18-22 Şubat Beni Bırakma Dizisi 206.-210. Bölüm Özeti Tüyoları Neler Olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinin 206. bölümü 18 şubat 2019 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Son haftalarda almış olduğu reytingler ile adından oldukça iyi söz ettiren beni bırakma dizisi yeni haftada kaldığı yerden izleyicisiyle ATV ekranlarında buluşmaya devam edecek. Bakalım hangi günlerde hangi bölüm yayınlanacak, işte yeni haftada Beni Bırakma dizisinin yayınlanacağı bölümlerin gün ve tarihleri.

18-22 Şubat Beni Bırakma Dizisinin 206.-210. Bölüm Özeti Tüyoları Neler Olacak?Beni Bırakma dizisi 207. bölüm Özeti 19 şubat salı

Beni Bırakma dizisi 206. bölümü ile 18 şubat 2019 Pazartesi günü yeni özeti tüyoları ile ATV ekranlarında yerini alacak. Beni Bırakma dizisinin 207. bölümü 19 Şubat Salı günü Atv’de ekrana gelirken Beni Bırakma dizisinin 208. bölümü 20 Şubat çarşamba günü izleyici ile ATV ekranlarında konuşacak. Beni Bırakma dizisi 209. bölümü ile 21 Şubat Perşembe günü izleyicisiyle buluşurken Beni Bırakma dizisinin hafta finalinde 210. bölümü 22 Şubat Cuma günü ekrana gelecek.

Beni Bırakma 206. 207. 208. 209. 210. bölüm sırasıyla 18 19 20 21 22 Şubat 2019 tarihlerinde ATV ekranlarında yayınlanacak. yeni bölümlerde yaşanacakları merak edenler için kısaca özetlemek istiyoruz. Beni bırakma dizisinin son bölümünde Sıla geçmişinden neleri hatırladığını sizlere aktarmıştık.

Beni Bırakma dizisi 206. bölüm Özeti 18 şubat 2019 Pazartesi

Beni Bırakma dizisi 206. bölümde 18 şubat 2019 Pazartesi Meltem sevdayı durdurmaya çalıştıkça Aslında herkesin karşısına almış ve bu işi eline yüzüne bulaştırmıştır. Sevda kendisine zayıf olan tek Duygu’ya yani aşka yenik düşmek üzereyken Sıla geçmişinden bir şey hatırlatmıştır ona.

Emre ve Zeynep polis baskınıyla iyice sıkışıp kalınca Esin intihar mektubu yazan Cansu’yu sadece kendisinin bildiği ama herkesin hayatını Tepetaklak edecek çok önemli bir bilgi ile hayatta tutar. Beni Bırakma dizisi 206. bölümde 18 şubat 2019 Pazartesi bakalım neler yaşanacak nasıl gelişmeler olacak yeni bölüm tüyoları ve özetleri ile sitemizdeki yerine sizler için almaya devam edecek. Sizler de yorum ve görüşlerinizle Beni Bırakma dizisi 206. bölümde 18 şubat 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm hakkındaki fikirlerinizi ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz Şimdiden teşekkür ediyoruz.

Beni Bırakma dizisi 206. bölüm Özeti 18 şubat 2019 PazartesiBeni Bırakma dizisi 207. bölüm Özeti 19 şubat 2019 Salı

207. Bölüm: Bora Zeynep ve Emre’nin izini bulmak için her yolu dener ve sonunda amacına ulaşır. Bora Zeynep ve Emre’yi bulmaya giderken Bora’nın Aslı’ya ve ailelerine zarar vereceğinden korkan Zeynep ve Emre de geri dönmeye karar verirler. Sıla ve Tarık’ı binbir.tv bir arada gören Kerem kıskançlık krizine girer ama Sıla’nın sert tepkisiyle karşılaşınca geri adım atmak zorunda kalır. Sıla’nın geçmişi hatırlamasını engel olmaya çalışan Meltem ise Sevda’yı uzaklaştırmak için yeni bir plan yapar ama planı kendine döner.

Beni Bırakma dizisi 208. bölüm Özeti 20 şubat 2019 Çarşamba

Emre ve Zeynep polisler her yerde onları ararken Arzulara gelip saklanırlar. Hülya da her şeyden habersiz Zeynep’i kurtarmak için didinmektedir. Dağ evinden eli boş dönen Bora yeni bir izin peşine düşer.  Bu arada Sevda’nın oyununu bozması yüzünden zor durumda kalan Meltem sancılanma bahanesiyle durumu kurtarır ama daha büyük bir sıkıntını içine düşer.

Beni Bırakma dizisi 209. bölüm Özeti 21 şubat 2019 Perşembe

Beni Bırakma 209. Bölüm Özeti: Tarık’ın planı ne? Bora Arzuların evine girip Zeynep’i kaçıracakken Seher son anda yetişir ve Zeynep’i kurtarır. Bora’yı da Zeynep ve Emre yurt dışına çıkana kadar etkisiz hale getirir. Emre ve Zeynep yurt dışına çıkmak için hazırlık yaparken Esin de başka hesaplar içinde Bora’nın peşine düşer.

Bu arada Sevda’nın oyunları sayesinde Sıla bir şeyler hatırlayınca Tarık olaya dahil olur. Binbir tv. Tarık ve Sıla’yı yine birarada bulan Kerem, Meltem’in de doldurmasıyla kıskançlık krizine girer, Sıla’yla kavga eder. Meltem’in Sevda’yla ilgili bir işler karıştırdığından şüphelenen Tarık bir plan yapar. Sıla ve Kerem’i de planına dahil eder.

Beni Bırakma dizisi 209. bölüm Özeti 21 şubat 2019 PerşembeBeni Bırakma dizisi 210. bölüm Özeti 22 şubat 2019 Cuma

Emre ve Zeynep, Cengiz’in ayarladığı arabayla yurt dışına kaçacakken Bora da Esin ve Cansu’nun yardımıyla buna engel olmak için hamle yapar ama çok tehlikeli bir durumun içine düşer. Tarık Meltem’in neler çevirdiğini öğrenmeye çalışırken Kerem Sevda’nın Sıla’yla ilgili bir şeyler bildiğinden şüphelenip onu konuşturmaya çalışır. Meltem Tarık’ın oyununu anlar, ama artık çok geçtir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18-22 Şubat Beni Bırakma Dizisi 206.-210. Bölüm Özeti Tüyoları Neler Olacak? (6 Yorum)

  1. diziyi biraz güzelleşmeli emre zeynep yakalanmasın.cansu gururunu duşunup kardeşi ıçın fedakarlık yapsın bora ve esin kudursun.diziyı bırazda bu yonde işleyın

  2. sılaya bırşeyler hatırlama zamanı geldı geçtı. hulya vedata söylemeli.meltem bir ceza almalı bora ve esinde öyle.kerem tarıgı sevdiginı bildigi için .meltemın yaptıklarını kısmende olsa tarıga duyurmalı.sevdayla başlasın.

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2019