19 Nisan Fenerbahçe Beşiktaş maçı yarıda kaldı

19 Nisan perşembe günü oynanan Fenerbahçe Beşiktaş maçı neden yarıda kaldı niçin oynanmanı bitmedi gibi merak edilen sorular var. Aslında Fenerbahçe Beşiktaş arasında gergin başlayan maç Beşiktaşlı bir oyuncunun (Pepe) kırmızı kart görmesi ile sonuçlanmıştı.

İkinci yarı başlayınca da gerginlik devam etti. 19 Nisan perşembe oynanan Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki Türkiye kupası yarıfinal maçın 60. dakikada gerginleşen atmosfer nedeni ile durakladı. Önce Tolga Zengin Fenerbahçeli taraftarlarla sözlü münakaşaya başladı. Tolga Zengini oradan uzaklaştırmak isteyen Şenol Güneş ise taraftarlardan birinin attığı sert bir cisimle yerde kaldı.

19 Nisan Fenerbahçe Beşiktaş maçı neden yarıda kaldı niçin bitmedi oynanmadı?

Daha önce hakem 2 defa uyarmıştı Fenerbahçe taraftarını. Bu kez de çıkan olaylar nedeniyle taraftarlar bir süre bekledikten sonra Hakemin maçı tatil etmesiyle maç yarıda kaldı. Maçın yarıda kalmasından sonra takımlar sahadan tamamen çekildi. 25 dakikalık bekleyişin ardından hakem Mete Kalkavan maçı tatil etti.

Aldığımız son bilgilere göre Şenol Güneş hocanın başına isabet eden cisim sonrasında başında açılma olduğu ve 5 dikiş atıldığı bildirildi. Maçı yarıda bırakan Mete Kalkavana Fenerbahçe taraftarı protesto sloganları atarak yanıt verdi. Son kararı Futbol disiplin kurulu verecek. Büyük ihtimalle Fenerbahçe 3-0 hükmen mağlup olacak..

Sizce olayların gelişimi sonrasında böyle bir karara gerek var mıydı? 19 Nisan 2018 perşembe Fenerbahçe Beşiktaş maçı neden yarıda kaldı niçin bitmedi oynanmadı? bundan sonra ne olacak konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018