18 Mart 2018 Pazar Reytingleri Ab Total Reyting Sonuçları Survivor Savaşçı

18 Mart pazar günü Reyting sonuçlarına bakacak olursak en çok göze çarpan dizilerin Kanal D’de Çocuklar Duymasın TV8 de Survivor 2018 Atv’de cennetin gözyaşları FOX TV’de Savaşçı Star TV’de Jet sosyete gibi dizilerin yer aldığını görmekteyiz. Bu dizilerden hangileri ilk sırada yer alacak savaşçı dizisi ve Survivor 2018 önceki haftalarda ki başarısını devam ettirecekler mi bizler de sizler kadar merak ediyoruz.

Öncelikle söyleyelim ki önceki haftalarda savaşçı dizisi Survivor 2018 pazar akşamlarına damga vuruyordu. Çünkü Survivor 2018 eleme adayları belli olacak Pazar akşamı oldukça merak içinde izleniyor ve 18 Mart pazar akşamı da merak içinde izleyiciler tarafından takip edilecek. Savaşçı dizisi de hem 18 Mart olması hem de Afrinin fethedilmesinin ardından oldukça izlenecek ve askeri bir dizi olan Savaşçının daha çok izleneceğini tahmin ediyoruz. Kanal D’de Çocuklar Duymasın Atv’de cennetin gözyaşları Star TV’de Jet sosyete dizileri de sonraki diziler olarak 18 Mart pazar reyting sonuçlarını etkiler.

18 Mart 2018 Pazar Reytingleri Ab Total Reyting Sonuçları Survivor Savaşçı

18 Mart pazar akşamı Kanal D’de Çocuklar Duymasın yer alacak ve yeni bölümü merak ediliyor. 18 Martta Star TV’de Jet sosyete dizisi yayınlanacak ancak gözden düşen dizi her hafta reyting kaybediyor. 18 Mart pazar günü FOX TV’de savaşçı dizisi yer alırken Afrinin ele geçirilmesinin ardından biraz duygusal etkiyle daha çok izlenecek diye düşünüyoruz.

18 Mart 2018 günü TRT 1’de Aslan ailem dizisi yeni bölümü ile ekrana gelecek. Reytinglerde iddiası olmayan dizi ilk 15 içinde yer alıyor genelde. 18 Mart pazar akşamı tv8’de Survivor eleme adaylarının kim olduklarını öğreneceğiz ve oldukça çekişmeli yarışlar izleyenleri bekliyor. 18 Martta ATV kanalında cennetin gözyaşları isimli dizi yer alıyor.

Geçen haftanın (11 MArt pazar) reyting sonuçlarına baktığımızda savaşçı dizisi ve Survivor pazar gününün zirvesinde bulunan iki program. Peki 18 Mart 2018 pazar günü Reyting sonuçlarına en fazla hangi dizi katkıda bulunacak en çok izleyici hangisi toplayacak işte merak edilen asıl soru bu. SON REYTİNG SONUÇLARI

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Çocuklar Duymasın / Kanal D 
4. Jet Sosyete / Star TV
5. Cennetin Gözyaşları / ATV
6. Aslan Ailem / TRT 1

18 Mart 2018 pazar reytingleri resmi sonuçlarını ertesi gün saat 10:00 sayfamızda paylaşacağız. Sizlerde 18 Mart 2018 Pazar günü reytingleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

18 Mart 2018 pazar reyting sonuçları Total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2018