18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) Haberi

119 yorum
3.044 izlendi

18 Mart 2019 Pazartesi günü Okulları Kar soğuk sis Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) Haberiyle sizlere buradan duyurulacaktır. 18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) açıklamaları ile Kaymakamlıklardan gelen açıklamaları Anadolu ajansı farkıyla sizlere sunmaya çalışacağız. Özellikle Doğu Anadolu bölgemizde bir çok il ve ilçede kar yağışı devam ettiği için okulların tatil edilebileceği belirtiliyor. Erzurum Kars Ardahan Ağrı Bitlis Van Muş Siirt ve Sivas 18 Mart Pazartesi günü Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) açıklamaları burada:

SON DAKİKA – Saat 22.35:  HAKKARİ-ŞIRNAK ARASI YOĞUN KAR: Hakkari-Şırnak karayoluna inen onlarca çığ yüzünden ulaşıma kapandı. Hakkari-Şırnak karayolunun Kartepe ve Cığlı köyü mevkisinde inen çığlar yüzünden ulaşım sağlanamıyor. Karayolları ekipleri yola inen onlarca çığ ve kar kütlelerini temizlemek için çift taraflı çalışma başlattı. Hakkari ilimizde okullar tatil olur mu 18 Mart günü haber bekleniyor..

SON DAKİKA – Saat 22.20:  ERZURUM İLÇESİ KARAYAZI da Okullar 18 Mart Pazartesi tatil.. Erzurum’un Karayazı ilçesinde kar ve tipi dolayısıyla eğitime gün süreyle ara verildi. Karayazı’da etkili olan kar yağışı ile meteorolojik verilere göre kar yağışının ardından oluşabilecek don ve buzlanma nedeniyle ilçe genelindeki tüm okullarda, 18 Mart Pazartesi günü eğitime bir gün süreyle ara verildi. İlçede ayrıca, kamu kurumlarında çalışan hamileler ve engellilerin de aynı gün idari izinli sayılacağı bildirildi.

18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler Valilik açıklamalarını Son Dakika haberi olarak burada yazacağız sizlere.. 18 Mart Pazartesi günü bir çok ilimiz kar ve soğuk havanın etkisinde olacağı için kaymakamlık ve valilik makamları tatil haberlerini yayınlandıkça bizde sizlere buradan anında dakikası dakikasına duyuracağız. Erzurum Kars Ardahan Ağrı Bitlis Van Muş Siirt ve Sivas gibi illerimizde yoğun kar bekleniyor bugün.. 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatil haberleri güncel olarak burada sizlere sunulacak..

(Saat 23.30): Meteoroloji Şiddetli Kar Yağışı Uyarısında Bulundu.. Meteoroloji’den yapılan açıklamaya göre, Hakkari, Bitlis, Van, Muş, Batman, Siirt ve Şırnak‘ta yarın kar yağışının etkili olması bekleniyor.18 Mart Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler var mı

(Saat 22.33): Erzurum’da akşam saatlerinde etkisini artıran kar yağışı nedeniyle kent beyaza büründü. Kentte, öğlen saatlerinde başlayan kar yağışı, akşam saatlerinde etkisini artırarak yoğunlaştı. Kar yağışıyla birlikte kent merkezi beyaza büründü. Ayrıca Bitlis Muş ve Siirt illerimizde de gece boyu kar yağışı devam edecek, öğrencilerin 18 Mart Pazartesi günü için kar tatili beklentisi devam ediyor..

(Saat 21.11): Meteorolojiden KAR TİPİ FIRTINA UYARISI: Bu akşam saatlerinden sonra Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri ile İç Anadolu’nun güney ve doğusunda beklenen kuzey yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (50-80 km/sa) şeklindeki rüzgarın yarın (Pazartesi) gece saatlerine kadar etkili olması beklendiğinden çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, yağış alan yerlerde tipi şeklinde kar yağışı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) HABERLERİNİ BURADAN SİZLERE DUYURUP ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE SON DAKİKADA GELEN BİLGİLERİ AKTARACAĞIZ. 18 Mart 2019 Pazartesi tatil olan illeri ilçeleri buraya Anadolu ajansı ve valilik açıklamalarını anında yazarak sizlere duyurmaya çalışacağız. 18 Mart 2019 Pazartesi günü okulları tatil olan şehirler hangileri:

