19 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Survivor Yeni Gelin Adı Zehra

Cumartesi günleri birbirinden zorlu dizi ve programlara ev sahipliği sapmaya ve reyting mücadelesinde kora kor bir yarış hız kesmeden devam ediyor. 19 Mayıs 2018 Cumartesi Reytingleri ve sıralı Sonuçları Ab Total olarak burada sizlere sunacağız. 19 Mayıs günü ön plana çıkan dizi ve programlar Survivor Yeni Gelin Adı Zehra ve İnsanlık Suçu ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi diziler yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta Survivor 2018 açık ara lider olurken Yeni gelin dizisi onu takip eden ikinci dizi oldu. İnsanlık Suçu dizisi 3.15 oranında reyting kazanmasına rağmen ancak 6. sırada yer almıştı. Fazilet Hanım ve Kızları ise daha düşük bir reyting alarak ancak 7. sırada yer bulabildi. Adı Zehra dizisi ise almış olduğu 2.72 oranındaki reyting oranı ile ancak 12. sıraya yer bulabildi.

Bu oranlara bakılacak olursa Fazilet Hanım ve Kızları dizisine sezon finali değil Final yolu görünüyor. Star tv zaten diziyi gözden çıkarmıştı. Fox tv de ekrana gelen Adı Zehra dizisi de isteneni veremedi ve her hafta düşmeye devam ediyor. Bu gidişle 1-2 haftaya Adı Zehra dizisi erken final yapmak zorunda kalacaktır. İşte bu akşam yayınlanacak olan dizi ve programlar: 19 Mayıs 2018 Cumartesi

1. Survivor / TV 8
2. Yeni Gelin / Show TV
3. Fazilet Hanım Ve Kızları / Star TV
4. İnsanlık Suçu / Kanal D
5. Kalk Gidelim / TRT 1
6. Adı Zehra / Fox TV
Diğer Programlar
Kim Milyoner Olmak İster / ATV
Ah Kalbim / Kanal 7

19 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları sıralamasında dizilerin aldıkları ve sıralamada edindikleri kesin sonuçları yarın sabah 20 mayıs saat 10.00 dan hemen sonra sizlerle paylaşıyor olacağız. 19 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarını sizlerde yorum ve görüşlerinizle değerlendirebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Ab Total Survivor Yeni Gelin Adı Zehra (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2018