19 Nisan Gülperi var mı yok mu neden yok bitti mi niçin yayınlanmadı final mi?

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Gülperi’ 19 nisan cuma günü bekleyenler boş yere beklemesinler, çünkü bu hafta Gülperi ekranlara gelmeyecek! 19 Nisan cuma Gülperi dizisi yeni bölüm var mı yok mu neden yok bitti mi niçin yayınlanmadı final mi? oldu gibi soruları merak edenler için bu sayfada detaylı açıklamaları yapacağız sizlere..

19 Nisan Gülperi Dizisi var mı yok mu?

19 Nisan cuma Gülperi dizisi ekrana gelmeyecek. Show tv de cuma akşamları yayınlanan yapımcılığını Tims & B Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Erkan Bektaş gibi isimlerin yer aldığı Gülperi dizisi 19 Nisan cuma günü ekrana yeni bölümü ile gelmeyecek.

19 Nisan cuma Gülperi Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Hemen telaşa kapılmayın. Gülperi dizisi bu hafta ‘Berat Kandili’ sebebiyle yayınlanmayacak. Dizinin yerine 20.00’de ‘Pers Prensi’ filmi, 22.30’da ise canlı yayınla ‘Berat Kandili Özel’ programı yayınlanacak. Aslında Show tv de kandil programı felan olmaz ama sanırız Hercai dizisinin olumsuz etkisinden kurtulmak için yeni bölümü bir hafta bekletmek istediler. Çünkü Hercai dizisi başladı başlayalı Gülperi dizisinin reytingleri çok aşırı düştü.

19 Nisan Gülperi var mı yok mu neden yok bitti mi niçin yayınlanmadı final mi?

Hayır dizi bitmedi erken final de yapmadı, Gülperi sadece bir haftalık ara verdi, gelecek hafta ‘Gülperi’ yeni bölümüyle 26 Nisan Cuma 20.00’de Show TV’de devam edecek. 19 Nisan 2019 Cuma günü Gülperi dizisi var mı yok mu neden yok bitti mi niçin yayınlanmadı final mi? sorusuna: Hayır bitmedi erken final de değil dizi gelecek hafta kaldığı yerden devam edecek. Bu hafta kandil dolayısı ile yayınlanmıyor diyoruz…19 Nisan Gülperi var mı yok mu neden yok bitti mi

NOT: BURADAN AŞAĞISI ÖNCEKİ HAFTALARDA YAYINLANMAMA SEBEBİNE AİTTİR: Bu hafta en merak edilen sorulardan birisi 11-18 Ocak 2019 Gülperi Dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı? Show TV ekranlarında cuma günleri devam eden Gülperi dizisi 11-18 Ocak 2019 Cuma günü ekrana gelecek mi gelmeyecek mi neden var neden yok Niçin yayınlanmıyor gibi türlü soruları izleyiciler şimdiden merak ediyorlar. Çünkü birçok dizi yeni sezonda yeni yıl 2019 un ilk haftalarında reklam düzenlemeleri nedeniyle ekrana birçok dizi gelmiyor. 11 – 18Ocak 2019 Gülperi Dizisi var mı yok mu merak edilen en önemli soruların başında geliyor.

  •  Gülperi bugün var mı? 18 ocak ve 11 ocak 2019 tarihlerinde yayınlanmayacak olan Gülperi dizisi 18 Ocak cuma günü de ekrana gelmeyecek. Gülperi dizisi bu akşam neden yok 4 Ocak cuma ve 11 ocak 2019 cuma günleri ekrana gelmeyecek olan Gülperi 18 Ocak cuma da yayınlanmayacak. Gülperi dizisinin yeni bölümü 25 Ocak 2019 Cuma günü.. İzleyenlerine duyurulur..

11-18 Ocak 2019 Cuma Gülperi Dizisi var mı yok mı Neden Yayınlanmadı Fragmanı çıkmadı?19 Nisan Gülperi var mı yok mu neden yok

Gülperi dizisinin 4 Ocak 2019 Cuma günü yayınlanması beklenen yeni bölümünün fragmanı yayınlanmadı. Fragman çıkmayınca Gülperi dizisi var mı yok mu 4 Ocak Cuma günü ve daha sonra 11 Ocak 2019 Cuma günü Gülperi dizisi Show TV ekranlarında olacak mı olmayacak mı merak edilirken konuyla ilgili açıklama kanaldan geldi. Gülperi Dizisi yeni bölümleri 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek.

Gülperi dizisi 4 Ocak 2019 cuma akşamı kanalların reklam şirketleri ile yaptıkları reklam görüşmelerinden ve yeni yıl için reklam sözleşmelerinin yenilenmesinden dolayı diziler 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek. Gülperi dizisi de 4 Ocak 2019 cuma ve daha sonra 11 Ocak 2019 cuma günleri yayınlanmayacak. Hatta 18 Ocak 2019 Cuma günü de yayınlanıp yayınlanmayacağı şimdilik belli olmayan Gülperi dizisi yeni sezonda izleyicilerini Bir Hayli bekletecek görünüyor.