Bunu Gördün mü>>  15 Mart 2019 Cuma Okulları Kar Tatili olan İl ve İlçeler hangileri (Son Dakika)

(Saat 17.12): Meteoroloji yoğun kar için uyardı: Bu akşam saatlerinden sonra Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda mevcut kar örtüsünün üzerine yağması beklenen kar yağışlarının, yarın (Pazartesi) gece saatlerine kadar Hakkari, Bitlis, Muş çevreleri ile Siirt (Şirvan, Pervari) ve Şırnak’ın (Beytüşşebap, Uludere) doğu, Van’ın güneybatı (Gevaş, Bahçesaray, Çatak, Gürpınar) ve Batman’ın Sason ilçelerinde yoğun (25-50 cm) olması beklendiğinden meydana gelebilecek buzlanma ve don olayı ile tipi şeklindeki yağışın sebep olacağı ulaşımda aksamalar ve çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Tatil Haberi 2 (Saat 00.32): Muş merkez ve bağlı köylerde yoğun kar yağışı sebebiyle 18 Mart Pazartesi günü eğitime bir gün ara verildi. Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı, buzlanma, fırtına ve tipi beklentisi nedeniyle; ayrıca eğimi fazla olan bölgelerde çığ tehlikesi riski de değerlendirildiğinde; İl İdaresi Kanunu çerçevesinde 18 Mart Pazartesi günü Muş İl Merkezi ve bağlı köylerde (ilçeler hariç) eğitime 1 gün süre ile ara verilmesine Valiliğimizce karar verilmiştir.

Tatil Haberi (Saat 23.55): Bitlis’in Tatvan, Mutki ve Güroymak ilçelerinde ve bağlı köylerdeki okullarda eğitime bir gün ara verildi. Tatvan Kaymakamlığından yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçe merkezi ve bağlı köylerdeki okullarda eğitime yarın 18 Mart Pazartesi ara verildiği belirtildi.

Öğrenciler için BİLGİLENDİRME (Saat 21.05): Sevgili öğrenciler, yarın 18 Mart Pazartesi günü ülkemizde bir çok şehir yoğun kar yağışı altında olacak. Az önce meteoroloji işleri müdürlüğünün sayfasında yarın kar yağışlı olacak şehirleri listelediğimizde aşağıda görmüş olduğunuz harita çıkıyor ve görüldüğü gibi bir çok ilimizde yoğun kar yağışı bekleniyor. Ancak şehirlerimizdeki okulları tatil yapma yetkisi valiliklerde olduğu için valiliklerden gelen açıklamaları anında sizlere aktaracağız. Lütfen ara sıra sayfamızı yenileyiniz..

Son Dakika 21.55 – Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinden itibaren kar yağışı etkili olmaya başladı. Günlerdir soğuk havanın etkili olduğu ilçede, akşam saatlerinden itibaren kar yağışı başladı. İlçe merkezinde kar kalınlığı 5 santimetre, yüksek kesimlerde ise 2 metreyi aştı. Karla mücadele ekiplerinin yolları açık tutmak için yoğun çalışma için tetikte beklerken, kar yağışının cuma gününe kadar aralıklı olarak süreceği belirtildi..

18 Mart Pazartesi günü Okulları Kar Tatili olan il ve ilçeler

18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ve ilçelerin listesi: 25 Şubat 2019 Pazartesi günü bir çok ilimiz ve ilçemiz kar tatili yapınca 18 Mart 2019 Pazartesi günü hangi iller ve ilçelerin Okulları kar tatili yapacağı da oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde bu konumuzda sizler için 18 Mart 2019 Pazartesi Okullar Kar Tatili mi? İstanbul Bursa İzmit Edirne Tekirdağ Çanakkale illerimiz ile bir çok ilçede kar tatili haberlerini dakika dakika sizlere iletmek için bu konuyu açtık.

18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili mi, Hangi İl ve ilçelerde Öğrenciler Tatil Yapacak?18 Martta hava durumu nasıl olacak

Öğrenciler ve öğretmenler için havanın kar yağışlı olması tatil anlamına geliyor. Bu nedenle eğitim camiasında kar tatili haberleri çok tutuluyor ve seviliyor. 25 Şubat tarihinde bir çok ilimizde kar yağışı etkili olmaya devam edecek. 18 Mart 2019 Pazartesi günü başta İstanbul olmak üzere Bursa Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde okullar tatil mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü Kar tatili olan illeri ilçeleri buradan sizlere dakika dakika yazacağız.

