18 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Neler Olacak Özeti Tüyoları

18 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Neler Olacak Özeti Tüyolarını burada sizler için yazacağız. Akıl hastanesine yatan Züleyha Demir tarafından kurtarılır ancak başka sorunlar beklemektedir ikisini de. Amerika’ya gitmekten son anda vazgeçen ve Yılmaz ile aşkına kaldığı yerden devam eden Müjgan yeniden doktorluğa dönecek mi Çukurova da?

18 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm Neler Olacak Özeti Tüyoları

Yeni bölümde Yılmaz ve Fekeliyi yeni bir tehlike bekliyor. Her ne kadar Demiri hapisten kurtaran Fekeli olsa da Demir’in gözü dönmüştür ve intikam hırsıyla hareket eder. Diğer yandan Gaffur eşi Saniye ile arasına bir set çekmeye başlarken geride bıraktığı bir iz başına bela olacaktır. Seher ile Gaffurun gizli aşkları dizinin gelecek bölümde en çok konuşulacak konulardan birisi olacak. Gaffur Saniyeye karşı ne yapacak kendini nasıl savunacak dersiniz?

18 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm özetiZüleyha hastaneye yatarken Hünkar’a anne diyerek yalvardı. Taş olsa dile gelir insaf ederdi. Senin çocuğun değilse bile o senin gelinin! Çocuğunu sana torun etti, oğlunu mutlu etti. Sen nasıl bir annesin yuh.. benzeri yorumlar gelmeye başladı diziye. Yani izleyiciden yavaş yavaş bir tepki başlıyor gördüğümüz kadarı ile…

Neler Olmuştu? ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Bir zamanlar Çukurova dizisi 28. bölümü ile 11 Nisan 2019 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Bir zamanlar Çukurova dizisinin 28. bölümünde neler olacak neler yaşanacak Yılmaz’ı terkeden Müjgan pişman olup geri dönecek mi oğlu yurt dışına gönderilen Züleyha intihar edecek ölecek mi soruları oldukça merak ediliyor.

11 Nisan Bir Zamanlar Çukurova Züleyha intihar etti öldü müBir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Züleyha intihar etti öldü mü

Bizde izleyiciler için Bir zamanlar Çukurova dizisinin 11 Nisan perşembe günü yayınlanacak olan 28. bölümünde yaşanacak gelişmelere kısa özetini ve bir zamanlar Çukurova dizisinin 28. bölüm fragmanını burada sizlerle paylaşmak ve dizi hakkında kısa özeti ve tüyoları sizlere sunmak için bu konuyu oluşturduk. Merak etmeyin Züleyha bileklerini kesmiş olsa da ölmeyecek, hemen hastaneye kaldırılacak ve kurtulacak. Zaten Demir çocuğunu yurt dışına göndermemişti. Ona ders vermek istemişti.

Bu arada Züleyha’nın yazdığı mektup Yılmaza ulaşacak ve Yılmaz okudukları karşısında şaşırıp kalacak. Züleyha kan revan içinde hastaneye kaldırılmışken oraya koşan Yılmaz burada Müjgan ile karşılaşınca Müjgan doğru bir karar verdğini yüzükleri haklı bir sebeple çıkardığını bir kez daha anlayacak. Ancak Yılmazın Müjgan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Çünkü gerçekleri öğrenmiş olsa da artık Züleyha’ya dönmesi mümkün değildir.

Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Züleyha intihar etti öldü müBir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Neler Olacak Özeti Tüyoları Züleyha Ölecek mi?

Gelecek hafta yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölümde en çok merak edilen konulardan birisi oğlunun yurtdışına gönderildiği Züleyha hakkında olacak. Züleyha intihar etmek için bileklerini kesmiş ve Kan revan içinde kalmıştı. bir zamanlar Çukurova dizisinin 11 Nisan perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde Neler Olacak Özeti Tüyoları burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Züleyha Ölecek mi? intihar etti mi Züleyha öldü mü diziden çıktı mı gibi sorular çok merak ediyor. Ölmeyeceğini yukarıda açıkladık zaten ama oldukça zorlu bir bölüm bizleri bekliyor olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm müjgan diziden çıktı mıBir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm müjgan diziden çıktı mı

Bununla birlikte Müjgan Yılmaz’ı terk etmişti Müjgan diziden çıkacak mı Müjgan Yılmaz’ın için terk etti geri dönecek mi Müjgan ile Yılmaz tamamen ayrıldı mı sorularda çok sorulmaya başlandı. Müjgan son olarak yüzüklerini çıkarıp Yılmazın yastığının yanına koydu. Aslında Müjgan Yılmazı çok seviyor ama Züleyha’nın Yılmaz için gelmesi onu çok rahatsız etti ve bu yüzden onları başbaşa bırakmak için arabasına binip uzaklaştı.

Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm müjgan yılmaz ayrıldı mıYılmaz bir karar verecek ve Züleyha ile Müjgan arasında gerçek bir seçim yapacak. Yılmazın tercihi elbette onu çok seven Müjgan olacak. Çünkü Züleyha ile yeniden başlaması mümkün gözükmüyor. Arada Demir ve Fekeli var o iş bitti artık.. Zaten bu kadar olaydan sonra yeniden Züleyha’ya dönmesi oldukça mantıksız olur Yılmaz’ın..

Bir Zamanlar Çukurova 28. Bölüm Neler Olacak Özeti Tüyoları Züleyha Ölecek mi? İşte Son Video Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019