18 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi ?

18 Haziran 2019 reyting sonuçları açıklandı. Çekişmeli geçen gecede hangi kanal ne kadar share aldı ? Her akşam premium saatlerde her kanal günün en güzel yayınlarını yapmaya çalışıyor. Kimisi yarışma programı kimisi dizi kimisi satın aldığı film ile geceyi tamamlarken 18 haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi merak konusu.

18 Haziran Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi

Kanal D’nin sezon finali yapan Leke 9. bölüm Cem ile Yasemin’in kavgasını izledi. Yasemin’in tokat sahnesi çok önemli share yakaladı. Cem’in Yasemin’e aldığı yüzüğü gösterip sende Belkıs gibisin. Bu yüzüğü de yaptıkların ile hak etmiyorsun demesi reytinglerde her ne kadar etki etmiş ise de günün birincisi olmaya yetmedi. Leke 9 bölümdür salı günü reytinglerinde ilk sırada yer alamadı.

18 Haziran 2019 Kanal D Reyting Sonuçları

Show Tv 18 haziran Moskova’nın Şifresi : Temel filmi ile şansını denedi. Komedi filmi 2002 yılı yapımıdır. İMBD puanı 10 üzerinden 3,6’dır. Emin Albayrak ve Çetin Altay’ın başrol oynadığı film hüsran ile geceyi bitirdi. İnternette aldığı düşük puandan sonra Show TV’nin de reytinglerini kötü etkiledi.

18 Haziran Moskovanın Şifresi Ne Kadar Reyting Aldı

Star Tv 2018 yaz dizisi olan Erkenci Kuş ile devam ediyor. Başarısı ile kış sezonu da devam eden dizi yine eski yaz günü olan salıya geri döndü. Can ile Sanem’in tamamlanamayan aşkı 18 haziran gecesi sıralamaya girmeyi başardı. Güzel reyting alsa da günün birincisi olmaya yetmedi. Çünkü 2019 yaz dizileri arasında ondan daha çok reyting alan bir rakibi vardı.

18 Haziran 2019 Erkenci Kuş Ne Kadar Reyting Aldı

Fox Tv geceye İlker Ayrık’ın Yaparsın Aşkım programı ile katıldı. Reytingleri etki edecek Reyhan’ın oynadığı bölümü yayınladı. Yaparsın Aşkım Reyhan ayağında 6 bin TL lik ayakkabı olduğunu söylemiş eşi İsa ise sevgilisine 62 bin TL değerinde pırlanta aldığını söylemişti. Özellikle Fatih Portakal’dan sonra iyi reyting alan Fox Tv yine gecenin birincisi olamadı.

18 haziran 2019 fox tv reyting oranları

TV8 Klasik Survivor yarışmasını yayınladı. Survivor 18 haziran kim kazandı diye izleyicileri merak içerisinde bıraktı. Günün ödülünü ise 10 bin Euro olarak açıkladı. Siyah ve beyaz takım arasında kıran kırana mücadeleden Acun Ilıcalı birinci çıkamadı. Geçen yıllarda aldığı reytingleri arayan kanal kötü durumda.

18 Haziran Survivor TV8 Reyting Sonuçları 2019

Büyük kanallardan yazmadığımı bir tek ATV kaldı. Tahmin ettiğiniz gibi Keremcem’in dizisi Kimse Bilmez günün birincisi oldu. Kimse Bilmez 2. bölümünü yayınlayan dizi günün birincisi oldu. Ali Hoca olarak bilinen Keremcem’in evinde sakladığı Sevda’yı arayan belalısı evi bastı. Uygar Ali’yi karşısında gördüğünde tereddüt etmeden bastı tetiğe. Hesap etmediği ise o anda Sevda’nın Ali’nin önüne atlaması oldu. Kimse Bilmez 18 haziran kim vuruldu ? Ali Hoca mı Sevda mı? Uygar kimi vurdu? Gecenin reyting rekortmeni olan dizi Amerikan filmlerini aratmayan aksiyon sahneleri ile salı günlerini bırakmayacağa benziyor.

Kimse Bilmez 2. Bölüm Reytingleri

Günün sonunda puanlamalar açıklandığı gibi bu sayfamızda yayınlayacağız.2019 – 18 haziran reyting sonuçları hangi kanal ne kadar izlendi en azından birincisi kim sayısal izlenme oranlarını veremesekte sizlere açıkladık. Geceye dair merak ettiklerinizi bize yazın.

18 Haziran 2019 Reyting Sonuçları Hangi Kanal Ne Kadar İzlendi Ne Kadar Share Aldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019