18 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu ? Puan Durumları 2019

Başarılı Sunucu Fatih Ürek eşliğinde 323. bölümü ile devam eden yarışma programında gelin kaynana kavgaları bitmek bilmiyor. 18 haziran Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu puan durumları ve 2019 yaz ayına damgasını vuracak iddiaların yanında çarpıcı itiraflar.

18 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu küçük altını kim aldı ?

Güne damgasını vuran reyting rekortmeni yarışma programı devam ediyor. Besime Hanım diğer kayın valideler ile konuştuğu sırada kendi gelinini korumak yerine kaynanaların dediğini yaptı. Kendi gelini ile iyice arası açılan Besime A4 kağıdındaki mesajına SUS yazarak Gülcan’a gösterdi. Tüm kaynanalar duruma bayram ederken Gülcan annesinin böyle bir tepki göstermesine hiç anlam veremedi. Birden mesajı gördüğünde göz yaşlarını zor tuttu ve çenesi ile sesi titredi. Ne olduğunu anlayamadı bile. Besime ise diğer kadınlara Gülcan yanlış yapıyor yaptığı her şeyi ben yaptım gibi anlatmayı çok seviyor bu onun hatası aslında kendisinin bir şey yaptığı yok dedi.

18 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu ? Puan Durumları 2019

Hüsniye’nin sözleri 18 haziran günü damga vurdu. Kayın validelere sert çıkış yapan Hüsniye çok iyi konuşarak gelinini korudu. ” Hatice benim gelinim gel deyince gelecek, git deyince gidecek çalışanım değil ! ” diyerek etrafındakileri uyardı. O benim kızım ve canım diyerek altını çizmiş oldu. Gelecek eleştirilere ve yönlendirmelere çok iyi cevap verdi.

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Günün Birincisi Kim

Söz hakkı gelinlere geldiğinde Gülcan altta kalmadı. Annesi Besime Hanım’ın söylediklerine cevap verdi. Annem telefon konuşması ile bile yönlendirilebilen bir kadın. Ben onun yapısını ve zayıf noktasını biliyorum dedi. Ancak diğer gelinlerin anneleri onu yönlendirdi. Bu durum hiç etik olmadı ve beni çok etkiledi dedi. Gülcan ben ne zaman bir başarı elde etsem bana düşman kesiliyor diyerek içinin fesat olduğunu da söylemiş oldu. Sitemlerle dolu 18 Haziran Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu ? Alınan puan durumu nedir. Kim kime kaç puan verdi ?

Sevinç 4 puan alarak günü sonuncu tamamladı. Diğer üç yarışmacı ise 14 puan alarak eşit kaldı. Kura çekilişi ile çeyrek altının sahibi belirlendi. Gülcan altını kazanmış olsa da Besime Hanım’ın sözlerinden sevinemedi.

Yarın Gelinim Mutfakta neler olacak 19 haziran fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019