19 Nisan Cuma Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu Neden Yok Yayınlanmıyor?

19 Nisan 2019 Cuma günü Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu yeni bölüm ne zaman Neden Yeni Bölüm Yayınlanmıyor? diye merak edenler için kısaca yazmak istiyoruz. TRT1’in ilgiyle izlenilen dizisi ”Payitaht Abdülhamit” bu hafta 19 Nisan Cuma akşamı Berat Kandili nedeniyle başlamayacak ve yayınlanmayacak 19 Nisanda beklenen yeni bölüm bir sonraki hafta izleyiciyle buluşacak!

19 Nisan Cuma Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu Yayınlanacak mı?

Bu hafta Berat Kandili var Cuma akşamı:19 Nisan Cuma Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu final mi oldu bitti mi niçin ekrana gelmedi gibi soruları merak edenler için hemen belirtelim. Bu hafta cuma günü Berat Kandili olduğu için dizi ekrana gelmeyecek. Berat Kandili Özel programı yayınlanacak Trt1 de..

TRT 1 İn Sevilen Dizisi Payitaht Abdülhamit Cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor ve çok seviliyor. Ancak dizi Bu Hafta tam saatinde Ekranlara Gelmeyecek! Berat Kandili olmasından dolayı 19 Nisan Cuma akşamı Payitaht Abdülhamit dizisi tam saatinde başlamayacak ve yayınlanmayacak. Bunu duyan dizinin sevenleri oldukça üzülecek gibi görünüyor.. Ancak dizi 1 hafta gecikme ile başlayacak.

19 Nisan Cuma Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu19 Nisan Cuma Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu Konumuz:

19 Nisan Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu? sorusuna bir kez daha yanıt verelim. Ramazan öncesi olması hasebiyle Payitaht Abdülhamit dizisi bu hafta Berat Kandili olması nedeniyle ekrana gelmeyecek. Dizi 1 Hafta aranın ardından 26 Nisan Cuma Günü Yeni Bölümleri İle Ekranlara Gelmeye Devam Edecek..

19 Nisan Payitaht Abdülhamit Yeni Bölüm Yayınlanmıyor? Dizi aslında çok güzel reyting almaya devam ediyordu ve dizi bu hafta gelecek sezonun da onayını almıştı.. Trt dizileri içinde en yüksek reyting oranlarından birine ulaşan Payitaht Abdülhamit dizisinin bu hafta Berat kandili nedeni ile ekrana gelmeyeceği belirtildi.. 19 Nisan Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu sorusuna cevap vermiş olduk yeni bölüm olmasa da Kandil programından sonra kolaj dediğimiz eski bölümlerin derlemesi ekrana gelecek.

Bu arada izleyiciye sormak istiyoruz. 19 Nisan Payitaht Abdülhamit dizisinin olmaması diziye olan bağlılığı azaltır mı? 3 sezon geride kaldı Payitaht Abdülhamit dizisini nasıl buldunuz 3 yıldır izliyor musunuz? Gelecek sezonda devam edecek olmasını nasıl karşıladınız? Yorum ve görüşlerinizi bizlerde çok merak ediyoruz..

Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden yayınlanmadı 19 Nisan Yorumlar:


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Nisan Cuma Payitaht Abdülhamit Var mı Yok mu Neden Yok Yayınlanmıyor? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019