18 Şubat 2018 pazar günü reyting sonuçları Survivor Jet Sosyete savaşçı

18 Şubat 2018 pazar günü reyting sonuçları Survivor Jet Sosyete savaşçı… 18 şubat 2018 pazar günü reytingleri de yarışacak olan dizi ve programlar şu şekilde Kanal D’de yıllardır izlediğimiz Çocuklar Duymasın, Star TV’de yeni başlayacak olan Jet sosyete dizisi, Fox TV’de Savaşçı, TRT 1’de Aslan ailem dizisi ve TV8 Survivor yarışması yayınlanacak. Geçen haftaki reyting oranlarına bakarak tahminlerimizi yapalım.

18 Şubat 2018 pazar günü reytinglerinde favori yine Survivor yarışması Survivor yayınlandığı her gün de reytinglerde birinci olmayı başarıyor. Yıllardır ekranlarda olan Survivor yarışması bu başarısını kimseye bırakmıyor pazar akşamları da da reytinglerde birinci olmayı başarıyor. Survivor bu sezon en iyi yarışmacılarına karşı Gönüllülerden oluşan bir takım kurdu.

Gönüllüler takımı da oldukça başarılı yarışmacılardan oluşuyor. Bu sezon sonuç ne olacak merak konusu. Bu yüzden seyirci yayınlandığı her gün Survivor’ı izlemeyi bırakmıyor geçen hafta Aldı 10.15 oranında reyting ile Reytinglerde 1. sırayı almıştı.

FOX TV’de yayınlanan savaşçı dizisi ve en çok reyting alan diziler arasında. FOX TV’de pazar akşamları yayınlanan savaşçı geçen hafta 7.92 reyting almıştı. Kılıç Timi’nin terör mücadelesini anlatan dizi milli duygularımıza da hitap ettiği için ve özellikle Afrin Harekatının olduğu bu zamanlarda daha çok beğenilerek ilgiyle izleniyor. Savaşçı dizisi Survivor başlamadan önce reytinglerde genelde 1. oluyordu. Ancak Survivor onu tahtından etti ve Savaşçı dizisi 2. sıraya geriledi yine de böyle bir başarıya sahip olması yeni sezonda savaşçı dizisinin devam edeceğinin garantisidir diyebiliriz.

Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümleri pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yıllardır izlediğimiz ve içimizden biri olan Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümleri merakla bekleniyor. Dizi başladığından beri havuç yani Emre karakteri diziye girecek mi diye merak ediliyordu. Bu akşam Emre’nin diziye girdiğini izleyeceğiz ancak Emre bizim tanıdığımız Furkan Kızılay’ın canlandırdığı Emre değil. Çocuklar Duymasın dizisini yeni bir Emre karakteri katıldı. İzleyicilerde yeni Emre’yi merak ettiği için bu akşam Çocuklar Duymasın’ı daha çok izleyecektir diye tahmin ediyoruz.

Star TV’de bu akşam yeni bir dizi yayınlanmaya başlayacak. Gülse Birsel’in yazıp yönetmiş olduğu Jet sosyete dizisi ilk bölümü ile 18 Şubat Pazar akşamı Star TV ekranlarında başlıyor. Sosyeteye giren ve daha önce fakir bir hayat süren ailenin komik hikayesini anlatacak olan dizi önceki projeler gibi seyirci memnun edecek mi? Gülse Birsel komedi tarzında gerçekten başarılı olan bir senarist. Yeni dizisi olan Jet sosyete de bu başarıyı gösterecek mi? Ve seyirciden kaç puan alacak? Jet sosyete dizisi ne kadar izlenecek? Bunu 18 şubat 2018 pazar reytingleri açıklandığında göreceğiz. Sizce Jet sosyete dizisi beğenecek mi daha önceki projeleri olan Avrupa Yakası v e yalan dünya gibi çok izlenecek mi?


Atv’de 18 Şubat Pazar Cennetin gözyaşları dizisi yayınlanıyor. Cennetin gözyaşları dizisi reytingleri son haftalarda biraz düşüş gösterdi. Yayınlanmaya başladığı ilk haftalarda reytinglerde üst sıralarda olan dizi son haftalarda reytinglerde 6. sıraya geriledi. Geçen hafta almış olduğu 5.36 oranında reytingle biraz düşüş gösterdi. Cennetin gözyaşları dizisi yeni bölümleri reytinglerde artacağını düşünüyoruz. Reytingleri ilerleyen haftalarda da artmazsa ATV Cennetin Gözyaşları dizisini bu sezon sonunda bitirebilir. Sezon sonuna doğru Cennetin Gözyaşları dizisi final mi yoksa sezon finali mi yapacak bu sorunun cevabını vereceğiz. Sizce bu dizi yeni sezonda da devam etmeli mi yoksa final yapıp ekranlara veda mı etmeli?

18 Şubat 2018 pazar reytingleri resmi sonuçlarını ertesi gün saat 10:00 sayfamızda paylaşacağız. Siz nerede 18 Şubat Pazar günü reytingleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

18 Şubat 2018 pazar reyting sonuçları Total


JET SOSYETE REYTİNG ANALİZİ: Jet Sosyete ilk hafta aldığı 5.89 total reyting oranı ve 3. sıradaki başlangıcı ile oldukça iyi bir giriş yaptı diyebiliriz. İlerleyen haftalarda daha da artırması muhtemel gözüküyor. Siz nasıl buldunuz diziyi? Jet Sosyete hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18 Şubat 2018 pazar günü reyting sonuçları Survivor Jet Sosyete savaşçı (4 Yorum)

  1. aslan ailem çok güzel hiç bitmesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  2. Gülse Birsel tartışılmaz zaten bu tür dizilerin her zaman zleyicisi olmuşumdur konusu ve karakterler çok harika İnşallah başarılı olur

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2018