederim

       • Allah rahatlık versin… Âminnn âminnn, âmin dualar yerini bulur inşaAllah hayırlısı ile kardeşim Daima Allah yar ve yardımcınız olsun ablasııııı ❤

 9. Ne güzel özetlenmiş dizi kötülük düşünün insan hiç düzelmez çok azı mustesna O’nlarda Allah korkusuna kapılırsa…… Allah cc sevdiği kulları ile karçılaştırsın sizleri GÖNÜL DOSTLARIM HAYIRLI HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SEVGİMLE KALIN

 10. ❤️Yemin❤️Emirin Açıları Reyhanın Kelbinde İftira Sözün Yok Etdi Reyhan Emir Aşka Adımladıkça Cemre Çavidan Bunlara Seyriçi Kalamaz Yeni Planlar Başlayaçağ Çavidanın Cemrenin Yapdığı Kötülüke Özleri Kurban Olaçağ Kendi Yapdığları Kuyu Sirlerin Acaçağ Leyla Masala Yeni Hayat Kapıları Acdı Masalın Danışması Gözel Talaz Leyla’nın Kemalın Yuvasından Uzaklaşdımağ İsteyeçek Kemalın Eski Karısıyla Birleşip Kemala Açı Vereçekler Talaz Kemalın Eski Karısı Sevili Yuvaya Cağıraçağ Sevilin Gelişi Masala Açılar Vereçek Danışan Masal Yeniden Susaçağ Leyla Bütün Bunlara Üzüleçek Masalın Mutluluğu Bir Anlığ Olaçağ Leyla Hekiketleri Bildikde Cok Üzüleçek Talazın Bir Gün Kurduğu Plan Onun Sonu Hebshane Olaçağ Talazın Gizli Sirleri Bir Gün Acılaçağ Leyla’nın Çocukluğun Çalan Talaz Leyla’nın Gerçek Anesi Cemrenin Anesı Leyla’nın Çocuğlığ Botiklerin Gördükde Üzüleçek Leyla Menim Çocuğluğ Hatirelerimdi Bu Botik Söyledi Umarım Talaz Leyla’nın Ayağında Botikler Olduğu An Kaçırıp Dizi Gözel Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz

 11. Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Gözel İstirahet Keciresiniz Bütün İşlerinize❤️Melekler❤️Işığ Salsı Kecen❤️Çuma❤️Gününde Yeni Zelandada❤️Çuma❤️Namazın Eden Kardaşlarımıza Düzenlenen Teror Saldırısını Şiddetle Kınıyırız❤️Rabbim❤️Sen❤️KAHHAR❤️İsmin Hürmetine❤️İSLAM❤️Düşmenlerin Çezalandır Müselman Halkların Açısı Hepimizin Açısıdı Şehid Olan Kardaşlarımıza Allah Rehmet Etsin Kebirleri Nurla Dolsun Getdikleri Yol Hak Yoludu❤️Çennetin❤️Kapıları Şehidlerimizin Üzlerine Acıldı Yaralı Kardaşlarımıza Rabbim Açil Şefa Versin Düşmenlere Rabbim Ele Çeza Versin Ki Müselmanlara Yapdığlarına Göre Ezapları Böyük Olsun Müselman Halkları Düşmenlerin Her Zaman Hedefinde Olur❤️Çuma❤️Günü Yapılan Saldırı ❤️İslam Alemine❤️Yapılmış Saldırıdı Günahsız İnsanlar Kelblerinde Dualar Rabbimin Gözel Kapıların Açarak Seçdeye Baş Eyerek Kanları Akdı Bu Açıya Kimse Dayanamaz Müselmanların Düşmenlerine Karanlığ Çehenem Ateşi Kismet Olsun Onların Zaten Yolu Çehenemdi Bütün Şehidlerimizin Kisasın Rabbim Alsın

  • Hayırlı sabahlar Günel’ciğim.Dünden beri müslüman olarak hepimizin içi yanıyor.Bu sadece lanetlemekle geçiştirilecek bir olay değil.Fransa’dakş bir terör saldırısında dünya liderleri bir araya gelip,kol kola teröre karşı yürümüşlerdi.Bakalım bu olayda nasıl bir tepki olacak?Çok üzgünüm.Rabbim geride kalan ailelere sabır versin.Şehit kardeşlerimize de Allahtan rahmet diliyorum.Onlar şimdi en güzel makamdalar.Allaha emanet ol canım

  • Selamunaleykum.Müslimanım Elhamdulillah….Elhamdulillah müsliman olarak dünyaya geldim,Rabbim müsliman olarak son nefesimi vermeyi nasip etsin.

