19 Kasım Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Sebebi Ne?

Sevilen dizi Ege’nin Hamsisi 19 Kasımda Var mı Yok mu? merak ediliyor. 19 Kasım Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Sebebi Ne? diye merak edenler için hemen bilgileri yazalım. 19 Kasım 2018 Pazartesi günü Trt1 ekranlarında Mevlit kandili özel programı var. 19 Kasım 2018 pazartesi günü Trt ekranlarında yayınlanacak olan Mevlit kandili özel programından dolayı Trt1 de yayınlanan Egenin Hamsisi dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek.

19 Kasım Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu? Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Oldu?

Trt1 de 19 Kasım pazartesi günü Ege’nin Hamsisi yerine Mevlit kandili özel programı yayınlanıyor. Mevlid Kandili, Rebiülevvel ayının 11. günü idrak edilmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 2018 Mevlid Kandili Gecesi, 19 Kasım 2018 Pazartesi günü idrak edilecek. 19 Kasım 2018 pazartesi günü Trt ekranlarında yayınlanacak olan Mevlit kandili özel programından dolayı Trt1 de yayınlanan Egenin Hamsisi dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek.

19 Kasım Ege'nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden yayınlanmadı

Buradan sonrası Egenin hamsisi dizisinin bir önceki yayınlanmama sebebine ait içeriğimizdir: Pazartesi günü dizi izlemek isteyen ve Trt1 ekranlarını açanlar şok olacaklar. 19 Kasım Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmayacak Sebebi Nedir? diye sorular sormaya başlayacaklar.. TRT 1 ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Ege’nin hamsisi dizisi 19 Kasım Pazartesi günü var mı yok mu yayınlanacak mı neden yayınlanmıyor Trt 1’de maç var Ege’nin Hamsisi yayınlanacak mı gibi sorularını şimdiden merak eden ve öğrenmek isteyenler için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Öncelikle Ege’nin Hamsisi dizisi 19 Kasım Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında yayınlanmayacak. Dizi neden yok Niçin yayınlanmayacak diye soranlara hemen cevap verelim. Ege’nin Hamsisi dizisinin yayınlanmamasının sebebi Türkiye ile İsveç arasında oynanacak olan milli maçtır. Bildiğiniz üzere cuma akşamı da Türkiye ile Rusya arasındaki maç TRT 1’de yayınlanmış daha doğrusu TRT 1 milli maçların Avrupa ülkeler Liginde yayınlanacak olan Türkiye milli maçlarının yayın haklarını satın almıştı.

Ülkemizin milli maçlarının yayın hakları TRT 1’de olunca maç günleri yayınlanan diziler veya programlarda maç dolayısıyla bir hafta sonraya erteleniyor. İşte bu yüzden Ege’nin Hamsisi dizisi 19 Kasım Pazartesi günü TRT 1’de ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm Okulların açıldığı 19 Kasım 2018 Pazartesi günü kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek.

19 Kasım Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Sebebi Ne?

Ege’nin Hamsisi dizisi Pazartesi günü ekrana gelmeyeceği için ve aynı gün FOX TV’de yasak Elma dizisinin yeni sezonu başlayacağı için bu Yasak elma dizisine olumlu yansırken Ege’nin hamsisi bir hafta yayınlanmayacağı için ve sonraki hafta da diğer yeni sezon dizilerinde başlaması nedeniyle büyük bir reyting kaybına uğrayabilir.

Ege’nin Hamsisi dizisi 19 Kasım 2018 Pazartesi günü TRT 1’de 21.45 de başlayacak olan Türkiye İsveç maçı sebebiyle ekrana gelmeyecek. Ege’nin Hamsisi dizisinin yeni bölümü 19 Kasım 2018 Pazartesi günü TRT 1’de kaldığı yerden devam edecek.

Ege'nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor

TRT1’in sevilen dizisi Egenin Hamsisi bu hafta yayınlanmayacak.. Egenin Hamsisi yeni bölümüyle 19 Kasım Pazartesi TRT1’de

TRT1 Bu Hafta Pazartesi İsveç – Türkiye Maçını Yayınlayacak ve Bundan Dolayı Egenin Hamsisi Bu Hafta Ekrana Gelmeyecek. Yasak Elma Dizisi de Pazartesi Başlıyor, Bakalım Dizi Nasıl Bir Başlangıç Yapacak Maça Rağmen. Sizce trt1’in milli maçları yayınlaması dizilere olumsuz yönde etkiler mi? Lütfen yorumlarınızı ve görüşleriniz aşağıya yazınız.

19 Kasım 2018 pazartesi Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu? Niçin Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi Oldu?

Trt1 de 19 Kasım pazartesi günü Ege’nin Hamsisi yerine Mevlit kandili özel programı yayınlanıyor. 19 Kasım 2018 pazartesi günü Trt ekranlarında yayınlanacak olan Mevlit kandili özel programından dolayı Trt1 de yayınlanan Egenin Hamsisi dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Kasım Ege’nin Hamsisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Sebebi Ne? (8 Yorum)

  1. SEREFSIZ TRT VE DIZI YETKILILERI, MEVLDI KANDILI ILE DIZININ NE ALAKASI SEREFSIZ KITAPSIZLAR. Neden o Zaman saat 22 den Sonra gecen HAftanin Tekrarini Versyorsunuz Kimk Kadiriyorsunuz.
    Aslinda SEREFSIZ TRT hic Seyretmeyeceksin,
    Dizinizinde sizin de ……..

  2. Aslında bugün Ege’nin Hamsisi yok olması biraz üzücü, ama bugünün Mevlid Kandili olması durumu değiştiriyor. Çünkü bugün Sevgili Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamın (sallalahü aleyhi ve sellem) mübarek doğum günü (Ve Buradan da Hepinizin Mübarek Mevlid Kandilinizi Tebrik Ediyorum)

  3. Bir sürü Sport kanallari var hic hoslanmiyorum su topdan sanki dunyali kurtariyorlar nefret ediyorum dunyada bir Sport Dali var oda bu top bosuna oynuyorlar

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018