19-23 Kasım Elif Dizisi 801.-805. Bölüm Özetleri Tüyoları Fragman Videoları

Kanal 7 ekranlarında devam Elif dizisinin 801. bölümü 19 kasım pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinin 801. bölümünde neler olacak neler yaşanacak kısa kısa bilgiler vererek özeti ve tüyoları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Elif dizisinin 19 Kasım 2018 Pazartesi günü ekranlara gelecek olan yeni 801. bölümünde neler olacak neler yaşanacak işte kısaca özeti sizlerle paylaşmak istiyorum. 19-23 Kasım Elif Dizisi 801.-805. Bölüm Özetleri Tüyoları Fragman Videoları burada sizlere sunulacaktır.

19-23 Kasım Elif Dizisi 801.-805. Bölüm Özetleri Tüyoları Fragman Videoları

19 Kasım 2018 Pazartesi Elif Dizisi 801. Bölüm Özeti Tüyoları

Elif dizisinde 19 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Elif dizisi 801. bölümde Leman Jülide’den yardım ister fakat ondan beklediği desteği göremez. Kıymet ise Macide’nin unutkanlığından şüphelenmeye başlar. Kıymet Macide’nin sırrını öğrenebilecek mi? Rana Tarık’ın adamını kendi yanına çeker ve onun konağa işçi olarak girmesini sağlar. Leman Şafak’ı durdurabilmek için Jülide’den medet umar ve kapısına gider. Leman istediğini alamayınca sinirle Jülide’nin evini terk eder.

Emirhan ise yıl sonu için yapacakları müsamerenin başında Şafak öğretmeni olacağı için çok heyecanlıdır. Emirhan’ın bu heyecanını gören Şafak tayinini istediğini Emirhan’a söyleyemez. Şafak’ın gideceğini öğrenen Leman perişan haldeyken, Alev Şafak’ın gideceğine inanmaz. Öte yandan Macide’nin unutkanlıkları Kıymet’in keyfini yerine getirir. Kıymet en ufak bir gelişmeyi dahi Mahir’e haber verir. Kıymet bir şeyler öğrenebilmek için her fırsatta Macide’nin ağzını aramaya devam eder. Kıymet Macide’nin Alzheimer olduğunu öğrenecek mi?

Jülide bir konuda oldukça rahatsızdır, bu konu ise Tufan’ın oğluna yaklaşmasından rahatsız olmaktadır.. Melek ise bir türlü düzeltemediği maddi sorunlarla boğuşur. kış mevsiminin yaklaşmasından dolayı Melek kızı Elif’i düşünür, ve onun güzel bir kışlık giyecek ihtiyacı olduğunun farkındadır. Kızına palto alacak parası olmayan Melek ne yapacak? izleyip göreceğiz yeni bölümde.

19 Kasım 2018 Pazartesi Elif Dizisi 801. Bölüm Özeti TüyolarıSon günlerde Kerem’den yüz bulamayan Parla emlakçıyla konuşarak Kerem’in neler yaptığını ve yeni ev için neresini tuttuğunu öğrenmek ister ki asıl amacı Kerem’in Aslı için ev tuttuğunu öğrenmektir. Parla evi öğrendikten sonra kendini daha fazla tutamaz ve Bir hışımla Aslı’dan hesap sormaya gelir. Diğer yandan Rana uzun süre düşündükten sonra aklına yeni bir fikir gelir ve Tarık’ın adamlarına istedikleri parayı vermeden önce onlara geri çeviremeyecekleri bir teklif yapar. Rana’nın asıl amacı Tarıkın adamlarını kendi tarafına çekebilmektir ve bu amaçla Tarık’ın adamlarını kendi yanına çekmek isteyen Rana planını uygulamaya koyar.

Elif dizisinin 801. bölümünde Emirhan Tufan’la bir bütün gün geçirdikten sonra olanları annesine heyecanla anlatır. Ancak Jülide oğlunun Tufan ile yakınlaşmasından ve ondan kaptığı kelimelerden, tavırlardan son derece rahatsız olur. Ancak bunu nasıl söyleyeceğini ve oğlunu nasıl uzak tutacağını bir türlü bilemez. Tufan ise Emirhan ile artık açık açık konuşmak ve ona babası olduğunu söylemek ister. Fakat bu durumda Jülide buna karşı çıkar.

20 Kasım 2018 Salı Elif Dizisi 802. Bölüm Özeti TüyolarıArtık başka çaresi kalmadığını anlayan Leman, ne yapıp edip Şafak’ı durdurması için Jülide’nin evinin yolunu tutar. bakalım Jülide Şafak’ı durdurabilecek mi. Melek ise üşüdüğü için teneffüslere bile çıkamayan Elif’in halini gördükçe kahrolur. Melek Elinde hiç para kalmamış Bu yüzden de kızı Elif’e bir türlü kışlık giyecek alamamaktadır. Elindeki bütün parayı eve verdiği için Elif’e palto alamayan Melek ne yapacak? Sevilerek izlenen Elif dizisinde Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:00’de Kanal 7’de ekrana gelmeye devam ediyor. Sizler de yorum ve görüşlerinizi de Elif dizisinin yeni bölümleri hakkındaki fikirlerinizi görüşünüzü yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

20 Kasım 2018 Salı Elif Dizisi 802. Bölüm Özeti Tüyoları

Elif dizisi 802. bölümde Hümeyra’ya gelen gizemli zarf onu endişelendirirken Kerem’in çok kızdırır. Melek ise kızıyla keyifli bir gün geçirmek ister. Günün sonunda hiç beklemedikleri bir olayla karşı karşıya kalan Melek kızının hayatını kurtarabilecek mi? Hümeyra kendisine gelen gizemli zarftan çıkan fotoğrafları görür ve Tarık’tan şüphelenir. Evlerine kadar nasıl girdiklerine aklı almaz. Levent ise bu durumu fark edip engel olamadığı için kendini suçlar. Kıymet, Hümeyra ile Levent’teki gerginliği fark eder ve durumu anlamak için Gülsüm’ün ağzını arar.

