Kategoriler
TV8 Acun

19 Mart Survivor 2018 Kim Elenecek Kim Gidecek Adadan?

Survivor 2018 19 mart pazartesi günü kim elendi kim gitti? En çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Survivor 2018’de 5. hafta büyük mücadelelerle geride kalırken 18 mart 2018 pazar akşamı oldukça önemli mücadeleler sonrasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki kimler elenme adı olarak çıktı kimler eleme adayı oldu?

19 Mart Survivor 2018 Kim Elenecek Kim Gidecek Adadan? sorusuna bu konumuzda detaylı olarak cevap vereceğiz. Yarışmacılar Survivorda hem güç hemde gelişmiş yetenek gerektiren bir çok parkurla mücadele ettiler ve karşıya karşıya geldiler. Geçtiğimiz hafta bu mücadeleler sonrasında Eleme adayları olarak belirlenen 3 aday olmuştu.

Geçtiğimiz haftanın eleme adayları Nihat Doğan, Murat Ceylan ve Damla Can olmuş ve Nihat Doğan elenmişti. Acaba bu hafta kim gidecek? Gönüllülerden mi All Stardan mı elenecek aday? 18 Mart akşamında nefes kesen mücadeleler sonrasında kazanan takım dokunulmazlık oyununu kazanan takım All Star oldu. Bu da demek oluyor ki Bu hafta pazartesi akşamı yapılacak olan elemelerde adaylar Gönüllülerden birisi olacak.

İPEK – RAMAZAN – BİRSEN

Survivor Allstar takımından ayrılan ve gönüllülere geçen Nagihan bu hafta gönüllülere oldukça iyi bir enerji vermişti ve kendini de daha iyi hissettiğini söylemişti. Survivor 2018 19 mart pazartesi kim elendi? 19 mart pazartesi Survivordan kim gidecek? bizlerde sizler kadar merak ediyoruz. Buradan detayları sizlere sunmaya devam edeceğiz.

19 Mart Survivor 2018 Kim Elenecek Kim Gidecek Adadan?

Öncelikle adadan ayrılacak adayın Gönüllülerden olacağı tüyosunu herkesten önce vermiştik sizlere. Pazar akşamı yapılan mücadeleyi All Star kazanmış ve dokunulmazlığı elde etmişlerdi. Bu yüzden Gönüllülerden kimler eleme adayı oldu kim elenecek buraya yazıyoruz birazdan. 19 Mart Survivor 2018 Kim Elenecek? Lütfen sayfamızı güncelleyin arada..

BU HAFTA ELENEN İSİM İPEK YAŞAR OLDU. İPEK YAŞAR ADADAN OYLAMA SONUCU ELENEN İSİM OLDU.

NOT: HERKES İPEK DEDİ TÜM YARIŞMACILAR İPEK DEYİNCE ŞAŞTI KALDI HERKES…

İPEK

RAMAZAN

BİRSEN

Survivor 2018 programında 19 mart bölümünde elenen isim İpek Yaşar Oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.