18 Mayıs Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 18 Mayıs Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 18 Mayıs Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

18 Mayıs 2018 cuma günü Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? merak konusu oldu. Bizde sizlere emniyet müdürlüğünün verilerini ve uydu resimleri aracılığı ile km kareye düşen kişi sayısının ne olduğu hakkında bilgilendirme sunacağız.

18 Mayıs 2018 Cuma Yenikapı Mitinginde Kaç Kişi Vardı Katılan insan Sayısı merak ediliyor. Eminim sizlerde kaç kişinin bu mitingde olduğunu merak ettiniz. Sayın Destici, Devlet Bahçeli ve Binali Yıldırımım konuşmalarından sonra kürsüye Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan çıktı ve konuşmasını yaptı.. Bir çok kanaldan Yenikapı’da Kudüs ruhu mitingi diye verilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken hemen hepsi canlı yayınla aktarılan mitinge katılım oldukça yüksekti.

Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? hakkında çeşitli bilgiler bulunuyor. Dizihaberi.tv yazarımız canlı olarak mitingi takip etmekte ve yaklaşık 1 Milyon kişinin meydanda olduğunu ancak sayının daha fazla olabileceğini söyledi. Meydana ulaşamamış ve uzakta kalmış da 10 binlerce kişinin bulunduğunu aktaran yazarımız takibine devam ediyor. Fotoğraflar için teşekkür ederiz kendisine..

Emniyet verileri ve uydu üzerinden yapılan tahminlere göre de yaklaşık 1 milyon 500 bin kişinin Yenikapı meydanında miting için toplandığı tahmin ediliyor. Filistine Destek için yapılmış olan İstanbul Yenikapı Mitinginde tahmini olarak Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı ne kadardı 18 Mayıs cuma günü? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Yeni bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğiz.

18 Mayıs 2018 cuma Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitinginde Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18 Mayıs Zulme Lanet Filistine Destek Yenikapı Mitingte Kaç Kişi Vardı Katılan Sayısı? (3 Yorum)

 1. Filistine Azadlık Kardaşlık Birlik Lazımdı Amerika Kötülükleri Filistinden Uzak Olmalı İnsanların Sayı Hesabı Bilinmez Onların Meksedleri Mitinkin Sayı Yok BİRLİKİN Sesi Çok Olmasıdır REÇEB TAYYIB ERDOĞAN SESİNE SES VEREN PARTİYALARI ÇOK BU PARTİYALAR ONUN KELBİNİN PARÇASI OLDU Filistini Tek Koymayan Türk Kardaşları Çok Oldu

  • Gerçekten TÜRK’ÜN yüreği çok büyük, ve çok merhametli.
   Herkes büyük bir coşkuyla gelmiş miting alanına.ve gelen herkes, MÜSLÜMANLIĞA ZULMÜ KINADI.
   Laf olsun diye değil, gerçekten yürekten FİLİSTİN müslümanlarının acısını hissederek gelmişti herkes oraya. Ve dillerde, İsrail’e ve Amerika’ya lanet vardı.
   Filistin Müslümanlarına dua, çektikleri eziyete hissiyat vardı.
   SANKİ CUMHUR BAŞKANIMIZ, HADİ EY TÜRKİYE, BURADAN DOĞRU FİLİSTİNE GİDİYORUZ DESE, HERKES PEŞİNE DÜŞÜP GİDECEK KADAR GÖZÜNÜ KARARTMIŞTI. VE İNSANLAR GERÇEKTEN GİDELİM ORAYA DİYE BAĞIRIYORLARDI.
   RABBİM CÜMLEMİZE, ZALİMİN KARŞISINDA DİMDİK DURUP, MAZLUMUN YANINDA HERDAİM YER ALABİLMEYİ NASİP ETSİN.

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2018