  • Onların sloganı (islamiyete şans verme )diyorlar
   Haince acımasızca kalbini Allaha dayamış..ellerini semaya açmış masum insanları.yok edebiliyorlarsa.onlara zaten insan denilemez..insan olan hiç bir canlıya zarar vermez..
   imanlı insanların imanını..Allaha kul olma yolundaki insanların..yūreklerindeki o iman mūhrūnū silemezler ancak őldūrmeye gūçleri yeter..
   imanla şehit olan insanların sesini Yūce yaradan duyuyor.
   Allahım herşeyi bilen ve gőrendir..

   Gūnelim hayırlı gūnler mutlu hafta sonları..

 12. Hayırlı geceler sitenin gülleri ve sayın yöneticisi. Nasılsınız bakalım. Birileri var mı

 13. Hayırlı Sabahlar Hayırlı❤️Çumalar❤️Dizi Ailesin Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Kalbimde Ve Duamda Olan Tüm Sevdiklerime Hayırlı❤️Çumalar❤️Çumamız❤️❤️Çennete❤️Vesile Olsun Beklenmediyimiz Anda Gelen Gözelikler Vardır❤️Rabbim❤️O Gözelikleri Hayatımızdan Eksik Etmesin❤️Kurani Kerimin❤️Duaların Işığı Hep Yanı Başınızda Olsun Kul Kurani Kerim’i Okuyup Hatmettiği Zaman Altmış Bir❤️Melek❤️Ona İstiğfar Eder Melekler Bütün Müselman Halklarına Işığ Sacsın❤️Ammin❤️Çumanız Hayırlı Olsun❤️

  • Amin..Gūzel kalpli meleğim Allah razı olsun ..
   işin gūcūn rast gitsin..kalbinden geçen būtùn gūzellikler dualar iki cihanda seni yalnız bırakmasın..
   ALLAH dualarını kabul etsin..
   ❤Hayırlı Cumalar sanada❤

 14. Hayırlı akşamlar Herkese. Evet dizimizde ilk kaçırılma ve vurulama da gerçekleşti herkese hayırlı uğurlu olsun 🙂 benim aklıma direk dağ evinde Ömerin vurulma sahnesi geldi vurulmadan sonra Zehrayla Ömer yakınlaşmışdı Reyhanla Emirde yakınlaşıcak anlaşılan ama ben en çok merak ettiğim Cemrenin bu tavrından sonra Cavidan ne yapıcak acaba yine illa gelinim olsun diyecekmi yoksa onun için canını tehlikeye atan Reyhanı gelini olarak kabulmü edecek.

  • Ayselcigim cavidanı Reyhani gelini olarak kabul etmesi formata aykırı.biz bu mutluluğu artık 1.mi 2.mi sezonda izleriz cemre cavidanı zayıf tarafını biliyor sükse düşkünü cavidanı teyzecim annem bu durumdan rahatsız kulübe gidelim mi dedimi kokana cavidanı cemreye kiskislayamaz.birde bu emir nasıl sorgulamaz nasıl oldu bu Vural neden emirle değilde annesi ile irtibata geçti.birde bence emir reyhana karşı hala bir şeyler hissetmiyor.

 15. ❤️Yemin❤️Reyhan Bakışları Kemgin Bir Gün Bu Bakışlar Güleçek Konağın Divarlarında Aşk Sevgi His Olunaçağ Emir Aşk Sevgi Bilemez Aşkın Sevginin Kapısın❤️Reyhanın❤️Duyğuları Acaçağ❤️Leyla❤️Sevile Konağa Adımladı Bu Adımlar Konağa Keder Getireçek Sevil İyi Birisi Deyil Onun Yuvadan Gedişi Açılı Günlere Bağlı Sevil Kemaldan Kisas Cıxaçağ Leyla’nın Babası İle Birlik Yaradıp Yuvaın Param Parca Ede Biler Sevilin Gedişi Kemalın Talazı Hebshanaya Salma Vaktı İle Üst Üste Düşeçek Onların Yakınlığı Ola Biler Sevil Cok Kötü Planlar Yapaçağ Belkede Talaza Kömek Edip Masalı Kacıra Biler Hayatdı Kim Bilir Sevil İyi Ane Olamaz İyi Anenin Çocuğu Yanında Olmalı Talaz Sevil Birliki Mutlaka Olmalıdı Leyla’nın Sevili Yuvaya Getimesi Masala Tesir Edeçek Sevil Yuvada Kaldığda Kemalın Bakışların Leylaya Sevgiynen Bakmasına Dayanamaz Sevilde Cemreden Geri Kalan Deyil Leyla Tutduğu İşlerden Mutlaka Peşman Olmalı Cemre Çavidan Yanaşı İki Kötü Bunlar Öz Planların Kurbanı Olaçağ Hec Vakt Kötüler Kazanmır Onlar Sadeçe Oyuna Başlarken Kazanılar Son Anda Ölüm Onlara Konağ Olur Dizi Kolektivine Uzun Yolculuğda Başarılar Arzu Ediriz

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019