4 Ocak 2019 Gülperi Dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı?: 4 Ocak ve 11 Ocakta Gülperi dizisi ekrana gelmeyecek. Çünkü kanalların reklam anlaşmalarını yenilemeleri gerekiyor.

Gülperi Dizisi yeni bölüm var mı yok mu neden yokBuradan aşağısı farklı bir dizi olan RÜYA dizisinin neden yayınlanmadığı ile ilgilidir.. Bayram öncesinde kanalların dizileri verip vermeyeceği merak konusu olmuştu. İlk açıklama Show tv den ve Rüya dizisi ile ilgili geldi. İzleyenler Rüya dizisinin Kurban bayramı öncesinde olup olmadığını soruyorlardı. Bizde merak edenlere cevap verelim istedik..

29 Ağustos Salı Rüya dizisi varmı yokmu neden Yok yayınlanmadı? 29 Ağustos Salı Rüya dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek arkadaşlar. Peki Rüya dizisi 29 ağustos günü neden yok belli oldu. Kurban bayramı öncesinde tatil uzadığı için Rüya dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek.

Başrollerinde Ceyhun Mengiroğlu, Hazal Filiz Küçükköse, Ulaş Tuna Astepe, Goncagül Sunar, Özge Özder, Atilla Saral, Emir Çubukçu ve Özge Sezince’nin gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Rüya dizisi bu hafta Kurban Bayramı tatilinin 10 güne uzaması ve herkesin tatile veya memleketine gitmesinden dolayı show tv de ekranda olmayacağı açıklandı.

Her hafta salı günü ekranlara gelen Rüya dizisi Kurban bayramı tatili nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak, Rüya dizisinin yeni bölümü 5 Eylül Salı günü Show Tvde izleyici ile buluşmaya devam edecek.

4 Ocak 2019 Cuma Gülperi Dizisi var mı yok mu Fragmanı Neden Yayınlanmadı?

Gülperi dizisinin 4 Ocak 2019 Cuma günü yayınlanması beklenen yeni bölümünün fragmanı yayınlanmadı. Fragman çıkmayınca Gülperi dizisi var mı yok mu 4 Ocak Cuma günü ve daha sonra 11 Ocak 2019 Cuma günü Gülperi dizisi Show TV ekranlarında olacak mı olmayacak mı merak edilirken konuyla ilgili açıklama kanaldan geldi. Gülperi Dizisi yeni bölümleri 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek. Gülperi dizisi 4-11-18 Ocak 2019 var mı yok mu neden yok sorularına cevap vermeye çalıştık sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

19 Nisan cuma Gülperi Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

19 Nisan cuma Gülperi dizisi yayınlanmayacak. Gülperi dizisi bu hafta ‘Berat Kandili’ sebebiyle yayınlanmayacak. Dizinin yerine 20.00’de ‘Pers Prensi’ filmi, 22.30’da ise canlı yayınla ‘Berat Kandili Özel’ programı yayınlanacak. Aslında Show tv de kandil programı felan olmaz ama sanırız Hercai dizisinin olumsuz etkisinden kurtulmak için yeni bölümü bir hafta bekletmek istediler tahminimizce. Çünkü Hercai dizisi başladı başlayalı Gülperi dizisinin reytingleri çok aşırı düştü. Sizce gerçek nedeni ne olabilir? Aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

19 Nisan Gülperi var mı yok mu neden yok bitti mi niçin yayınlanmadı final mi? (11 Yorum)

  1. Nurgül yeşilçay verimin ile tekrar görmek isteriz dizilerde keşke bitmeseydi gülperi yolunuz açık olsun

  2. ya sayin yetkililer…izledigim tek dizi ve heyecanla haftayi bekliyoruz…siz ne yapiyorsunuz? şu bu meselelerinden dolayi yayinlamiyorsunuz…bunu izleyici kitlenize yapmaya hakkiniz varmi…reyting diye yırtınıyorsunuz şu yaptiğınıza bak.show tv izledigim bi kanal degil bu dizi yuzunden aciyordum…boyle devam ederse program tablosundanda kaldiricam…yayin akisinda degisiklik yapilirdi ama bi sekilde yayinlanirdi.diger butun kanallarda her dizi yayinlaniyor.sizin ayricaliginiz nedir…neyse show tv size by by

  3. En çok sevdiği dizi hatda bayıldığım dizi diye bilirim ne zaman başlıycak diye deliriyorum nolur başlasın

  4. Bıktık dizilerin yeni bölümleri ni izleyemedigimiz için tüm diziler baslasinnnnnn artık lütfen sıktınız ama bi dizilerimiz var zaten onuda engelliyorsunuz yetkililere duygular

  5. 11 Ocak neden Gülperiyi vermiyorsunuz lütfen yeni bölümlerini çok merakla bekliyoruz Harika bu diziyi izlememize izin verin bi yılbaşına girdik diye bizden diziyi esirgemeyin lütfen

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019