18 Aralık Salı Ufak Tefek Cinayetler Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Oldu?

18 Aralık Salı Ufak Tefek Cinayetler Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Oldu? Star TV ekranlarında devam etmekte olan ve geçtiğimiz hafta final bölümü ile yayınlanan ufak tefek cinayetler dizisi 18 Aralık Salı günü olacak mı olmayacak mı ya da geçen hafta dizinin final yaptığını bilmeyenler 18 Aralık Salı günü dizi neden yok ufak tefek cinayetler niçin yayınlanmıyor bitti mi final mi oldu Gibi sorular sormaya ve yorumlarda bunu merak etmeye başladıklarını belirtmeye çalıştılar.

18 Aralık Salı Ufak Tefek Cinayetler Var mı Yok mu Niçin Yayınlanmıyor? 18 aralık utc var mı yok mu

Biz de ufak tefek cinayetler dizisinin 18 Aralık Salı günü var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor bitti mi yeni bölüm neden yok niçin erkenci kuş dizisi 18 Aralık Salı günü Star TV’de yayınlandı gibi soruları yanıtlamak için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Değerli okurlarımız ufak tefek cinayetler dizisi 11 Aralık Salı günü final yaptığı için 18 Aralık Salı günü Star TV’de ekrana gelmeyecek. Yani 18 Aralık Salı günü ufak tefek cinayetler dizisinin yayınlanmaması sebebi Bir önceki hafta final yaptığı içindir. 18 Aralık Salı Ufak Tefek Cinayetler dizisi Final yapıp ekrana veda ettiği için yayınlanmayacak.

Sonuç: Ufak Tefek Cinayetler dizisi bir önceki hafta final yaptığı için artık yayınlanmayacak. 18 Aralıkta dizi yok.. Onun yerine salı günleri Erkenci Kuş dizisinin Tekrarları yayınlanacak..

18 Aralık Salı Ufak Tefek Cinayetler Var mı Yok muBurdan sonrası Ufak Tefek cinayetler dizisinin bir önceki yayınlanmama konusuna aittir: Star tv de ekrana gelen salı akşamı dizilerinden birisi olan Ufak Tefek cinayetler çok merak edilen bir bölümle geçtiğimiz hafta 5 haziran salı günü sezon finali yaparak ekrana veda etmişti. 12 Haziran salı günü izleyenler yine diziyi izlemek için star tv yi açtıklarında Ufak Tefek Cinayetler dizisini göremeyince şaşırıp kaldılar.

12-19 Haziran Salı Ufak Tefek Cinayetler Var mı Yok mu? Öncelikle belirtelim ki Salı günleri ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisi 5 Haziran salı günü sezon finali yaptığı için Eylül 2018 tarihine kadar yeni bölümleri yayınlanmayacak. Çünkü dizi 3 aylığına yaz tatiline girdi ve oyuncular dağıldı çekimler durdu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sezon finali yaptığını bilmeyen veya unutan ziyaretçiler star tv de yeni bölüm beklerken farklı bir film ile karşı karşıya kaldılar salı akşamı. Star tv de Celal ile Ceren isimli komedi filmi Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yerine ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümü yerine Celal ile Ceren startv de görenler nerede bizim Ufak Tefek Cinayetler dizisi diye merak etmeye başladılar.

Saat 22.00 dan sonra başlayan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ise tekrar bölüm olduğu için yeniden merak içinde sorular gelmeye başladı. 12-19 Haziran Ufak Tefek Cinayetler Yeni Bölüm Neden Yok? diye soranlar için yeniden tekrar edelim. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 5 haziran salı günü sezon finali yaptığı için bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak.

12-19 Haziran Ufak Tefek Cinayetler neden yok niçin yayınlanmıyor yeni bölüm olacak mı olamayacak mı sorularına yanıt vermeye çalıştık, lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak fikirlerinizi belirtin lütfen.. 12 Haziran salı günü saat 20:00 da Yerli Sinema CELAL İLE CEREN star tv de yayınlanacak. Hemen ardından Saat 22:30 da Ufak Tefek Cinayetler dizisi Tekrar bölümleri ile ekrana gelmeye devam edecek. AMa yeni bölüm beklemeyin lütfen.. UFAK TEFEK CİNAYETLER SEZON FİNALİ YAPTIĞI İÇİN 12 HAZİRAN VE 19 HAZİRAN DA YENİ BÖLÜM İLE EKRANA GELMEYECEK..

Sonuç: Ufak Tefek Cinayetler dizisi bir önceki hafta final yaptığı için artık yayınlanmayacak. 18 Aralıkta dizi yok.. 18 aralık utc var mı yok mu: Yok, Onun yerine salı günleri Erkenci Kuş dizisinin Tekrarları yayınlanacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18 Aralık Salı Ufak Tefek Cinayetler Var mı Yok mu Neden Yok Final mi Oldu? (1 Yorum)

  1. Dizi kesinlikle devam.etmeli bitmesi cok üzücü oldu benim için .Çünkü benim.izlediğim tek dizi buydu.Ve daha çok konu var işlenecek.Dizi final de değil zirvedeydi bence.Ve yavaş yavaş inmeliydi.Final saçma oldu bu diziye yakişmadı.

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018