18 Mayıs Benimle Söyle Yarışması Neden Yok Bitti Mi Yayından Kaldırıldı mı?

18 Mayıs Benimle Söyle Yarışması Neden Yok Bitti Mi Yayından Kaldırıldı mı?

Geçtiğimiz hafta 1. bölümü ile ekranlara gelen Benimle Söyle yarışması 2. bölüm neden yok 18 Mayıs Cumartesi günü ekranlarda olmayacak, Kanal D nin yayın akışından çıkarılan ve yerine Çarkıfelek programının konduğu Benimle Söyle programı 18 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelmiyor bu durum da insanlar Benimle Söyle yarışması Bitti mi? Neden Yok Yayından Kaldırıldımı gibi sorular sormaya başladılar.

18 mayıs benimle söyle neden yok

Geçtiğimiz Hafta Benimle Söyle 11 Mayıs Cumartesi Reytingleri;

Benimle Söyle Reytingleri

100 Jüri ile ekranlara gelen bir çok ünlü ismin jüri koltuğunda oturduğu ve Enis Arıkan ile Birce Akalay’ın sunduğu yarışma ilk programdan reyting de istediği başarıyı yakalayamamıştı, Benimle Söyle yarışmasının geçen hafta 11 Mayıs Cumartesi Benimle Söyle Reytinglerini aşağıda listeledik, reytinglerde başarı elde edemeyen büyük maaliyetli programlar ister istemez yayın akışından çıkarılıyor.

11 Mayıs 1. Bölüm ile 10. sıra da reyting listesine giren Benimle Söyle yarışmasında maaliyetler yüksek yapımcının 100 jüri ile iddaalı bir projeye imza atıyor olması reytinglerde kötü giriş yapan programın acaba program başlamadan bitiyor mu sorusunu akıllara getirdi.

Benimle Söyle 2. Bölüm Ne Zaman?

Normal yayın akışı ile 18 Mayıs Cumartesi günü 2. bölümü ile ekranlara gelmesi gereken Benimle Söyle Yarışması Kanal D televizyonunun yayın akışından kaldırıldı ve 18 Mayıs ta 2. bölüm ekranlarda olmayacak.

Programın takipçileri 2. bölüm ne zaman sorularını normal olarak sormaya başladılar. Eğer çekimler yetişmedi ise ve program çekimlerden dolayı 1 hafta ileriye atılmışsa (kesin bilgi yok) haftaya 25 Mayıs Cumartesi günü 2. Bölüm Kanal D ekranlarında olur.

 

 

Güncelleme 19 Nisan

Benimle Söyle Ne Zaman Yayınlanacağı Belli Oldu

Benimle Söyle yarışması ne zaman yayınlanacağı belli oldu, Benimle Söyle yarışması Ramazan Bayramı olan 4 – 5 – 6 Haziranda ekranlarda olacak, Ramazan bayramından sonrada haftada 2 güne çıkacak olan yarışmanın günleri Cumartesi ve Cuma olacak.

Benimle Söyle Yarışması Neden Yok

Herkesin merak ettiği 18 Mayıs Cumartesi günü yayınlanması gereken müzik yarışması Kanal D nin resmi internet sitesi üzerindeki Yayın akışı bölümünden kaldırıldı, bir çok tanıtımın yapıldığı ve Yaz sezonunda Kanal D ekranlarında olması beklenen yarışmanın reyting kurbanı mı olduğu yoksa çekimlerden kaynaklanan problemlerden dolayı mı ekranlara gelmediği merak konusu.

İşte Yayın Akışı;

benimle söyle bitti mi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18 Mayıs Benimle Söyle Yarışması Neden Yok Bitti Mi Yayından Kaldırıldı mı? (1 Yorum)

  1. Çarkifeleyi kaldırın benimle soyleyi koyun koca bi kodro kaldirilmz bnce izleneblir biz 2hftdr bkliyoruz ne zmn olck dye

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019