Bunu Gördün mü>>  15 Mart 2019 Cuma Okulları Kar Tatili olan İl ve İlçeler hangileri (Son Dakika)

18 Mart 2019 Pazartesi günü Kar Tatili beklentisi olan İstanbul Yalova Bursa İzmit Edirne Tekirdağ Çanakkale Bolu Düzce illerimizde okullar tatil olacak mı?

18 Mart 2019 Pazartesi Tatil olur mu Hava nasıl olacak? Meteoroloji genel müdürlüğü bu hafta boyunca ülkemizin kar yağışının etkisinde kalacağını özellikle duyurdu. İstanbul’a yağan kar Pazartesi günü yeniden başlayacak. Trafik felç olacağı için servislerin kaza yapmaması ve öğrenci güvenliği için başta İstanbul olmak üzere Bursa Balıkesir Kocaeli Bolu Sakarya Düzce Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde kar tatili bekleniyor. Kar tatili haberini ilçelerde Kaymakamlıklar illerde ise Valilikler açıklıyor.

18 Mart 2019 Pazartesi İstanbul bursa edirne Okullar Kar Tatili mi18 Mart 2019 Pazartesi Kar tatili haberleri ilk burada: Bizlere Anadolu ajansından gelen tatil bilgilerini aynı dakikada buraya eklemeye devam edeceğiz. Bazı kaymakamlıklar ve valilikler sabah saatlerinde açıklama yapabiliyor. Öğrenciler erken saatte okula gitmeden 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatilinden haberdar olmak için sayfamızı ara sıra yenileyip güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

18 Mart 2019 Pazartesi Kar tatili olan il ilçelerin yeni son dakika haberleri burada olacak: Yeni tatil haberleri Anadolu Ajansı hızıyla anında sitemize ekleniyor. 18 Mart 2019 Pazartesi günü tatil beklentisi devam ediyor… Yeni gelişmeler oldukça anında sizlere buradan duyuracağız. 18 Mart 2019 Pazartesi günü ülkemizin bir çok ilinde, başta İstanbul olmak üzere Bursa Kocaeli Sakarya Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale ve Yalova gibi illerimizde okullar tatil mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü Kar tatili olan illeri ilçeleri buradan sizlere dakika dakika yazacağız.

18 Mart 2019 Pazartesi Yalova’da kar tatili var mı
Sakarya 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de 18 Mart 2019 Pazartesi tatil olacak mı
18 Mart 2019 Pazartesi Kırıkkale’de Okullar kar tatili mi
Edirne’de kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi günü
18 Mart 2019 Pazartesi İstanbul Okullar kar tatili mi
Bursa 18 Mart 2019 Pazartesi günü kar tatili oldu mu
Çanakkale 18 Mart 2019 Pazartesi tatil var mı

18 Mart 2019 Pazartesi GÜNÜ HANGİ İL VE İLÇELER TATİL YAPIYOR?
Afyonkarahisar’da kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Ağrı kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Aksaray kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi Okulları kar tatili var mı Olan İl ve İlçeler (Son Dakika Haberi)
Amasya kar tatili var mı Okullar 18 Mart 2019 Pazartesi
Ankara’da kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi Ankara Okullar tatil mi
Ardahan kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi Okulları tatil var mı
Artvin kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Aydın tatil var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Balıkesir kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi günü okullar tatil mi
Bartın’da Okullar kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Batman okullara kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Bayburt kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi günü
Bilecik kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü
Bingöl’de okullara kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Bitlis’te Okullar 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili var mı
Bolu kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi okullarda son durum
Burdur kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
Bursa kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi okullara tatil var mı
Çanakkale kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi

Bunu Gördün mü>>  15 Mart 2019 Cuma Okulları Kar Tatili olan İl ve İlçeler hangileri (Son Dakika)

