19 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor 8. Gün Yasak Elma

19 Mart 2018 Pazartesi Reyting sonuçlarını ve özellikle yeni dizilerin reytinglerini burada sizlere AB ve Total reyting sıralaması olarak paylaşacağız. 19 Mart pazartesi günü televizyonda hangi diziler var hangi programlar var kısaca bakmak istiyorum. 19 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor 8. Gün Yasak Elma gibi dizi ve programların kıyasıya mücadelesine sahne olacak..

Öncelikle geçen hafta ilk sırada yer alan Show TV ekranlarındaki çukur dizisini görüyorum. Çukur dizisi geçtiğimiz hafta almış olduğu 10 oranındaki reyting reytinglerde 1. olmuştu. 19 Mart pazartesi günü de yeni gelişmeler sonrasında reytinglerde yine çukur dizisi 1. sırada yer alacaktır. Vartolu ve Beyefendi güne damga vuracaklar ve Çukur yine zirvenin en büyük adayı olacak.

Star TV ekranlarında yayınlanan söz dizisi Geçen hafta çukur dizisine yakın bir oranda reyting almış ve 2. sırada reytingleri tamamlanmıştı. Bu hafta da söz dizisinin 19 Mart’ta 2. sırada yer almasını bekliyoruz.
Bu hafta pazartesi günlerine 2 yeni dizi dahil oluyor. ATV ekranlarında kırgın çiçeklerin yerine 8. gün dizisi, Fox TV’de de Kalbimdeki Deniz dizisinin yerine yasak elma isimli yeni dizi başlıyor.

Yeni başlayan Her iki dizinin de nasıl bir izlenme oranı alacağı reytinglerde büyük bir etki yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Özellikle geçen hafta kırgın çiçekler dizisi 6 Total reyting oranına yakın bir oranda reyting almıştı, bakalım bu hafta 8. gün dizisi kırgın çiçeklerin gösterdiği başarıyı gösterecek mi, Atv’nin yüzünü güldürecek oldukça merak ediliyor.

19 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor 8. Gün Yasak Elma

Fox TV ekranlarında da yeni başlayan yasak Elma dizisi izleyici tarafından fragmanları oldukça merak edildi. Ancak bu iki yeni diziyi olumsuz etkileyecek en büyük faktör Survivor 2018‘in TV8 ekranlarında pazartesi günleri yayına gelmesi oldu.
Bir taraftan söz dizisi Star TV’de Diğer yandan Show TV’de çukur dizisi ve TV8 dede Survivor 2018 gibi önemli ve çok iyi reyting alan programlar yeni başlayan diziler yasak elma ve Atv’de başlayan 8. gün dizisini olumsuz etkiler mi Yeni dizilere şans verirler mi oldukça merak ediliyor.

Bizim görüşümüze göre özellikle 8. gün dizisi çok fazla izlenmeyecek gibi geliyor. Yasak Elma dizisi de yine öyle Çünkü bu diziler kanallarına küskün bir izleyiciler topluluğuna emanet edildi yani ATV Fox TV kanalları Geçen hafta dizilerine erken final yaparak adeta izleyicisini küstürdü. Bu yüzden dolayı sezonun yarısında bitirilen dizileri yerine başlayan 8. gün dizisi ve yasak elma dizileri çok fazla tutmayacak kısa sürede erken final yapacak gibi görünüyor.


Çukur ve söz dizisinin ne kadar reyting aldığını önceki haftalardan tahmin edersiniz bu dizilere Survivor 2018 de eklenince Pazartesi günü kıran kırana bir mücadele yaşanıyor.

Sizde 19 Mart pazartesi günü reyting sonuçları hakkındaki yorum ve fikirlerinizi aşağıya yazabilir bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce 19 martta Söz mü çukur mu birinci olacak yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Not: Resmi sonuçlar açıklandığında 19 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarını buraya ekleyeceğiz. Yeni sonuçlar gelinceye kadar geçen haftanın reyting sonuçlarını sizlere sunuyoruz.

YASAK ELMA VE 8. GÜN İLK ANALİZ

Dün akşam 2 dizi yayın hayatına merhaba dedi.

Fox TV’nin yeni dizisi Yasak Elma düşük reyting alacak eleştirilerinin tersine iyi izleyici çekti. Total’de 3.92, AB’de 4.26, ABC1’de 4.58 reyting aldı. Fox TV tekrarlarını sıkça verirse haftaya daha iyi izleyici çekecek. Fox TV güçlü pazartesi gününde kazanacak.

8. Gün, Yasak Elma tersine büyük beklentilerle başladı. Oranları kanal ve yapım için şok etkisi yaratmıştır. Total’de 2.97, AB’de 2.77, ABC1’de 3.11 reyting aldı. Yapım 2 dizisinin aynı günde yayınlanmasına karşı çıkmalıydı.

Haftaya hangi dizinin yükseleceğini / yükselmeyeceğini tahmin ediyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor 8. Gün Yasak Elma (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2018