18 Haziran Trt Haber Hayat Tadında Tekrarı Ömer ve Zehra (Adını Sen Koy)

18 Haziran 2017 pazar sabahı Trt Haber Hayat Tadında programının Tekrarını Ömer ve Zehra (Adını Sen Koy) dizisi oyuncularını yeniden izlemek isteyenler tekrar bölümünü dizihaberi.tv den takip edebilirler.. Sevilerek izlenen Trt1 günlük dizisi Adını Sen Koy da başrol oyuncusu olan Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Hayat tadında programının konuğu oldular.

18 Haziran pazar günü Trt Haber tv de Hayat Tadında programını izleyemeyen yada Tekrar videosunu izlemek isteyenler Ömer ve Zehra hayranları sitemizden (Adını Sen Koy) dizisinin başrol oyuncularının katıldığı programı baştan sona izleyebilirler..

18 Haziran pazar Trt Haber Hayat Tadında Tekrarı Ömer ve Zehra (Adını Sen Koy) diziden söyleşi ve ardından özel hayata ilişkin soru ve cevaplarında olacağı özel söyleşi dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Bakalım Trthaber tv de yapılacak bu güzel programda neler konuşulacak bizlerde sizler kadar merak ettik.

Trt Haber Hayat Tadında Erkan Meriç Hazal Subaşı videosu 18 Haziran Pazar tekrarı: Önce part part ekleyeceğiz, sonra tüm programı sizlere sunacağız: 1.Bölüm Sonra: Trt Haber Hayat Tadında Erkan Meriç Hazal Subaşı videosu 2. Bölüm

https://www.youtube.com/watch?v=d1zqBasqmOI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18 Haziran Trt Haber Hayat Tadında Tekrarı Ömer ve Zehra (Adını Sen Koy) (9 Yorum)

  1. 55 yaşımdayım iyi ve seçici izleyıcıyım.İlk kez yorum yazıyorum.tf açan ve yazana şaşırırdım.Tvhayatımızın parçası.Bu kadar uyumlu ,yakışıklı çift Erkanı rabbim ailesine ve sevdiklerine bağışlasının.Ekranlarda değişik projelerde görürüz inşallah .Hepinizin yolu açık olsun….

  2. Ikinci sezonla ilgili bir soruda erlan tuyo verdi dedi ki omer onceleri sadece kardesi ayseyi seviyordu diger kadinlara karsi uzakti soguktu guvenmiyordu bunun bir nedeni var bunlar ikinci sezon belli olacak dedi

    • Onun sebebi lise yıllarında aşık olduğu kızın kendine ihanet etmesi olabilir, o kız ömeri tüm kızlardan da soğutmuş olabilir. 2. sezonda o kız şirkette mehtapın yerine işe girebilir..

Etiketler: Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2017