Çankırı kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
18 Mart 2019 Pazartesi Çorum kar tatili mi
Denizli kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Düzce kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi okullar
Edirne kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü
18 Mart 2019 Pazartesi Elazığ kar tatili var mı
Erzincan 18 Mart 2019 Pazartesi okullar kar tatili olacak mı
Erzurum kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Eskişehir kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
Giresun kar tatili 18 Mart 2019 Pazartesi
Gümüşhane kar tatili 18 Mart 2019 Pazartesi
Hakkari kar tatili 18 Mart 2019 Pazartesi günü
Iğdır Okullara kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Isparta’da Okullara kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
İstanbul Okullar kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
İzmir kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Kahramanmaraş 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili mi
Karabük kar tatili olacak mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Karaman kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi

Kastamonu kar tatili olacak mı 18 Mart 2019 Pazartesi günü okullarda
Kayseri kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü
Kırıkkale’de Okullar kar tatili yapacak mı 18 Mart 2019 Pazartesi günü
Kırklareli kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
18 Mart 2019 Pazartesi Kırşehir Okulları kar tatili mi
Okullar Kocaeli’de kar tatili yapacak mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Konya kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
18 Mart 2019 Pazartesi Kütahya kar tatili mi
Malatya 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili var mı
Manisa’da 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili var mı
Muş kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Nevşehir 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili var mı
Niğde kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü
18 Mart 2019 Pazartesi Ordu okullar kar tatili mi
Rize kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Sakarya kar tatili 18 Mart 2019 Pazartesi günü
Samsun kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi günü
18 Mart 2019 Pazartesi Siirt’te kar tatili var mı
Sinop kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Sivas’ta 18 Mart 2019 Pazartesi kar tatili var mı
Şanlıurfa kar tatili var mı

Şırnak kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
18 Mart 2019 Pazartesi Tekirdağ kar tatili var mı
Tokat kar tatili yapacak mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Trabzon kar tatili olur mu 18 Mart 2019 Pazartesi
Tunceli kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
18 Mart 2019 Pazartesi Uşak ilinde kar tatili var mı
Van ve ilçeleri kar tatili mi 18 Mart 2019 Pazartesi
Yalova’da kar tatili var mı 18 Mart 2019 Pazartesi
Yozgat kar tatili olacak mı 18 Mart 2019 Pazartesi
18 Mart 2019 Pazartesi Zonguldak kar tatili olur mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18 Mart 2019 Pazartesi Okulları Kar Tatili olan il ilçeler (Valilik Son Dakika) Haberi (119 Yorum)

 1. Sayin vali 2019 28 şubat bugün okullar tatil olsun lutfen bu hava şartlarnda çocuklarimizi okula nasil ngondericez

 2. Utanmıyor musunuz yalan haber vermeye Tatvanda okullar 28 şubatta tatil değilmiş sizi gerekli kurumlara şikayet edecem

 3. Ya bizim burda dün sabahtan belli yağıyor bu gecede çook sidde li yagidi şimdihala devam ediyor tatil olmadi

 4. Erzurum valiliği ne bekliyor anlamadım bu çocukların hepsinin özel makam araçları yok neden tatil etmiyorsunuz. ilköğretim ve kurumlarda calisan hamile bayanlar için toplu tasima eziyet oluyir vali bey uyumayalim

 5. Karaman’da vali bey lütfen ögrencileri düşunun servis ile giderken tatil olmadiginda arka arkaya kaydik yuruyerek gidenler de var Karaman’da tatil olsun

 6. Vali amca lütfen yarın okulları tatil et lütfen servisle gidiyorum ama dışarıda bekleyenleride düşün vali amaca

  • meteorolojik verilere göre kentimizde yarında ( 28 şubat 2019 ) kar yağışı etkisini devam ettireceğinden dolayı eğitime 2 gün ara verilmiştir .

  • Abi siz bugün saadet güney imam hatipe geldiniz abi aksarayida tatil yaparmisiniz lütfen abi AKSARAYIDA TATİL YAPARMISINIZ

 7. Vali bey erzurumda gece yogun kar yagisi olacakmis bende yildizkentten yunusemreye gidiyorum birgun bile olsa su soyugu bana cektirmeyin tatil edib lutfen

  • Erzurumda tatill olsun nolurr bizim şehrimiz zaten kış yeri diye mi tatil yapmıyosunuz bizimkide can nasıl gidelim okula

 8. vali bey okulları tatil yapmak yapmamak size kalmış ben sadece fikrimi söyleyeyim okullar tatil olsun

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2019