19 Kasım Dolunay Dizisinde Nazlı Ferit Dans Sahnesinde Çalan Yabancı şarkı

19 Kasım Dolunay Dizisinde Nazlı Ferit Dans Sahnesinde Çalan Yabancı şarkı Hakkında detaylı bilgiler:

19 Kasım 2017 pazar akşamı star tv de ekrana gelen Dolunay Dizisinde Nazlı Feritin Dans Sahnesinde Çalan Yabancı şarkının ne olduğunu kim tarafından söylendiği ve sözleri ile müziğini sizlere sunacağız. Çok kişi merak etmese de Dolunay sevilen bir dizi ve Nazlı ile Feritin aşkıda oldukça güzel ilerliyor dizide. Bu güzelliği taçlandıran dans sahnesi vardı 20. bölümde.

Dolunay 20. bölümü ile 19 kasım pazar akşamı star tv de ekrana geldi. Ancak Diziye damga vuran sahne Ferit ve Nazlının dans ettikleri sahneydi. O sahnede çalan yabancı şarkı muhtemelen fransızca bir romantik şarkı. Adını öğrenemesek de biz o şarkıyı Dolunay dizisinde Ferit ve Nazlının dans etikleri şarkı müziği olarak aklımıza getireceğiz.

İşte 19 Kasım pazar günü Dolunay Dizisinde Nazlı ile Feritin Dans ettikleri Sahnede Çalan fransız Yabancı şarkının uzun versiyonu klip şeklinde dizide geçiyor bizde sizlerle paylaşalım istedik. Dolunay Dizisi 20. bölüm Nazlı Ferit Dans Sahnesi 19 kasım pazar akşamı star tv de sizlerle olacak..

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizi Müziği Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden Dağlar kışımış yolcum üşümüş
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Kasım Dolunay Dizisinde Nazlı Ferit Dans Sahnesinde Çalan Yabancı şarkı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2017