18 Ekim 2017 Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Var mı Yayınlanacak mı Neden Yok?

Değerli arkadaşlar merakla beklenen Trt1 efsane dizisi Diriliş Ertuğrul 18 Ekimde var mı yok mu neden yok diye merak edenler olmuş ve sitemizde meraklı sorular ile ne zaman yayınlanacağını soranlar olmuş. Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezona ne zaman başlıyor 18 ekim çarşamba günü var mı yok mu gibi sorulara bizde buradan kesin cevap vermek istiyoruz.

Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu 18 ekim 2017 çarşamba günü başlamayacak. Daha önce tanıtım fragmanlarında da olduğu gibi dizimizin yeni sezona başlama tarihi 25 Ekim Çarşamba olarak kesinleşmiştir. O yüzden diziyi 18 ekim çarşamba günü merak edenler lütfen beklemesinler. 18 Ekimde Diriliş Ertuğrul dizisinin sadece eski bölümlerinden oluşturulan kolaj bölümü yayınlanacak.

Soruyu ve cevabı tekrar edelim: 18 Ekim 2017 çarşamba Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Var mı Yayınlanacak mı Neden Yok?  Dizi bu hafta özel bölümü ile ekrana gelecek. Yeni sezon 25 ekim çarşamba günü Trt1 de başlayacak. Bilgilerinize sunarız. Diriliş Ertuğrula yeni gelen Atsız Bey Kimdir?

https://www.youtube.com/watch?v=OahVaEguDXA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2017