Fotoğrafı öğrenen Kıymet Kerem’in de görmesini sağlar ve onun öfkelenmesine sebep olur. Öte yandan Melek Elif ve Aslı birlikte eğlenceli bir gün geçirmek için plan yaparken, Kerem’in telefonuyla Aslı çalışmak durumunda kalır. Gittikleri iş yemeğinde ise tatlı bir anlaşmazlık olur ve Aslı’nın yüzü kızarır. Elif ve Melek güzel bir günün sonunda evlerine dönerlerken hiç ummadıkları bir kaza yaşanır. Elif’in hayatı tehlikede mi?

21 Kasım 2018 Çarşamba Elif Dizisi 803. Bölüm Özeti Tüyoları

Elif dizisi 803. bölümde Elif’te bu akşam Mahir Kıymet’le buluşmaya giderken arabasıyla Elif’e çarpar. Melek kızının kaza geçirdiğini anlayınca soluğu hastanede alır. Elif’in durumu nasıl? Mahir arabasıyla yolda giderken, Elif’in dalgınlığı sonucunda ona çarpar. Mahir onu hemen hastaneye yetiştirmeye çalışır. Melek ise Elif’i bulamayınca panikler ve kaza anına şahit olan birinden kızının başına gelenleri öğrenir. Melek çılgına döner ve hemen hastaneye gider. Kıymet ise Mahir’le buluşacağı kafeye gelir fakat Mahir gelmeyince endişelenmeye başlar.

Aynı şekilde eve dönen Aslı da her şeyden habersiz bir şekilde Melek ve Elif’in yolunu gözler. Melek perişan bir halde kızının hayata tutunması için dua eder. Melek içinde bulunduğu üzüntülü durumun etkisiyle Mahir’e çıkışır. Kerem çalışırken dosyalardan birinin Aslı’da kaldığını fark edince Aslı’nın evine gider. Kerem eve geldiğinde Aslı Melek’le konuşur ve kaza haberini alır. Bunun üzerine Kerem Aslı’yı hastaneye götürür. Elif, hayati tehlikeyi atlatacak mı?

22 Kasım 2018 Perşembe Elif Dizisi 804. Bölüm Özeti Tüyoları

Elif 804. bölüm fragmanında neler olacak? Melek çaresiz bir şekilde kızının gözlerini açmasını bekler. Mahir’ karşı büyük bir nefret duyan Melek’i nasıl bir sürpriz bekliyor? Kerem Aslı’yı hastaneye getirir ve hastanede Mahir’le karşılaşır. Fakat Mahir Kerem’e gerçeği söylemez. Jülide, Tufan yüzünden Şafak’ın kendisinden uzaklaştığını gördükçe çok üzülür. Emirhan ise annesi ve Şafak arasındaki soğukluğun sebebini öğrenmeye çalışır. Melek perişan halde Elif’in iyileşmesini bekler.

Kıymet Mahir’le buluşmak için dışarı çıkacakken Hümeyra’ya yakalanır. Kıymet görüşeceği kişi hakkında bir yalan uydurur ama Hümeyra onun tedirgin halinden şüphelenir. Kıymet ve Mahir, Haktanırlar için yaptıkları intikam planını adım adım gerçekleştirmeye kararlıdır. Öte yandan Levent, Hümeyra’yla birlikte çekilen fotoğrafları hakkında onunla bir konuşma yapar. Elif’in kimliğinin olmaması hastanede sorun olur. Melek ve hemşire bu konu hakkında konuşurlarken, Mahir onları duyar. Mahir kendini ifade etmeye çalışsa da Melek ona inanmaz. Melek’in beklemediği bir anda ise onu çok şaşırtacak bir gelişme yaşanır.

23 Kasım 2018 Cuma Elif Dizisi 805. Bölüm Özeti Tüyoları  

Elif dizisi 804.-805. bölüm fragmanı özeti 22-23 kasım 2018 Özetin yenisi için Tıklayın https://dizihaberi.tv/kategori/elif-dizisi. Elif dizisi 804. bölüm özeti fragmanı 22 kasım Elif dizisi 804.-805. bölüm fragmanı özeti 22-23 kasım 2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19-23 Kasım Elif Dizisi 801.-805. Bölüm Özetleri Tüyoları Fragman Videoları (5 Yorum)

  1. şimdide mahiri melek yapıyorlar igrençsiniz mahirin yaptıkları ne çabuk unutuldu resmen dizi başka yere gidiyor

  2. Elif Dizisi için artık yorum beklemeyin çünkü reyhan geri gelsin dedik bizi kaale alan yok o yüzden yorum beklemeyin aslı ne ya kimse reyhanın yerini tutamazzzzzzzz

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018